İstanbul Mezuniyet ve Balo Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
60 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
800
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
800
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
800
Max
Otopark
1500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Açılıp kapanabilen çatı
 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Çocuk eğlence alanı
 • Engelliye uygun giriş
 • Gazebo
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kolonsuz salon
 • Orman Içinde
 • Teras
 • Yüksek tavan
 • Nikah Için ayrı alan
 • Deniz manzaralı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Tente çadır kiralama
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Klima
Mekan dışı organizasyon getirme

Moor Garden Hakkında

İstanbul Ataşehir ilçesinde bir davet mekanı olarak hizmet veren Moor Garden, mezuniyet organizasyonunuz için kapılarını sizlere açıyor. Önemli günlerinizin yardımcısı ve ev sahibi olan mekanın 1000 konuğa kadar çıkabilen bir kapasitesi bulunuyor. Bu geniş kapasitesi sayesinde sizlere ve sevdiklerinize geniş bir kucak açıyor. Mekanın mezuniyet organizasyonu günleri için sunduğu fiyatları 60 TL gibi uygun bir fiyattan başlıyor.

Mekanın Özellikleri

Anadolu yakasının sevilen mekanlarından olan Moor Garden çeşitli özellikleri ile öne çıkıyor. Her türlü davet etkinliğine uygun bir ortam yaratan mekan orman içindeki konumu ve sahip olduğu deniz, doğa ve şehir manzarası ile dikkat çekiyor. Kapalı ve kır bahçesi olmak üzere iki davet alanı bulunuyor.

Kapalı alanı ortalama 350 konuk kapasiteli olup, açılıp kapanabilen çatısı ve kolonsuz salonu ile ferah bir etkinlik imkanı sunuyor. Kır bahçesi ise yemyeşil çimenlerle kaplı zemininde 800 konuğu sorunsuzca ağırlayabiliyor. Ayrıca geniş bir terası bulunan mekanın gelin ve damada özel odaları sayesinde her türlü ihtiyacınız karşılanıyor.

Moor Garden Mezuniyet Organizasyonu Fiyatları

Fiyatları konusunda öğrenciler için uygun ücretleri bulunan Moor Garden, hem kalitesi hem de bu uygun fiyatları ile tercih ediliyor. Mekanın davet fiyatları sizlerin seçtiği etkinlik gününe ve tarzına göre değişiklik gösteriyor. Mezuniyet organizasyonu hafta içi yemekli fiyatı 100 TL, hafta sonu 150 TL olarak değişiyor. Eğer kokteyl tarzını tercih ederseniz mezuniyet ve balo fiyatları kişi başı hafta içi 60 TL, hafta sonu 80 TL’den başlıyor.

Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayarak size özel imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Sunduğu İmkanlar

Mezuniyet ve balo gününün öğrenciler için ne kadar önemli bir etkinlik olduğunun bilinci ile çalışan Moor Garden, bu özel güne yakışır hizmetleri sizlere sunuyor.

Müşteri memnuniyeti bazlı çalışması sebebi ile üstün kalitede olan hizmetler arasında masa süsleme ve dekorasyon, DJ ve müzik grubu temini, video ve fotoğraf çekimi, menü tadımı, organizasyon danışmanlığı yer alıyor. 24.00’a kadar süren müzik yayını ve servis sayesinde geceniz uzun saatler boyunca unutulmaz bir hale geliyor.

Nerededir?

Siz de arkadaşlarınız, öğretmenleriniz ile kalitesine ve hizmetine güvenilir bir mekanda mezuniyet ve balo gününüzü kutlamak istiyorsanız Moor Garden mekanına Başıbüyükyolu Caddesi, No:54, Kayışdağı, İstanbul, Ataşehir adresi ile ulaşabilirsiniz. 1500 araçlık otoparkı sayesinde kişisel aracınız ile sorun yaşamadan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Çiftin istediği doğrultusunda organizasyon anlamında dışarıdan hizmete açık bir mekan.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü, kına doğum günü, evlilik teklifi gibi özel etkinlikler de yapılabilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Farklı alanları ve şehrin içinde doğal etkinliklere ev sahipliği yapması öne çıkan özelliğidir tesisimizin. Catering ve yemek hizmeti de kendi bünyesinde verilmektedir.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısı mevcuttur.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Saklı Su Kır Düğünü Alanı, 1500+ kişi kapasiteli, deniz manzaralı ve kendine has konseptli açık alanımızdır. Terras Kır Düğünü alanı, 550 kişilik full deniz manzaralı, şelaleli, açılır kapanır alanı olan ve yaz kış etkinlik yapılabilen alınımızdır. MOOR Garden, orman içinde doğal çimli orman düğünü yapılabilen 850 kişi kapasiteli alanımızdır.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Canlı müzik, DJ ve diğer müzik seçenekleri mevcuttur.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl çeşitleri, et ve tavuk menüler, vejeteryan menü seçenekleri mevcuttur.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24.00'a dek sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İstenilen renkte süsleme ve farklı konseptler mevcuttur.

Moor Garden mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları ne kadar?

Moor Garden mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 60 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, Moor Garden mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Moor Garden Kaç kişilik mezuniyet ve balo organizasyonu kapasitesine sahiptir?

Moor Garden açık alan kapasitesi 50 - 800 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 800 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  600 kişilik bir mezuniyet töreni yaptık. Tüm arkadaşlarımızla eğlendiğimiz bir geceydi. Kalabalık davetler ideal bir mekan.

 2. Puan

  Açık hava düğünleri için güzel mekan. Organizasyon iyi. Otopark var. Mezuniyet için de tercih edilen bir yer biz memnun kaldk

Yorum yaz