Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
250
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
250
Max
Otopark
250
Araç

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Menü tadımı
Menüde değIşiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Alkol servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Muamma

Kına gecesi organizasyonu, hiç kuşkusuz ki düğün kültürümüzün en özel ve vazgeçilmez ayrıntılarının başında gelmektedir. İstanbul Anadolu Yakası’nın en merkezi semtlerinden biri olan Ataşehir’de yer alan Muamma, şehrin en görkemli kına eğlencelerine ev sahipliği yapmaktadır. Açık ve kapalı olmak üzere birbirinden şık dekorasyona sahip iki davet alanı bulunan bu eğlence mekanı, aynı zamanda leziz bir restorandır. Dolayısıyla burada hayata geçirilecek kına gecesi organizasyonları yemekli olarak da planlanabilmektedir. Üstelik bu şık davet alanının profesyonel organizasyon kadrosu bulunması sebebiyle, kına tahtı gibi eğlencenize farklılık katacak ayrıntıları gerçeğe dönüştürebilmeniz burada mümkün.

Muamma, kına gecesi kutlamalarının yanı sıra nikah yemeği, sünnet, mezuniyet kutlaması, doğum günü, baby shower ve her türlü kurumsal etkinlik için de ideal bir seçimdir. Cazip kına fiyatları ve kına gecesi organizasyonları için sunduğu alternatifli organizasyon paketleri ile her zevke ve her cebe hitap eden bu davet alanını siz de mutlaka keşfetmelisiniz. Muamma kına gecesi organizasyonları hakkında daha ayrıntılı bilgi için, Düğün Buketi wedding planner ekibimiz ile bir telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Mekanın size özel sağladığı olanaklardan hemen faydalanabilmek için ise, sayfamızda bulunan “ücretsiz teklif al” butonumuza tıklayabilirsiniz. Kına gecenizi İstanbul’da yapmayı planlıyorsanız, Muamma, mekan şıklığı, hizmet kalitesi, leziz mutfağı ve organizasyonlar konusundaki deneyimli ekibi ile kesinlikle keşfetmeniz gereken bir yer.

Muamma’da Kına: Vur Patlasın Çal Oynasın!

Coşku dolu bir kına gecesi organizasyonu, düğün öncesinde gelin ve misafirleri için unutulmayacak bir anıya dönüşmektedir. İşte bu nedenle de kına organizasyonunun yapılacağı mekan seçimi oldukça önemlidir. Ataşehir’de bulunan Muamma Restoran, leziz menüleri, şık mekanı ve kına eğlenceleri için sunduğu olanaklar ile kusursuz hizmet sunmaktadır. Açık ve kapalı iki kapalı davet alanı bulunan bu şık mekanda kına gecesi eğlenceleri yemekli, yemeksiz ya da kokteyl konsepti ile düzenlenebilmektedir. Mekanın iki davet alanı da yüz ila iki yüz elli kişinin ağırlanabilmesi için gayet uygundur. Burası, yemekli kına eğlenceleri için iki yüz elli, kokteyl ya da küçük ikramlıklar eşliğinde farklı konseptlerdeki kutlamalar için ise beş yüz kişilik kapasite sunmaktadır.

Muamma Ataşehir, profesyonel organizasyon ve hizmet ekibi ile çalıştığından dolayı, mekanda hayata geçirilen kına gecesi eğlenceleri beş yıldızlı otel konforu sunmaktadır. Her ne kadar kendi ekibi bulunsa da mekan yetkilileri, dışarıdan catering, fotoğrafçı ve organizasyon firmaları ile iş birliğine açıktırlar. Ki bu sayede de kına gecesi organizasyonunuz burada tam da hayalini kurduğunuz gibi hayata geçirilebilmektedir. Muamma, kına gecesi eğlencenizi, havuz ve şehir manzaralı şık mekanında kusursuz hizmet sunarak unutulmaz kılacak tüm özelliklere sahiptir. Mekanı keşfetmek ve kına organizasyonları hakkında detayları öğrenmek için hemen bizimle bir telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Kına Gecesi Fiyatları

