Ankara Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Epilasyon
Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
İpek kirpik uygulaması
Kalıcı makyaj uygulaması
Kalıcı oje uygulaması
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması
Şehir dışı hizmeti

Mustafa Revan Make Up & Hair Studio

Ankara ilinde bulunan Mustafa Revan Make Up & Hair Studio özel tasarım gelin saçı ve gelin makyajı fiyatları 1000 TL’den başlıyor. İşinde uzman saç ve makyaj ekibi ile çalışıyor. Demet Akalın ve birçok sevilen ismin severek uğradığı Çankaya ilçesindeki Mustafa Revan Kuaför gelin başı ve makyaj fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilirsiniz.

İmkanları

Profesyonel ekip ile hizmet veren Çankaya ilçesindeki Mustafa Revan Make Up & Hair Studio yurt içi ve yurt dışında eğitimlere katılıyor. En trend gelin saçı ve makyajı işlemleri gerçekleştiriyor. Modern gelin başı modelleri uyguluyor. 6 make up artist ve iki asistan ile size özel gelin makyajı tasarlıyor. Porselen makyaj, buğulu göz makyajı, şeftali tonlarında gelin makyajı gibi birçok modele yorumlarını katıyor. Gelinin cilt tipini, yüz tipini ve ten rengini baz alarak uygulama gerçekleştiriyor.

4 saç tasarımcısı ve 3 asistanı ile gelin saçı modellerine Mustafa Revan imzası atılıyor. Gelinlik modeli, gelinin istekleri, saç yapısı dikkate alınarak, salık gelin başı modeli, iri dalgalı gelin başı, örgülü gelin başı, gelin topuzu modelleri gerçekleştiriliyor. Gelin saçı aksesuarları kullanılarak saçlara tarz kazandırılıyor. Tesettür gelin başı, duvaklı gelin başı tasarımları yapılabiliyor.

Mustafa Revan Kuaför Gelin Başı ve Gelin Makyajı Fiyatları

Ankara ili Çankaya ilçesinde bulunan Mustafa Revan Make Up & Hair Studio 1000 TL’den başlayan gelin başı ve makyajı fiyatları sunuyor. Ücretsiz prova ile düğün günü işleri şansa bırakmıyor. Ağda, manikür, pedikür, saç boyama, el ve ayak masajı, takma kirpik işlemleri uygulayabiliyor. Gelinin yakınlarına hizmet verebiliyor. her şey dahil paketi ise 2000 TL civarında oluyor. Dilediğiniz gelin saçı ve gelin makyajı fiyatları hakkında bilgi almak için ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayabilirsiniz. DüğünBuketi ücretsiz danışma ekibi ile iletişime geçerek ayrıcalıklardan haberdar olabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara ilinde bulunan Mustafa Revan Kuaför şehir içi ve şehir dışında gelinler ile buluşabiliyor. Evde veya diledikleri mekanda gelinlerine hizmet verebiliyor. Salona uğramak isteyen gelinlerini ise Çankaya ilçesinde bekliyor.

Mustafa Revan Kuaför Adresi: Kazım Özalp, Reşit Galip Caddesi 63/2, Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Yurt içi ve yurt dışı hizmeti sunabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Ağda, cilt bakımı, manikür, ve pedikür hizmetleri bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçilmeli

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve gelin makyajı hizmeti bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelin başı, gelin makyajı, takma kirpik ve saç bakımı işlemi bulunuyor.

Mustafa Revan Make Up & Hair Studio organizasyon fiyatları ne kadar?

Mustafa Revan Make Up & Hair Studio organizasyon fiyatları Mustafa Revan Make Up & Hair Studio organizasyon fiyatları Mustafa Revan Make Up & Hair Studio organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Mustafa Revan Make Up & Hair Studio Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Mustafa Revan Make Up & Hair Studio

Yorum yaz