İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Kişiye özel dikim

Moda Perisi Hakkında

İstanbul şehrinde gelinlikçi arayan kadınların ilk tercihi Moda Perisi oluyor. Fatih ilçesinde bulunan mağazası ile sektörüne öncülük ediyor. Sunduğu çeşitli gelinlik modelleri nedeniyle evlilik arifesinde olan kişiler tarafından beğeni topluyor. Moda evi, gelin adaylarının hayallerini süsleyen gelinlik modelini bulmak için hizmet sunuyor. 3.000 TL’den başlayan fiyatları her bütçeye hitap ediyor.

Sunduğu Olanaklar

Hafta sonu hizmet vermeye devam eden Moda Perisi Gelinlik, gelinler tarafından beğeni topluyor. Özel dikim imkanı ile istekleriniz doğrultusunda hizmet almanıza yardımcı oluyor. Marka hazır kalıp modelleri ile hayalinizdeki gelinliği bulmaya çalışıyor.

Nişan, kına ve abiye elbiselerinin bulunduğu moda evinden gelin adayları mutluluk ile ayrılıyor. En mutlu gününüzde kusursuz görünmenize yardımcı olan firma bolero, duvak, gelin kesesi ve gelin buketi aksesuarlarını da beğeninize sunuyor.

Ek Hizmetler

Hazır kalıp modellerinde olan çeşitlilik nedeniyle gelin adaylarına alternatif oluşturuyor. Moda Perisi, istekleriniz doğrultusunda model tasarımı yapıyor. Prenses model, dar kesim, taşlı ve düşük omuzlu gelinlik modelleri gibi en çok tercih edilen tasarımlarını sizlerle buluşturuyor.

Tesettür gelinlik modeli arayışında olan kişiler için tasarımlarını beğeniye sunuyor. Moda evi her tarza ve vücut yapısına uygun olan modelleriyle beğeni topluyor.

Moda Perisi Gelinlik Fiyatları

Gelinlik modelleri için kiralama seçeneği bulunan markada her bütçeye uygun fiyatlar belirleniyor. Firma, sunduğu hizmetler için başlangıç paketini 3.000 TL olarak belirliyor. Her şey dahil paketi fiyatları ise 5.000 TL olarak sunuluyor.

Tasarımları için belirlediği fiyatları nedeniyle çiftlerin hayranlığını kazanıyor. Firmanın size özel olarak sunduğu kampanya ve indirimleri öğrenmek için ‘'Fiyat Teklifi Al'’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Moda Perisi gelinlik modellerini İstanbul Fatih ilçesinde bulunan mağazasında sergiliyor. Gelinlik modellerini yakından görmek isteyen kişilerin toplu taşıma ve özel araç ile ulaşım imkanı bulunuyor. Moda evine ulaşım, merkezi bir konumda yer alması nedeniyle kısa süre içinde sağlanabiliyor.

Otobüs ile mağazaya gitmek isteyen kişiler 146Y, 28, 31E, 336E, 90 ve 86V numaralı hatları kullanabiliyor. Aynı zamanda Marmaray ve M1A, M1B metro seferleri ile ulaşım sağlanabiliyor.

Adres: Akşemsettin, Fevzi Paşa Cd. No:121/1, 34080 Fatih / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul şehrine hizmet sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişanlık, kına ve abiye elbise hizmetleri var.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kişiye özel tasarım imkanı ve gelinlik aksesuarları ile ek avantaj sağlıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelinlik kiralama, daraltma ve prova, hazır model gelinlik modellerini sunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel dikim fırsatı ile tasarım gelinlik modelleri ve gelinlik aksesuarları bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Prenses model, dar kesim, taşlı ve düşük omuzlu gibi tercih edilen modelleri sunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 haftalık teslim süresi belirleniyor.

Moda Perisi organizasyon fiyatları ne kadar?

Moda Perisi organizasyon fiyatları Moda Perisi organizasyon fiyatları Moda Perisi organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Moda Perisi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Moda Perisi

Yorum yaz