Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Murat Aydoğan Hakkında

Tüm özel günlerinizde güzel anlarınızı biriktirmek, mutluluğunuzu unutulmaz kılmak istiyorsanız Murat Aydoğan fotoğraf hizmetleriyle tanışmanızın zamanı gelmiş olabilir. İzmir ilinin Buca ilçesinde hizmet vermeye devam eden dış çekim ve düğün fotoğrafçısı birçok seçenek ile hizmet sunuyor. Mutluluğunuza ortak olmak isteyen firma 2.000 TL’den başlayan fiyatlarıyla sizinle tanışmayı bekliyor.

Özellikleri

Murat Aydoğan, düğün fotoğrafları için birçok seçenek ile hizmet veriyor. Firma tercih eden çiftlere Stüdyo çekimi, dış mekan, şehir dışında ve yurt dışında çekim gibi seçenekler sunuyor. Ekip bulunuyor. Ayrıca çekim sonrası fotoğraflarınızın orijinal kopya teslimi yapılıyor.

Düğün belgeseli, konsept çekimi, düğün hikayesi ve daha fazla seçenek ile müşterini bekliyor. Sunduğu hizmetlerle çiftlerin beğenisini kazanan firmanın fiyat konusunda da makul olduğu biliniyor. Firma tarafından sunulan hizmetler ve fiyatları konusunda değişiklik yaşanabiliyor. Detaylı bilgi almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Murat Aydoğan Dış Çekim Fiyatları

Özel anlarınızı, mutlulukla gülümsemenizi yakalayarak fotoğraf çekiminizi gerçekleştirmek isteyen Murat Aydoğan fotoğrafçılık hizmetleriyle de yüzünüzde tebessüm oluşmasını sağlıyor. Sunduğu hizmetlere ve çekim seçeneği bilgisine göre 2.000 TL’de başlayan firma 3.000 TL’den de hizmet verebiliyor.

Çekim hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve size özel fiyatları öğrenmek için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Murat Aydoğan, birçok çekim seçeneği ile hizmet vermeye devam ediyor. Bu hizmetlerinin arasında dilerseniz stüdyo çekimi dilerseniz dış çekim şeklinde yapılabiliyor. Düğün hikayesi, Düğün belgeseli gibi düğüne özel çekimlerinin yanı sıra birçok çekim türünü bünyesinde barındırıyor. Söz, kına, nişan çekimlerinde de yanınızda oluyor.

Son yıllarda ülkemizde de öne çıkan dış çekim, save the date ve trashday gibi hizmetlerde veriyor. Özel anlarınızda yanınızda olmayı isteyen düğün fotoğrafçısı mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek istiyor. Öncelikli olarak Buca ve İzmir olmak üzere diğer şehirlerde de hizmet verme imkanı bulunuyor. Sadece bulunduğunuz şehirle sınırlı kalmayıp yurtdışında da fotoğrafçılık hizmeti sağlıyor. Ekibiyle hizmet veren fotoğrafçı çekimini geçekleştirdikten 4 hafta sonra orijinal/kopya çekimi sizlere sunuyor.

Adres Bilgisi

İzmir ilinin Buca ilçesinde yer alan Murat Aydoğan düğün fotoğraflarınız için sizi tanıdık belki de adını duymuş olabileceğiniz bir yerde bekliyor. Firma Buca Atlı Spor Tesislerinin yakınında konumlanıyor. Ulaşım için toplu taşıma araçlarından veya özel aracınızdan destek alabilirsiniz. Özel aracı ile fotoğraf firması ziyaret ederek bilgi almak isteyenler için açık adres aşağıdaki gibidir:

Uğur Mumcu Caddesi No:143/B Buca Atlıspor Tesisleri Karşısı Buca / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir ve şehir dışı hizmet verilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, save the date çekimi, düğün hikayesi-klibi, konsept çekimler, söz-nişan-kına çekimi, trashday hizmet seçeneği bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Tahmini olarak 1 ay önce iletişim kurulabilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışında çekim, yurtdışın da çekim, dış mekan çekimi gibi seçenekler yapılıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekimi ve albüm teslimi bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim ve farklı konseptler mevcut.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Farklı şehirlerde farklı mekanlarda çekim gerçekelştiriliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Teslim süresi 4 hafta oluyor.

Murat Aydoğan düğün fiyatları ne kadar?

Murat Aydoğan düğün fiyatları Murat Aydoğan düğün fiyatları Murat Aydoğan organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Murat Aydoğan Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Murat Aydoğan

Yorum yaz