İzmir Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Özel konsept aksesuar tasarımı
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Modaline Hakkında

Modaline İzmir her gelinin düğüne kusursuz bir şekilde hazırlanmasını amaçlayan bir moda evi. Konak merkezdeki mağazasında uzman ve deneyimli modacılardan oluşan kadrosu ile hazır ve özel dikim gelinlik modelleri özenle hazırlıyor. Uygun gelinlik fiyatları ile bütçeyi de zorlamayan gelinlikçi, bu özel günde en büyük destekçilerinizden biri oluyor.

Gelinlik Modelleri

Son dönemlerin modasına uygun bir şekilde gelinlikler tasarlamaya devam eden Modaline, her kitleye hitap etmesiyle de gelinlerin favori adresi haline geliyor.

Kabarık model, prenses model ve balık model haricinde tesettür gelinlik modelleri ile de beğeni topluyor.

Bol işlemeli ve dantelli gelinlik modelleri ile portföyünü geniş tutan gelinlikçi, ister klasik ister modern her türlü gelinliğin tasarımını yapıyor.

Havuz başı düğün organizasyonu yapmayı düşünüyorsanız, rahatlığınızdan ödün vermeyeceğiniz şifon gelinlik modelleri tercihinize sunuluyor.

Konak Modaline Gelinlik Fiyatları

Her detayıyla sizi yansıtan bir gelinlik modeli için anlaşmanızı önerdiğimiz Modaline, her konsepte ve mekana uygun tasarımlar sunuyor.

Gelinlik fiyatları için minimum 1.000 TL olarak açılış veren gelinlikçi, her şey dahil paket fiyatları için 3.000 TL olarak bir belirleme yapıyor.

Bu imkanlardan yararlanmak ve detaylı bir bilgiye sahip olmak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonundan yardım alabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Hem sergilediği hem de isteğinize göre deneme şansınız olan hazır kalıp model seçenekleriyle dikkatleri üzerine çeken Modaline hafta sonları da hizmet veriyor.

Bunun yanı sıra eğer kendinize özel bir tasarım gelinlik giymek istiyorsanız bu yönde de çalışmalar yapan moda evi, arzularınızı kusursuz bir şekilde işliyor.

1 ile 3 prova ile gelinliği bedeninize ve vücut ölçülerinize tam olarak uyacak hale getiren Modaline, düğününüze kadar sizi hazır ediyor.

Aynı zamanda duvak, gelin buketi ve gelin kesesi gibi aksesuar seçenekleriyle de gelinliğinizin modeline uyumlu alternatiflerden yararlanmanızı sağlıyor.

Nerede?

Konak ilçesinde Çankaya metro durağına oldukça yakın bir noktada faaliyetini sürdüren Modaline Gelinlik, ulaşım açısından kolaylık sağlayan bir konumdadır. Bu sebeple şehrin her noktasından ziyaretçi alan gelinlikçi, İzmirli gelin adaylarının uğrak noktası. Siz de kendi düğününüz için gelinliklere birebir göz atmak isterseniz mağazayı ziyaret edebilirsiniz.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir ilinin geneline hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelin buketi, gelin kesesi ve duvak firmanın diğer hizmetleri arasında.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Dikim provası, özel konsept aksesuar tasarımı gibi avantajları bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Boy kısaltma, daraltma ve hazır kalıp model seçenekleri başlangıç içeriğinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelinlik kiralama, kişiye özel dikim ve tamir/tadilat hizmetleri bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta içerisinde gelinliğinizi teslim alabilirsiniz.

Modaline organizasyon fiyatları ne kadar?

Modaline organizasyon fiyatları Modaline organizasyon fiyatları Modaline organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Modaline Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Modaline

Yorum yaz