Bursa Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
200
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
200
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Morrian Hotel Hakkında

Bursa’nın İnegöl ilçesinde yer alan Morrian Hotel rüya gibi bir düğün için profesyonel ekiplerle çalışıyor. Açık ve kapalı alanlara sahip çeşitli büyüklüklerde 10 salonu bulunan otelin fiyatları hafta sonu ve hafta içi tercihine ve kokteyl, yemek isteğine göre değişiklik gösteriyor. Otel kişi başı minumum 100 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet veriyor.

Özellikleri

Şehir ve doğa manzarasına sahip otelin açık ve kapalı alanları bulunuyor. Çeşitli büyüklük ve tarzda 10 adet salonu bulunan otel, klasik salonlar ve modern salonlar olarak değişiklik gösteriyor. Özellikle Dolmabahçe ve Çırağan salonu davetler için birçok çiftin gözdesi olarak konumlanıyor. Otelin açık alanı 200 kişi kapasiteliyken kapalı alanı 1000 kişilik kapasiteyle hizmet sunuyor.

Morrian Hotel masalları bile kıskandıracak düğününüz için birçok hizmet sunuyor. Otel, yemek servisi, menü tadımı, menüde değişiklik, ışık, ses ve sahne hizmeti, organizasyon sorumlusu, vale hizmeti, ve after party alanı sunuyor.

Morrian Hotel Bursa Düğün Fiyatları

Beş yıldızlı hizmet kalitesi ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışan Morrian Hotel’in fiyatları kokteyl, yemek ve gün tercihine göre değişiklik gösteriyor. Otelin kişi başı fiyatları 100 TL’den başlıyor. Detaylı fiyat bilgilerine ulaşabilmek ve tesisin müsaitlik durumunu öğrenebilmek için ‘Ücretsiz Teklif Al’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Olanakları

Şehrin merkezinde konumlanan otel düğünlerin yanında açılış, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlik, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. 10 farklı salonu olan otel salonlarına göre konseptler ve temalar düzenliyor. Konseptlere göre oluşturulan dekorasyonda masalar vazo, supla, kumaş peçete, şamdan ve renkli tüylerle süsleniyor.

Kusursuz bir düğün için çalışan otel, çiftlere yardımcı olması için düğün planlayıcılarıyla çalışıyor. Profesyonel planlayıcılar düğünün her aşamasında çiftlere yardımcı olurken düğün günü misafirleri tek tek karşılıyor. Lezzetiyle fark yaratacak menülerde menü tadımı yapabilir, menülerde değişiklik yapabilirsiniz. Dilerseniz menünüze çocuk menüsü ve vejeteryan menü seçeneklerini de ekleyebilirsiniz. Otel çiftlere isterlerse dışarıdan farklı bir organizasyon firması ve fotoğrafçıyla çalışma imkanı da sunuyor.

Nerededir?

Bursa İnegöl'de yer alan Morrian Hotel, Mobilyum Avm kompleksinin içinde Mobilimo karşısında yer alıyor. Açık adresi ise şöyle;

Yeniceköy m. Mobilyacılar c. No. 36 İnegöl Bursa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebiliyorsunuz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılış, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlik, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Vale hizmeti, dekorasyon, after party alanı sunuluyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Dışarıdan fotoğrafçı getirebiliyorsunuz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Çeşitli büyüklük ve tarzda 10 adet salonu bulunan otel, klasik salonlar ve modern salonlar olarak değişiklik gösteriyor. Özellikle Dolmabahçe ve Çırağan salonu davetler için birçok çiftin gözdesi olarak konumlanıyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Işık, ses ve sahne hizmeti sunuluyor

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuk menüsü ve vejeteryan menü seçenekleri sunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis saat 23.30'da sona ererken müzik 24.00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

10 farklı salonu olan otel salonlarına göre konseptler ve temalar düzenliyor. Konseptlere göre oluşturulan dekorasyonda masalar vazo, supla, kumaş peçete, şamdan ve renkli tüylerle süsleniyor.

Morrian Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Morrian Hotel düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 100 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, Morrian Hotel düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 150 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Morrian Hotel Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Morrian Hotel açık alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorum yaz