Mrada Park Nikâh Balo Ve Düğün Salonları

Muazzam bir atmosferde dünya evine girmek ve kaliteden ödün vermek istemeyenlerin adresi Mrada Park Nikâh Balo Ve Düğün Salonları! Sizler için en yenilikçi konsept ve fikirleri salonumuza taşıyoruz. Düğün trendlerini yakından takip ediyor ve kendi çizgimizi oluşturuyoruz. Her şeyi sizin için planlıyor ve en ufak detaya bile dikkat çekiyoruz.

Bir salondan daha fazlasını bulacağınız Mrada Park Nikah Balo Ve Düğün Salonları’nda sadelikten yana olan veya ışıltıyı zarafet ile süslemek istiyorum diyenler için farklı farklı organizasyon seçeneklerimiz mevcuttur. Hayallerin ucu bucağı olmadığı gibi Mrada Park ailesinde de hizmette sınır olmayacak!

Mrada Park Nikâh Balo Ve Düğün Salonları Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Toplam 750 konuk kapasitesine sahip olan salonumuzda bir de bu zamana kadar rastlamadığınız bir yenilik bulunmaktadır.100 kişilik 3 adet locamız ile kına ve diğer özel davetlerinizi daha da lüks bir alanda kutlayabileceksiniz! Mrada Ailesi’nde hizmetin sonu yok demiştik!

Farklılığımız dış mimarimizden başlamakta ve sizleri ilk bakışta cezp etmektedir. İçeride ise kuğu gibi süzüleceğiniz bir gelin yolu ve sevgili davetlilerinize layık masaların oluşturduğu şık bir salon sizleri bekliyor olacak. Beyaz ve konforlu sandalyelerimiz masaların etrafında yerlerini alacak ve masalar sizin istediğiniz şekilde dekore edilecektir. Şamdanlar ve çiçekler ile bezenecek masalarda farklı şamdan veya çiçek tercihleri ile zevkinizi her masada yansıtabileceksiniz.

Masalarda bulunacak ayna modeli suplaları ise yemekli bir organizasyon tercih edecekseniz gurme damakları kıskandıracak lezzetler süsleyecek. Sizler için oluşturduğumuz düğün yemeği menülerimiz ile mest olacak ve seçmekte zorlanacaksınız. Ama dilerseniz organizasyon sorumlumuz ile fikir alış-verişi sonucunda en güzel menüyü sevenleriniz için oluşturabileceksiniz.

Böyle görkemli bir düğün müziksiz olur mu? Mrada Park Nikâh Balo Ve Düğün Salonları ailesi bünyesinde yer alan işinin ehli orkestramız ve mükemmel bir sese sahip sanatçımız bu özel gecede en güzel şarkılarını sizleri için seslendirecek. Halaysız olmaz diyenler için de gecenin ilerleyen saatlerinde salonumuza gelecek davul ve zurna ekibimiz en dinamik yöresel dans veya halay performanslarına imza atmanız için çalacak!

Mrada Park Nikâh Balo Ve Düğün Salonları Nerededir? MRada Park Nikâh Balo Ve Düğün Salonlarına Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Sincan bölgesinde bulunan salonumuza ulaşmak için D200 Dumlupınar Bulvarı veya Fatih Sultan Mehmet Bulvarını kullanarak özel aracınız ile rahat bir yolculuk sonucunda salonumuza ulaşacaksınız. Toplu taşıma ile Ankara merkezden kalkacak olan dolmuş veya otobüsler ile rahat bir şekilde aşk dolu salonumuza varmış olacaksınız. Dilerseniz belli bir konuma kadar metro veya otobüs ile gidip oradan dolmuşlara binebilirsiniz. Daha detaylı yol tarifi almak için bizler ile iletişime geçebilir ve samimi ekibimiz ile tanışabilirsiniz. Adresimiz: Yunus Emre Mahallesi, Ayaş Yolu, Caddesi 12.km 300/11, 06949 Sincan/Ankara.

Mutluluk paylaştıkça çoğalır ve tutkulu sevdalara kusursuz davetler yakışır! Sizler için mükemmeliyet inşa ediyoruz.

 

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Sincan Harikalar Diyarında bir salon. oğlumuzun sünnet düğünü oldu.orkestra hrikaydı. Mehter takımı ile taht üzerine sanla getirildi oğlumuz.darbukalı, tefli yemekli eğlenceli güzel bir düğün oldu.yemekler de lezzetliydi ve personel davetlilerimizle çok ilgilendi.

Yorum yaz