Mezuniyet ve Balo Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
250
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
250
Max
Otopark
250
Araç

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Menü tadımı
Menüde değIşiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Alkol servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Muamma

Tüm bir yılın yorgunluğunu dostlarınız ile birlikte coşku dolu bir mezuniyet partisi ile kutlamaya var mısınız? Yanıtınız evet ise size muhteşem bir mezuniyet mekanı önerimiz var: Muamma Restoran! İstanbul’un Anadolu Yakası’nda Ataşehir semtinde bulunan davet alanı, şehrin en görkemli mezuniyet töreni eğlencelerine tecrübeli hizmet kadrosu ile ev sahipliği yapmaktadır. Açık ve kapalı etkinlik mekanları bulunan Muamma, mezuniyet eğlencelerinin yemekli, kokteyl ya da birbirinden leziz tatlarla hayata geçirilebildiği bir restorandır. Üstelik beş yıldızlı hizmet kalitesini, cazip fiyatları ve birbirinden avantajlı hizmet paketleri sunmaktadır.

Şehrin oldukça merkezi bir lokasyonunda yer alan Muamma Ataşehir, ulaşım kolaylığı ile de oldukça tercih edilesidir. Bunun yanında, leziz tatları, harika mekan tasarımı ve etkinlik planlama becerisi ile mezuniyet töreni kutlamalarının görkemli bir havada geçmesine olanak tanımaktadır. Muamma Restaurant mezuniyet yemeği organizasyonları hakkında detaylı bilgi edinmek için Düğün Buketi ücretsiz danışma hattımızdaki ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfamızda bulunan “ücretsiz teklif al” butonumuza tıklayıp, size özel fiyatlarla sunulan mezuniyet paketleri avantajlarından da faydalanmayı unutmamanızı öneririz.

Ömrünüz Boyunca Unutamayacağınız Mezuniyet Partisi Muamma’da

Mezuniyet partisi yemeği, okul hayatı sona eren öğrencilerin arkadaşları ile birlikte eğlenmelerine fırsat tanıdığından dolayı iyi bir planlama ile unutulmaz olacaktır. Muamma Restoran, Ataşehir’deki merkezi lokasyonu, leziz menüleri ve şık mekanı ile mezuniyet eğlencelerine ev sahipliği yapmaktadır. Hem açık hem de kapalı iki kapalı davet alanı bulunan bu şık restoranda organizasyonlar yemekli, yemeksiz ya da kokteyl konsepti ile düzenlenebilmektedir. Mekanın iki davet alanı da yüz ila iki yüz elli kişiliktir. Burası, yemekli mezuniyet eğlenceleri için iki yüz elli, kokteyl konseptli kutlamalar için ise beş yüz kişilik kapasite sunmaktadır.

Muamma, mezuniyet törenleri için organizasyon ekibi, servis ve mutfak ekibi ile profesyonel hizmet sunmaktadır. Sahne ekibi de bulunan mekanda, coşku dolu organizasyonlar hiçbir aksaklık yaşanmadan hayata geçirilebilmektedir. Üstelik dışarıdan fotoğrafçı, catering ve organizasyon hizmeti alabilmenize de izin vermektedir. Kısacası burada her şey, organizasyonunuzun kusursuz geçmesi için size özel düzenlenebilmektedir. Havuz ve şehir manzarası, şık salon tasarımı büyüleyici bir ambiyansta olan bu restoran, muhteşem bir mezuniyet eğlencesi için kesinlikle doğru tercih! Muamma mezuniyet töreni kutlamaları planlamaları hakkındaki detaylar için Düğün Buketi danışmanlarımız ile bir telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Mezuniyet Partisi Fiyatları

Muamma Restoran, İstanbul Anadolu Yakası’nda kusursuz mezuniyet eğlenceleri için cazip fiyatları ve profesyonel hizmeti bir arada sunan şık bir etkinlik mekanıdır. Bu şık mekan gerçekleştirilecek organizasyonlar için cazip fiyatlara alternatifli hizmet paketleri sunmaktadır. Böylece de burada her cebe ve her zevke hitap edebilecek birbirinden güzel mezuniyet kutlamaları gerçekleştirilebilmektedir. Zira bu davet alanında yemekli ya da kokteyl eşliğinde etkinlikler farklı fiyat alternatifleriyle düzenlenmektedir. Genel olarak söylemek gerekirse, Muamma mezuniyet eğlenceleri için kişi başı yüz yirmi ila iki yüz lira arasında değişen fiyatlar ile harikulade hizmet sağlamaktadır. Muamma Restoran mezuniyet yemeği fiyatları ve hizmet paketleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için bizimle bir telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Mekanın Düğün Buketi’ne özel sunduğu yılsonu eğlenceleri fiyat tekliflerini öğrenmek için, sayfamızdaki “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın!

Muamma Ataşehir Nerededir? Nasıl Gidilir?

Muamma, İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki Ataşehir semtinde yer almaktadır. Muhteşem şehir manzarasına sahip olan bu mekan, kentin mezuniyet töreni eğlenceleri ve yemekleri için en çok tercih edilen yerlerindendir. Zira mekanın ve manzarasının güzelliğinin yanı sıra, merkezi lokasyonu burayı oldukça tercih edilesi yapmaktadır. Üstelik mekanın bulunduğu yerden gece gündüz şehrin her noktasına toplu taşıma araçları geçmektedir. Buraya şehrin her noktasından metro, vapur, metrobüs, minibüs ya da otobüs alternatifleri kullanılarak ulaşım sağlanabilmektedir. Özellikle 19 T ve 256 numaralı otobüslerin; Üsküdar - Ferhatpaşa minibüslerinin durakları restorana yürüme mesafesindedir.

Muamma Ataşehir açık adresi ise şöyle: Barbaros Mahallesi Ahlat Sokak Watergarden Alışveriş Merkezi Numara: 2 A Blok 13 Posta Kodu: 34746 Ataşehir / İstanbul

Düğün Buketi ücretsiz danışma hattını arayarak Muamma Ataşehir’in detaylı adres bilgilerini ve özel fiyat tekliflerini öğrenebilirsiniz. Ömrünüz boyunca unutamayacağınız bir mezuniyet eğlencesi organizasyonu için siz de geç kalmadan Muamma’da yerinizi ayırtın.

Sorular

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin ediliyor?

Fotoğrafçı, organizasyon firması ve catering temin edilebilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti.

Fotoğraf ve video seçenekleri?

Anlaşmalı olduğunuz fotoğrafçı ile çalışmanıza izin vermekteler.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Vejetaryen, vegan, kosher, diyabet ve çocuklara özel menü seçenekleri vardır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik 01:00, servis ise 02:00'da sona ermektedir.

Sırala

  1. Avatar
    Ceren
    Puan

    mezuniyet yemeğimizde emeği geçen başta Neslihan hanım olmak üzere tüm muamma ekibine teşekkür ederiz yemek sunumları mezeler her şey muhteşemdi müzikler çok eğlenceliydi yerimizde duramadık 🙂 tavsiye edilir

Yorum yaz