Mozaik Restoran Ve Kır Düğünü

Mutlu anlarınızı mutlu davetler ile kutlamak için Mozaik Restoran Ve Kır Düğünü olarak yeşillerin içinde sizlere kucak açıyoruz! Doğanın huzur veren havası ve baharın mis kokuları eşliğinde hayatınızdaki mutlu günlerin habercisi olan bu geceyi coşku ile kutlayacaksınız. Beyaz masalar arasında kuğu gibi süzülecek ve izlediğiniz filmlerden çok daha güzel bir kır düğünü gecesi yaşayacaksınız!

Geçmiş davet referanslarımızdan aldığımız mutlu geri dönüşler ile sizlere de kusursuzluğun sözünü veriyoruz. Düğün günü için endişelenen, aksilik yaşanır diye tedirginlik içinde olan çiftlerimizin Mozaik Restoran Ve Kır Düğünü ile tanışması yeterli. Geniş organizasyon ekibimiz ile tanışıp organizasyon yöneticimizin sistematik çalışmalarını görünce kendinizi bu çalışkan ailenin emeğine bırakacaksınız.

Mozaik Restoran Ve Kır Düğünü Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Kır düğün alanımız 500 kişilik geniş konuk kapasitesine sahiptir. Kır düğünü denince akıllara uçuşan etekler, renkli aydınlatmalar geliyor. Biz bunlar ile birlikte sizler için daha da fazlasını tasarlıyoruz. Öncelikle yemyeşil çimenlerin üzerine bembeyaz papatya gibi masalarımızı konumlandırıyoruz. Masaların üzerlerini ise kar beyaz örtüler ile kaplıyoruz. Üzerlerine ise küçük papatyalar ve beyaz metal şamdanlar ile süslüyoruz.

Masaların konumlandırdığı alanın hemen ön tarafında dans alanımız bulunmaktadır. Alabildiğine geniş bir alana yayılan dans pistimizde tüm sevdikleriniz ile kalabalık gruplar halinde dans edebileceksiniz ve pistimizin çim alan olmaması özellikle bayan misafirlerimiz için çok daha kolaylık sağlayacaktır. Dans pistimizin arkasında bulunan sahnemiz ise beyaz yer döşemesine sahip ve orkestramız için geniş bir alan sunacaktır. Tüm gece sizlere canlı müzik ziyafeti sunacak orkestramızda bay/bayan solistimizde sahne almaktadır. Bu müzik şöleninin alanımızın her alanından eşit şekilde duyulabilmesi içinde 2 büyük ses kolonu sahnenin kenarlarına yerleştirilecektir.

Yemekli davet tercih eden konuklarımız için ekibimizde yer alan uzman şefimiz sizlere birden çok menü seçeneği sunacak ve değerli çiftlerimiz düğün yemeği tadımına davet edilecekler. Mükemmel lezzetler arasından seçeceğiniz menüler düğün geceniz için hazırlanmaya başlanacaktır.

Adeta bir şölene dönüşecek düğününüze tabiat ananın şahitliğinde devam edeceksiniz. Huzur veren çiçek kokuları ve hareket alanınızı asla kısıtlamayacak olan geniş pistimiz ayaklarınızı yerden kesecek.

Mozaik Restoran Ve Kır Düğünü Nerededir? Mozaik Restoran Ve Kır Düğünü'ne Nasıl Gidilir?

İzmir’in Menemen bölgesinde bulunan kır düğün alanımıza ulaşmak ve mutluluğu taçlandırmak için D550 ve İzmir Çevre yolunu izleyebilirsiniz. Kendi konumunuza göre farklı güzergâhlar oluşturabilir ve kısa mesafelerden ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma kullanacak konuklarımız ise Selçuk-Aliağa hattında giden İzban metrosunu tercih edebilirler ve tek seferde salonumuza ulaşabilirler. Egekent veya Ulukent tarafından ulaşacak konuklarımız ise 826 numaralı otobüsler ile kısa bir sürede salonumuza ulaşmış olacaklardır. Adresimiz: Yıldırım Mahallesi, Çanakkale Asfaltı-Türkelli Cd. No:47, 35676 Menemen/İzmir'dir.

Düğün ile birlikle nişan, nikâhına gibi aşk yolundaki diğer adımlarınıza da özenle mükemmel tasarımlar hazırlıyoruz ve baharın tatlı esintisini aşk gecenize konuk ediyoruz. Sadece âşıkları değil koca adam olacak miniklerimizin sünnet düğünleri için de geniş organizasyonlar düzenliyoruz.

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    Sema & Kemal
    Puan

    Düğün yapanlar arasında genel kanı, günlerinin stresli geçmesiydi, biz stresten uzak son derece keyif aldık ve çok eğlendik, çok sağolun.

Yorum yaz