İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
300 ₺
Her Şey Dahil Paket
400 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Epilasyon
Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Porselen makyaj
Saç provası
Saç tasarım
Şehir dışı hizmeti

Moonlight Kuaför

İstanbul’un en güzide lokasyonlarından Beşiktaş ilçesinde bulunan bu mekan, sizlere saç ve cilt bakımına dair her türlü avantajı sunuyor. Sizleri en az ayışığı kadar ışıltılı ve canlı gösterecek olan Moonlight Kuaför, hizmet standartları ile de göz kamaştırıyor. Sadece saç ve makyaj konusunda değil, kişisel bakımın her alanında kendine has standartlarıyla sizleri şaşırtan Moonlight, 300 - 500 TL arasında değişen gelin saçı be gelin makyajı fiyatları ile sizleri bekliyor.

Olanaklar

Bütün gelinlerin ilk tercihi olmaya aday kuaförlerden Moonlight, sadece düğünlere özel değil, aynı zamanda nişan, mezuniyet, nikah ve diğer özel günlerde de üst düzey hizmet olanakları ile sizleri bekliyor. Üstelik her mekana ve her eve hizmet götürüyor. Saç, makyaj, protez tırnak, cilt bakımı ve standartların üzerinde kişisel güzellik ilhamları da burada şekilleniyor.

Bunlara ek olarak, düğün gününden önce prova yapabilir, hayalinizdeki görünüme en kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Ücretsiz prova imkanına ek olarak, Moonlight’ta sizlere ve yanınızdan bir an bile ayırmak istemediğiniz dostlarınıza da aynı hizmeti ve en güzel olanakları sunmakta.

Moonlight Kuaför Gelin Başı ve Gelin Makyajı Fiyatları

Moonlight, farklı imkanları ile olduğu kadar uygun fiyatlarla da sizleri heyecanlandıracak. Mekanda, her bütçeye uygun iki farklı saç ve makyaj paketi bulunuyor. İlk paket, başlangıç paketi olarak bilinen standart makyaj ve saç uygulamalarını içermekte. Bu paket, ortalama olarak 300 TL'den başlamakta.

İkinci paket ise her şey dahil paket olarak adlandırılıyor. Sadece 400 TL’den başlayan fiyatlarla en özel ve kişisel hizmetleri alabileceğiniz bu mekanda, çok çeşitli düğün makyajı ve gelin başı modelleri bulunuyor.

Hizmetler

Sizlere sunulan gelin makyajı hizmetinin kapsamında, porselen makyaj, sade makyaj, tesettürlü gelin makyajı, doğal makyaj seçenekleri bulunuyor. Kullanılan malzemelerde sizlerin sağlığı ve cildinizin hassasiyeti de göz önüne alınıyor.

Gelin saçı ve gelin başı aksesuarları olarak pek çok genişletilmiş konseptler bulunuyor. Örgü gelin saçı, dağınık gelin saçı, gelin topuzu gibi gelinlerin en çok tercih ettiği saç tarzları, Moonlight’ta kolaylıkla tasarlanmakta.

Moonlight Kuaför Nerededir?

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde konumlanan bu firma, İstanbul’un her yerinden ulaşım imkanına sahip. Otobüs, metro, dolmuş gibi toplu ulaşım imkanlarını kullanabileceğiniz gibi, özel araçla dahi ulaşım mümkün. “Caddebostan plaj yolu Kadirağa Sokak Hatipoğlu Spt. No:26, 34728.” şeklinde bir açık adresi olan bu mekanın yakınlarında pek çok park yeri mevcut.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul başta olmak üzere, Marmara Bölgesi ve tüm Türkiye genelinde hizmet bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nikah, söz, mezuniyet ve daha güzel ve özel günlerde de hizmet sunulmakta.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

İstenen şehirdeki evde veya mekanda, gelin ve yakın çevresine hizmet sunulmakta.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Saç ve gelin makyajının standart hizmetleri en doğal temalarla sizlere sunulmakta.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelinlik tipi, cilt tonu ve saç kesimine göre detaylı analiz edilen saç ve makyaj tasarımları her ley dahil paket ile sunulmakta.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İstediğiniz temadan yararlanarak, buğu makyaj, porselen makyaj veya bordo temalarda makyaj yapılabilmekte.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 - 2 saatte bütün işlemleriniz kolaylıkla görülecektir.

Moonlight Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

Moonlight Kuaför organizasyon fiyatları Moonlight Kuaför organizasyon fiyatları Moonlight Kuaför organizasyon fiyatları ise 300 - 400 TL arasında değişmektedir.

Moonlight Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Moonlight Kuaför

Yorum yaz