Murat Köşkü Hakkında

İzmir’in kültürel çeşitliliğini simgeleyen Levanten Murat Köşkü’nün kökeni 1820’li yıllara kadar uzanmaktadır. Muhteşem tarihi dokuya sahip Murat Köşkü, günümüzde hala tüm ihtişamını korumaktadır. İzmir, Bornova’da yer alan Murat Köşkü, misafirlerine şık ve zarif bir atmosfer sunmaktadır.

Zarafetin, lüksün ve samimiyetin bir arada harmanlandığı Murat Köşkü, tarihi doku eşliğinde mutluluğa evet demek isteyen adayların uğrak yeridir. Murat Köşkü, içine adım atar atmaz kendinizi geçmişin ihtişamı içerisinde hissedeceğiniz bir davet alanı olarak hizmet vermektedir.

Murat Köşkü, günümüzde öğrenci toplulukları için iletişim ve toplantı merkezi olması yanı sıra pek çok davete ev sahipliği yapmaktadır. Başta düğün organizasyonları olmak üzere birbirinden iddialı farklı davetlere kusursuz bir atmosfer sağlamaktadır. Nişan, kına, sünnet, bayi toplantıları, mezuniyet töreni, balolar, partiler, doğum günü organizasyonları ve diğer kurumsal davetler Murat Köşkü bünyesinde gerçekleşmektedir.

Ege Üniversitesi’ne oldukça yakın bir konumda yer alan Murat Köşkü’ne ulaşım da oldukça kolaydır. Merkezi konumu nedeniyle İzmir’in her ilçesinden Murat Köşkü’ne ulaşım rahat bir şekilde gerçekleşmektedir. Murat Köşkü bünyesinde gerçekleşecek organizasyonunuza katılmak isteyen misafirleriniz toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilir. Murat Köşkü, şahsi araçlar ile organizasyona katılım sağlayacak misafirleriniz için misafir otoparkına da sahiptir.

Tarihin Muhteşem Dokusunu Hissetmek İsteyenlere

Tarihin asaleti ve zarafetini düğün geceniz boyunca hissetmek istemez misiniz? En unutulmaz anlarınızı onlarca yıllık yaşantıya tanıklık etmiş Murat Köşkü eşliğinde yaşamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Murat Köşkü ve farklı organizasyonlara sunabileceği hizmetler hakkında detaylı bilgiye Düğün Buketi yetkilileri tarafından ulaşabilirsiniz.

Murat Köşkü’nün etkileyici bahçe dekorasyonu ile göz alıcı bir kır düğünü organize edebilirsiniz. Uzun palmiye ve çam ağaçlarını barındıran yemyeşil bahçesi ile enfes bir kır düğününe sahip olabilirsiniz. Gelişmiş ışıklandırma ve sahne sistemi sayesinde tarihi dokuyu kır düğününüz ile harmanlayarak benzersiz bir düğün atmosferi yakalayabilirsiniz.

Bahar ve yaz ayları boyunca yoğun ilgi gören Köşk, birbirinden keyifli organizasyonlara imza atmaktadır. Tarihi düğün mekanları arasında öne çıkan sunduğu hizmet çeşitliliği ile farklı organizasyonlar için de ideal olma niteliği taşımaktadır.

Murat Köşkü, en değerli gecelerini geçmişin ihtişamı altında keyif alarak geçirmek isteyen gelin ve damat adaylarını ağırlamayı bekliyor!

Murat Köşkü Ayrıcalıkları

Murat Köşkü, bünyesinde gerçekleştirmek istediğiniz düğün organizasyonlarında düğün sahiplerine catering hizmeti de sağlamaktadır. Birbirinden yetenekli aşçılar tarafından hazırladıkları düğün menüleri ile damaklardan tadı bir süre silinmeyecek yemekleri servis etmektedir. Murat Köşkü, yemeksiz gerçekleşecek organizasyonlar için de kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Son teknoloji ışıklandırma, ses ve sahne hizmetlerini misafirlerinin kullanımına sunan mekan, harika atmosferini bu hizmetler ile daha da güçlendirmektedir. Murat Köşkü bünyesinde gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonlarda gece 23:00’a kadar müzik hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Murat Köşkü’nün en özel ayrıcalıkları ile akıllardan silinmeyecek bir düğün organize etmek isteyen gelin ve damat adayları Düğün Buketi aracılığı ile detaylı bilgiye ulaşabilir.

Murat Köşkü Fiyatları

Merkezi konumu ve birinci sınıf hizmet kalitesi ile birbirinden özel gecelere ev sahipliği yapmaktadır. Murat Köşkü; organizasyon çeşidiniz, organizasyon tarihiniz, dilediğiniz ek hizmetler, catering servis detaylarınız ve daha pek çok kritere göre size sunacağı fiyatı belirlemektedir.

Kendi arzu ve istekleriniz doğrultusunda gerçekleşecek düğün geceniz için karşılaşacağınız fiyatı ücretsiz fiyat teklifi alarak öğrenebilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “Ücretsiz fiyat teklifi al” kutusunu doldurarak Murat Köşkü’nün size sunacağı fiyatı kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Murat Köşkü’nün Düğün Buketi ziyaretçilerine özel olarak hazırladığı kına ve düğün paketlerinin içerikleri ve fiyatlarına Düğün Buketi aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Murat Köşkü’nün gelin ve damat adaylarına sağladığı ayrıcalıklar ve hizmet detayları için Düğün Buketi yetkilileri ile iletişime geçmeye çekinmeyin.

Sırala

  1. Avatar
    Gülderen & Hikmet
    Puan

    Murat Köşkünde düğün yapmak herkese kısmet olmaz, prenses ve prens olarak harika bir düğün yaptık, organizasyon süperdi…

Yorum yaz