İstanbul Mezuniyet ve Balo Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
250
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
250
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
250
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

  • Engelliye uygun giriş
  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Alkol servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Muamma

Tüm bir yılın yorgunluğunu dostlarınız ile birlikte coşku dolu bir mezuniyet partisi ile kutlamaya var mısınız? Yanıtınız evet ise size muhteşem bir mezuniyet mekanı önerimiz var: Muamma Restoran! İstanbul’un Anadolu Yakası’nda Ataşehir semtinde bulunan davet alanı, şehrin en görkemli mezuniyet töreni eğlencelerine tecrübeli hizmet kadrosu ile ev sahipliği yapmaktadır. En güzel mezuniyet balosu organizasyonu için Muamma Restoran'ı seçebilir, 80 TL'den başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz.

Mekanın Genel Özellikleri

Hem açık hem de kapalı iki kapalı davet alanı bulunan bu şık restoranda organizasyonlar yemekli, yemeksiz ya da kokteyl konsepti ile düzenlenebilmektedir. Mekanın iki davet alanı da 100-250 kişiliktir. Kokteyl etkinliklerde bu sayı iki katına çıkabilmektedir.

Mezuniyet partisi yemeği, okul hayatı sona eren öğrencilerin arkadaşları ile birlikte eğlenmelerine fırsat tanıdığından dolayı iyi bir planlama ile unutulmaz olacaktır. Muamma Restoran, Ataşehir’deki merkezi lokasyonu, leziz menüleri ve şık mekanı ile mezuniyet eğlencelerine ev sahipliği yapmaktadır.

Muamma Restoran Mezuniyet Balosu Fiyatları

Muamma Restoran Anadolu Yakası mezuniyet mekanları arasında merkezi konumu, kaliteli hizmetleri ve uygun fiyatları ile öne çıkmaktadır. Burada her cebe ve her zevke hitap edebilecek birbirinden güzel mezuniyet kutlamaları gerçekleştirilebilmektedir.

Genel olarak söylemek gerekirse, Muamma mezuniyet balosu fiyatları 80 TL ile 200 TL aralığında değişmektedir. Muamma Restoran mezuniyet yemeği fiyatları ve hizmet paketleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için bizimle bir telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Mekanın Düğün Buketi’ne özel sunduğu yılsonu eğlenceleri fiyat tekliflerini öğrenmek için, sayfamızdaki “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın!

Mezuniyet Balosu Organizasyonu

Şehrin oldukça merkezi bir lokasyonunda yer alan Muamma Ataşehir, ulaşım kolaylığı ile de oldukça tercih edilesidir. Bunun yanında, leziz tatları, harika mekan tasarımı ve etkinlik planlama becerisi ile mezuniyet balosu kutlamalarının görkemli bir havada geçmesine olanak tanımaktadır.

Mekan, mezuniyet törenleri için organizasyon ekibi, servis ve mutfak ekibi ile profesyonel hizmet sunmaktadır. Sahne ekibi de bulunan mekanda, coşku dolu organizasyonlar hiçbir aksaklık yaşanmadan hayata geçirilebilmektedir. Üstelik dışarıdan fotoğrafçı, catering ve organizasyon hizmeti alabilmenize de izin vermektedir.

Havuz ve şehir manzarası, şık salon tasarımı büyüleyici bir ambiyansta olan bu restoran, muhteşem bir mezuniyet eğlencesi için kesinlikle doğru tercih! Muamma mezuniyet partisi kutlamaları planlamaları hakkındaki detaylar için Düğün Buketi danışmanlarımız ile bir telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Muamma, İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki Ataşehir semtinde yer almaktadır. Mekanın ve manzarasının güzelliğinin yanı sıra, merkezi lokasyonu burayı oldukça tercih edilesi yapmaktadır. Üstelik mekanın bulunduğu yerden gece gündüz şehrin her noktasına toplu taşıma araçları geçmektedir.

Buraya şehrin her noktasından metro, vapur, metrobüs, minibüs ya da otobüs alternatifleri kullanılarak ulaşım sağlanabilmektedir. Özellikle 19 T ve 256 numaralı otobüslerin; Üsküdar - Ferhatpaşa minibüslerinin durakları restorana yürüme mesafesindedir.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğrafçı, organizasyon firması ve catering temin edilebilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Anlaşmalı olduğunuz fotoğrafçı ile çalışmanıza izin vermekteler.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Vejetaryen, vegan, kosher, diyabet ve çocuklara özel menü seçenekleri vardır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik 01:00, servis ise 02:00'da sona ermektedir.

Muamma mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları ne kadar?

Muamma mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 80 TL, hafta içi yemekli kişi başı 150 TL, Muamma mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 100 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 200 TL,

Muamma Kaç kişilik mezuniyet ve balo organizasyonu kapasitesine sahiptir?

Muamma açık alan kapasitesi 100 - 250 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 250 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    mezuniyet yemeğimizde emeği geçen başta Neslihan hanım olmak üzere tüm muamma ekibine teşekkür ederiz yemek sunumları mezeler her şey muhteşemdi müzikler çok eğlenceliydi yerimizde duramadık 🙂 tavsiye edilir

Yorum yaz