İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması
Şehir dışı hizmeti

Müberya Sağlam Professional Make Up Hakkında

Düğün, nişan, kına ve mezuniyet gibi özel günlerinizde eşsiz gözükmeniz için yapmanız gereken ilk şey doğru bir kuaför ve makyöz seçmek olacaktır. Müberya Sağlam Professional Make Up, İstanbul Etiler ilçesinde sizi yetenekli uzmanlarıyla ağırlıyor. Firmada gelin saçı ve makyajı fiyatları ise 1.000 TL'den başlıyor.

Gelin Saçı Hizmetleri

Düğün veya davet hazırlıkları başladığında aklınızda birden çok saç modeli varsa karar vermekte zorlanabilirsiniz. Müberya Sağlam düğününüzde ya da çeşitli davetlerde kendinizi özel hissetmeniz için  size en uygun saç modelini belirliyor ve uyguluyor.

Müberya Sağlam Make Up'ta örgülü gelin saçı modelleri, duvaklı gelin başı modelleri ve daha birçok model yüz şeklinize ve beğenilerinize göre tasarlanır. Aklınızda özellikle istediğiniz bir model varsa bunu da belirtebilir, hayallerinizin gerçeğe dönüşmesini izleyebilirsiniz.

Müberya Sağlam Make Up kapısından içeri girdiğiniz andan itibaren saçlarınızla detaylıca ilgileniyor ve gerekli bakımı yapıyor.  Yapılacak uygulama sırasında saçınızda oluşabilecek herhangi bir zarara ise müsaade edilmiyor. Müberya Sağlam’da yapılan tüm işlemlerde en kaliteli ve doğal saç şekillendirme ürünleri kullanılmaktadır.

Gelin Makyajı Stilleri

Gelin saçı kararlaştırıldıktan sonra sıra size en uygun makyajı seçmeye geliyor. Müberya Sağlam'ın uzman kadrosu tarafından yapılan makyaj ile düğün gecenizde göz alıcı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ten, göz ve saç renginize uygun olarak yapılan makyajlarla şık bir görünüm sergileyebilirsiniz.

Ayrıca makyaj provası, saç provası, gelinin yakınlarına hizmet, evde ya da şehir dışında hizmet ve takma kirpik gibi hizmetler de firma tarafından veriliyor.  En kaliteli malzemeler ve ekipmanlarla  kusursuz bir görünüme ulaşacağınıza emin olabilirsiniz.

Düğünden en az 6 hafta önce firmayı arayarak yerinizi ayırtmayı unutmayın. Müberya Sağlam Professional Make Up’a dair daha detaylı bilgiye ulaşmak için DüğünBuketi'nin ücretsiz danışma servisini arayabilirsiniz.

Müberya Sağlam Professional Make Up Gelin Saçı Fiyatları

Müberya Sağlam Professional Make Up gelin başı ve düğün makyajı fiyatları 1.000 TL'den başlamaktadır. Tercih ettiğiniz model ve kullanılan aksesuarlara göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir.

''Fiyat Teklifi Al'' formunu doldurarak gelin saçı ve makyajı fiyatları için bilgi alabilir, kampanya ve fırsatları görebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Müberya Sağlam İstanbul Beşiktaş ilçesinde yer almaktadır. Merkezi bir konumda bulunan firmaya ulaşım için toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsiniz. Etiler'e giden 58N ve 59N otobüslerini kullanabilir, metro veya SRY-11 dolmuşu alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Özel araçları ile ziyaret edecek olanlar için ise açık adresi şöyle:

İncesu Sokak, Erguvan Apartmanı, Kat:1 No:2 Etiler, Beşiktaş / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Firma İstanbul'da bulunmakla beraber tüm şehirlere hizmetlerini ulaştırıyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Sadece geline değil, gelin yakınlarına da saç ve makyaj hizmeti veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde saç ve makyaj tasarımı yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette saç ve makyaj provası imkanı sunuluyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 günde

Müberya Sağlam Professional Make Up organizasyon fiyatları ne kadar?

Müberya Sağlam Professional Make Up organizasyon fiyatları Müberya Sağlam Professional Make Up organizasyon fiyatları Müberya Sağlam Professional Make Up organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Müberya Sağlam Professional Make Up Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Müberya Sağlam Professional Make Up

Yorum yaz