Moment Park

Tebrikler! Hayatınızın aşkı ile bir ömür boyu yaşamaya karar verdiniz ve onunla evleniyorsunuz! Şimdi bunu görkemli bir düğün ile tüm sevdiklerinizin katılacağı kutlama zamanı öyle değil mi? İzmir’in Bornova ilçesinin Karaçam Köyü’nde görkemli bir kır düğünü mekanı arıyorsanız size yanıt olarak hemen Moment Park deriz! Burası eşsiz doğal havası, yemyeşil manzarası ve büyüleyici çevre düzenlemesi ile adeta masallardan fırlamış kadar güzel.  Açık ve kapalı alanlara sahip olan Moment, düğününüz için kır düğünü, kokteyl, yemekli ve salon düğünü alternatifleri sunmaktadır. Hem de cazip fiyatları bulunan düğün paketi seçenekleri ile birlikte! Siz yalnızca hayallerinizden ilham alarak nasıl bir düğün konsepti istediğinize karar verin ve gerisini Moment Park organizasyon ekibinin profesyonel ellerine bırakın.

Moment Park yalnızca kır düğünü ve salon düğünü organizasyonları için değil, nişan, sünnet ve hatta bayi toplantısı gibi etkinliklere de hizmet vermektedir. Kısacası kusursuz bir organizasyon planınız varsa Moment, güzel doğası ve profesyonel hizmet anlayışıyla sizin keşfetmenizi bekliyor. Moment Park organizasyon fiyatları ve hizmet detayları için Düğün Planlama Ekibimiz ile bir telefon ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Ne demişler, kusursuz bir organizasyon için planlamada acele etmek gerekir, öyle değil mi?

Moment Park: Bir Başka Kır Düğünü

Moment Park’ın bulunduğu Çiçekliköy, İzmir’in nefes almasını sağlayan, yemyeşil organlarının bulunduğu ciğerleri olarak bilinmektedir. Dolayısıyla Moment Park, İzmir’de kır düğünü organizasyonu için akla gelebilecek ilk mekanlardan bir tanesidir. Mekanın sahip olduğu doğal güzelliklerinin yanı sıra, enfes çevre düzenlemesi de sizi bir anda kendi masalının içerisine çekiveren bir yer olmasını sağlamaktadır. Kır düğünü organizasyonunuzu gerçek manada bir masala dönüştürmek için Moment Park, İzmir Çiçekliköy’de sizin keşfinizi bekliyor... Coşku dolu kır düğünü ve salon düğünü organizasyonları için dört mevsim boyunca profesyonel hizmet sunmaktadır. Burada hayatınızın mutluluğa sevdiklerinizin şahitliğinde görkemli bir kır düğünü organizasyonu ile adım atabilirsiniz, hem de büyük bir keyifle...

Moment Park, beşi yüz kişilik açık, iki yüz kişilik de kapalı alan kapasitesine sahiptir. Mekanın geniş, ferah ve şık alanlarında beş yüz kişilik yemekli, yedi yüz elli kişilik de kokteyl konseptli düğünler düzenlenebilmektedir. Mekanın, uygun fiyatları olan birbirinden avantajlı kına paketi ve düğün paketi seçenekleri ile düğün konseptinize göre şekillendirilebilen menüsü ve catering hizmeti bulunmaktadır. Bir düğün için ihtiyacınız olan birçok şeyi Moment organizasyon hizmet paketlerinden sağlayarak, bütçenizde ve zaman planlama hususunda karlı çıkabilirsiniz. Kır düğünü fiyatları, rezervasyon ayrıntıları ve hizmet paketleri için bizimle bir telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Moment Park Kır Düğünü Fiyatları

Birçok ihtiyacınızı karşılayan düğün ve kına paketi seçenekleri ile kır düğünü fiyatları açısından alternatiflerine göre İzmir’de oldukça gözde bir mekan. Sahip olduğu açık ve kapalı alan alternatifleri ile hem kır düğünü hem de salon düğünü konseptindeki kutlamalar için oldukça elverişlidir. Yemekli kır düğünü konseptindeki kutlamalar için kişi başı seksen lira ile yüz lira arasında değişen menü fiyatları sunmaktadır. Sözün kısası, Moment kır düğünü, salon düğünü, yemekli veya kokteyl konseptli düğün organizasyonları için her cebe ve zevke hitap edebilecek seçenekler sunmaktadır.