Muamma, kına gecesi kutlamanızı İstanbul’da cazip fiyatlara coşkuyla kutlamak için kesinlikle doğru bir seçimdir. Zira burası kına etkinlikleri için alternatifli hizmet paketleri sunmaktadır.  Mekan, kına gecesi organizasyonları için yemekli, kokteyl ya da leziz ikramlıklar eşliğinde birbirinden farklı ve güzel alternatif konseptler sağlamaktadır. Böylelikle her cebe ve her zevke hitap edebilecek organizasyonlar bu şık restoranda gerçekleştirilebilmektedir. Muamma kına gecesi fiyatları yüz yirmi ila iki yüz lira arasında değişen kişi başı başlangıç paketleri ile hizmet sağlamaktadır. Bu hizmet paketlerinde kınanız için farklı hizmetler bulabilmeniz mümkündür. Bizimle iletişime geçerek mekanın kına gecesi fiyatları ve hizmet ayrıntılarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca Düğün Buketi’ne özel sunduğu imkanları ve fiyat tekliflerini öğrenmek için, sayfamızdaki “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Kına gecenizi dillere destan özelliklerde hayata geçirebilmek ve şehrin en güzel mekanında davetlileriniz ile birlikte coşkuyla eğlenebilmek için Muamma sizi bekliyor. Hem de cazip fiyatları ile!

Muamma Nerededir? Muamma Restorana Nasıl Gidilir?

Muamma, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda Ataşehir semtinde yer almaktadır. Büyüleyici güzellikte şehir manzarasına sahip olan bu yer, kentin kına gecesi eğlenceleri için en çok tercih edilen mekanlarındandır. Salonunun ve manzarasının güzelliğinin yanında, ulaşım kolaylığı burayı hem misafirler hem de etkinlik sahipleri için oldukça tercih edilesi yapmaktadır. Muamma Ataşehir’e kişisel araçlar ve toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Mekanın sahip olduğu iki yüz elli araçlık otopark, buraya kendi araçları ile gelecekler için büyük rahatlık sağlamaktadır. Üstelik mekanın bulunduğu yerden gece gündüz şehrin her noktasına toplu taşıma araçları geçmektedir. Buraya şehrin her noktasından metro, vapur, metrobüs, minibüs ya da otobüs alternatifleri kullanılarak ulaşım sağlanabilmektedir. Özellikle 19 T ve 256 numaralı otobüslerin; Üsküdar - Ferhatpaşa minibüslerinin durakları restorana yürüme mesafesindedir.

Muamma Ataşehir açık adresi ise şöyle: Barbaros Mahallesi Ahlat Sokak Watergarden Alışveriş Merkezi Numara: 2 A Blok 13 Posta Kodu: 34746 Ataşehir / İstanbul

Düğün Buketi ücretsiz danışma hattını arayarak Muamma Ataşehir’in detaylı adres bilgilerini ve özel fiyat tekliflerini öğrenebilirsiniz.

Sorular

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin ediliyor?

Fotoğrafçı, organizasyon firması ve catering temin edilebilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti.

Fotoğraf ve video seçenekleri?

Anlaşmalı olduğunuz fotoğrafçı ile çalışmanıza izin vermekteler.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Vejetaryen, vegan, kosher, diyabet ve çocuklara özel menü seçenekleri vardır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik 01:00, servis ise 02:00'da sona ermektedir.

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    Merve
    Puan

    mekanın kesinlikle kapısından girer girmez kalitesi anlaşılıyor hem çok eğlenceli bir yer hem de çalışanları çok ilgili ve güler yüzlü bekarlığa veda konseptini de çok güzel uyguluyorlar biz çok beğendik 🙂

Yorum yaz