Ankara Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Saç bakımı
Saç provası
Takma kirpik uygulaması

Mustafa Kalkan Pehlivan Kuaför Hakkında

Düğün öncesi en önemli hazırlıklar arasında yer alan gelin saçı ve makyajı uygulaması gelinliğin tamamlayıcı faktörleri arasında yer alıyor. Deneyimli saç tasarım ekibi ve profesyonel makyözleriyle Mustafa Kalkan Pehlivan Kuaför, gelin adaylarına eşsiz bir deneyim sunuyor. Gelin adaylarına özel olarak gelinlik modellerine ve düğün konseptlerine göre tasarımlar gerçekleştiriliyor. Kuaför 800 TL’den başlayan gelin saçı ve makyajı fiyatları ile  Ankara’nın Çankaya ilçesinde sizlerle buluşuyor.

Kuaför Salonu’nun Özellikleri

Gelin saçı ve makyajı bir gelinin olmazsa olmazları arasında en başta geliyor. Kuaför, her tarza ve konsepte hitap edecek şekilde gelin saçı ve makyajı katalogları hazırlayarak gelin adaylarının karşısına çıkıyor. Bu mekanın bünyesinde bulunan deneyimli ekibi sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. Gelin adaylarının isteklerini de göz ardı etmeyen kuaför, kişiye özel tasarımlar da yapıyor.

Alanında uzman kişilerle çalışarak yüksek kalitede hizmet vermeyi hedefleyen firma, bu sayede yediden yetmişe her geline ulaşmayı hedefliyor. Gelin makyajı konusunda da iddialı olan kuaför gelin adaylarıyla buluşmayı bekliyor.

Mustafa Kalkan Pehlivan Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Kuaför Salonu uygun fiyatları ve zaman zaman gerçekleştirdiği kampanyalar ile gelin adaylarına unutulmaz hizmetler sunuyor. Gelin saçının ve makyajının yapımı, saç yapımı öncesi saç bakımını içeren başlangıç paketleri 800 TL’den başlıyor. Dilerseniz bu pakete ek olarak manikür, pedikür yapımı, kaş tasarımı gibi hizmetleri de sağlayabiliyor. Detaylı fiyat bilgisi için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayarak ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Gelin saçı modelleri denilince ilk akla gelen modeller arasında olan gelin topuzu ve su dalgası gibi klasik modeller Mustafa Kalkan Pehlivan Kuaför Salonu kalitesiyle gelin adaylarının karşısına çıkıyor. Kuaför saç ve makyaj uygulamasına ek olarak cilt bakımı, kaş tasarımı, el ve ayak bakımı, yüz bakımı ve benzeri hizmetler de sunuyor. Gelin saçı ve makyajı konusunda oldukça iddialı olan kuaför deneyimli ekibi ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor.

Nasıl Gidilir?

Kuaför Salonu, Ankara’nın en bilindik yerleri arasında olan Çayyolu’nda bulunuyor. Ankara’nın dört bir yanından toplu taşıma ile ulaşımın sağlandığı bu lokasyona dilerseniz özel aracınızla da kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres: Çayyolu Lima iş merkezi 1.Kat No:9 Çankaya/Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

El ve ayak bakımı yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve makyajı, ücretsiz prova bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Manikür, pedikür, takma kirpik uygulaması, saç ve makyaj ve ücretsiz prova yer alıyor.

Mustafa Kalkan Pehlivan Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

Mustafa Kalkan Pehlivan Kuaför organizasyon fiyatları Mustafa Kalkan Pehlivan Kuaför organizasyon fiyatları Mustafa Kalkan Pehlivan Kuaför organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Mustafa Kalkan Pehlivan Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Mustafa Kalkan Pehlivan Kuaför

Yorum yaz