Moment Park, hizmetlerini kına paketi, düğün paketi gibi seçeneklerle müşterilerine sunduğundan dolayı, burada kır düğünü kutlamalarını her cebe uygun şekilde gerçekleştirebilmek mümkün. Üstelik düğün organizasyonu için ihtiyacınız olabilecek birçok hizmeti barındıran bu paketler sayesinde, kır düğünü organizasyonunuz için başka detaylarla ilgilenmenize gerek kalmaz. Moment Park indirimler, kampanyalar ve düğün paketi seçeneklerinden haberdar olmak için hemen sayfamızda bulunan “ücretsiz teklif al” butonumuza tıklayabilirsiniz. Düğün Planlama ekibimizle bir telefonla iletişim kurarak Moment Park organizasyon ve kır düğünü mekanı hakkında daha detaylı bilgiye hızlıca ulaşabilirsiniz.

Coşku Dolu Eğlenceler Görkemli Organizasyonlar

Kır düğünü mekanı, açık ve kapalı alan seçenekleri ile her türlü organizasyon ve kutlama için kusursuz hizmet sağlayan bir yerdir. Burada toplantı ve davetleri profesyonel organizasyon becerisine sahip bir ekibe teslim edebilirsiniz. Gönül rahatlığı ile organizasyonunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Moment Park, düğün, nişan, kına gecesi, sünnet, mezuniyet töreni, doğum günü, baby shower gibi eğlenceli organizasyonlara ev sahipliği yapabilecek donanıma sahiptir. Bunların yanı sıra, açılış, bayi toplantısı kurumsal toplantılar için uygundur.

İkisi de apayrı güzelliklere sahip açık ve kapalı alanlarıyla Moment, burada düzenlenecek etkinliklerin kır bahçesi veya salon konseptinde olabilmelerine fırsat sağlamaktadır. Organizasyon planlama hususunda profesyonel olan mekan etkinlik, sahne ve mutfak sorumluları, organizasyonunuzun eksiksiz ve kusursuz geçeceğinin en büyük garantisidirler. Sözün kısası Moment hem mekan hem de ekibi ile, organizasyonunuz konusunda sizin hiçbir detayla ilgilenmenize gerek kalmadan enfes bir etkinliği ortaya çıkarabilecek profesyonelliktedir.

Düğün Buketi organizasyon ekibi ile bir telefon ile iletişim sağlayarak, Moment Park organizasyon detayları, hizmet fiyatları ve etkinlikler hakkında bilgi alabilirsiniz. Hadi, siz de harikulade bir organizasyon için mekanın eşsiz imkanlarını keşfedin. Bunun için hemen sayfamızdaki “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak Moment Park Düğün Buketi özel fiyatları ve cazip paketlerinden haberdar olun!

Moment Park Adres / Nasıl Gidilir?

Moment Park, İzmir’in Bornova ilçesinin Çiçekliköy mevkisinde bulunmaktadır. Şehrin doğal havası ve manzarasıyla İzmirlilerce en çok tercih edilen yerlerden olan Çiçekliköy’e ulaşım oldukça rahat ve kolaydır. Bornova’daki merkezi lokasyonu ve sahip olduğu otoparkı, misafirlerinizin ulaşım ve park sıkıntılarını ortadan kaldıracaktır.

Moment Park açık adres ise şöyle: Karaçam Köyü Çamlık Caddesi Numara: 1 Çiçekliköy Posta Kodu: 35040 Bornova / İzmir

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Kır düğünümüze katılan herkes düğünümüz için bizi tebrik etti, bu bizim için gurur vericiydi… Pırıl pırıl ve kaliteli bir tesis…

Yorum yaz