Moda Düğün Salonu

Kocaeli’nde yer alan düğün salonları arasında bulunan Moda Düğün Salonu, düşlerinizle buluşmanız için sizleri bekliyor. Tasarımı ile dikkat çeken bu salondan alabilecekleriniz saymakla bitmez. Düğün organizasyonu yapmak bir ekip işidir. Her bir adımının kusursuz planlanması sonraki yıllarda ışıltılı gözlerle hatırlanacak bir düğünüzün olmasının temelidir. Moda Düğün Salonu tam olarak sizlere bu kusursuzluğu sunar. Güvenilir hizmet anlayışı ile bugüne kadar düzenlediği bütün organizasyonlarda herkesi memnun etmeyi başaran salon, sizler için de aynı hizmeti sunacaktır.

Ayrıcalığın Keyfini Yaşayın

Öncelikle unutmayın, düğününüz sizin en özel anınız. Bir sonraki gün bambaşka bir hayata başlayacağınız zamanın başlangıcı. Moda, bu başlangıcı yapmanız için deneyimini sonuna kadar ortaya koyar. Düğünü sırasında aksilik yaşanmasını hiçbir çift istemez. Endişelerinizi sıfıra indirmek için bu salonu tercih edebilirsiniz. Salon bütün özellikleri ile düğününüzün muhteşem olmasını sağlar. Siz de bu mükemmelliğin ayrıcalığına ulaşmanın tadını çıkartısınız. Elbette ki o gün için telaşlanmanız normal bir duygu. Heyecanınız ile birleşen bu telaş hissini rahatlıkla bir kenara bırakabilir, Moda Düğün Salonu’nun profesyonelliği ile sadece tatlı bir heyecanı yaşayabilirsiniz.

Evlenecek bütün çiftler kusursuz bir düğünün gelin ve damadı olmalıdırlar. Sizler eğlencenin tadını çıkartırken Düğün Salonu çalışanları düğününüzün en güzel şekilde geçmesi için ellerinden geleni yapacaklardır. Düğün sırasında salonun size sunacağı orkestra seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Eğer bu seçenek size uymazsa kendi orkestranızı salona getirme şansınız da var. Fotoğraf çekimleri için de aynı seçeneklere sahipsiniz. Dilerseniz Moda Düğün Salonu tarafından önerilen fotoğrafçı tercihiniz olabilir. Klimalı salon ile yaz ya da kış fark etmeden düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz. Dışarıdaki hava sizi kesinlikle etkilemez.

Bütçe Dostu Paketler

Düğün fiyatları bütün işletmelerde düğün sırasında yapılacak sunumlara ve kişi sayısına göre değişiklik gösterir. Moda Düğün Salonu için fiyat konusunda kurulabilecek tek cümle vardır; bütçenize uygun fiyatları bulabileceğinize emin olabilirsiniz. Seçeceğiniz ikram menüsüne ve çağırılacak kişi sayısına göre bir fiyat belirlenir. Yemekli menüler ile aperitiflerden oluşan menüler farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Pasta da fiyatlara dahil edilebilir. Düğün pastanız ise salonda sizin tarafınızdan ilk kesilmesinin ardından misafirlere dağıtılmak üzere hazırlanır. Hem bütçenize uygun hem de profesyonel hizmet almak istiyorsanız Moda, listenizin ilk sırasında yer alabilir.

Moda Düğün Salonu için dile getirilebilecek bir başka özellik ise ulaşım kolaylığıdır. Konuklarınız uzun uzun salonu arama derdine düşmezler. Özel araçlar ya da toplu taşıma ile salona gelmek mümkündür. Kendi araçları ile gelen konukların araba park etme sorunları olmaz. Hatta bir konvoy halinde bile salona ulaşabilirsiniz.

Diğer Organizasyonlar İçin Moda Düğün Salonu

Düğün organizasyonu dışındaki davetleriniz için de Moda hazırlıklıdır. Dilerseniz düğün ve kına gecesini bu salonda yapabilirsiniz. Nişan, sünnet düğünü, mezuniyet balosu veya başka herhangi bir toplantı düzenleme ihtiyacına da Moda Düğün Salonu karşılık verir. Konsept ne olursa olsun alacağınız hizmetin kalitesi aynı olacaktır. Düzenleyeceğiniz organizasyona göre ise hazırlıklar yapılacak, en güzel şekilde eğlenmeniz sağlanacaktır. Müzik ve ikramlıklarım seçimi de organizasyonun türüne, katılanların yaş aralığına göre değişir.

Moda Düğün Salonu’nu Seçmek İçin Nedenleriniz

Moda Düğün Salonu’nu tercih etmek için birden fazla nedeniniz var.

  • Kaliteli hizmet, güler yüzlü personel
  • Kolay ulaşılabilir lokasyon
  • Uygun fiyatlar
  • Alternatif menü seçenekleri
  • Kına, nişan, sünnet gibi farklı organizasyonları düzenleme imkanı
  • Sahne, ses ve ışık sistemi ile daha fazla eğlence

Paket Başlangıç Fiyatı: Pakete göre değişir.

Otopark Hizmeti: Araç park sorunu yoktur.

Mekan Özellikleri: Kapalı Salon

Diğer Özellikler: Yiyecek servisi, Orkestra, Sahne, Ses Sistemi, Ferah Salon

Organizasyon Türleri: Kına, Düğün, Nişan, Toplantılar, Sünnet, Mezuniyet Baloları

Nasıl Gidilir?: Toplu Taşıma, Özel Araç

Adres: Tepeköy Mahallesi, Moda Düğün Salonu, Egemenlik Caddesi, İzmit/Kocaeli

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Ferah ve geniş bir salon atmosferini çok sevdik düğünümüzü burada yaptık çok memnun kaldık.

Yorum yaz