Sünnet Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
5000 ₺
Her Şey Dahil Paket
10000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Tente çadır kiralama
Mekan giydirme
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Dj temini
Ek süsleme ve dekorasyon
Fide / çIçek

Mis Organizasyon Hakkında

Mis Organizasyon, İstanbul Esenyurt ilçesinde bulunan sünnet düğünü organizasyonu firmaları arasında en çok dikkat çekenlerden biri oluyor. Çocuğunuz ve sizin için özel olan günü hayallerinizdeki gibi gerçekleştirme imkanı sunuluyor. Eğlenceli ve akıllara kazınacak bir gece, firma ve ekibi ile mümkün oluyor. Firmanın sünnet organizasyonu fiyatları 5.000 TL’den başlıyor.

Firmanın Özellikleri

Mis Organizasyon, üstün hizmet kalitesi ile hizmet veriyor. Hayallerinizdeki sünnet düğünü konseptini sizlere sunuyor. Çok detaylı bir organizasyon olan düğünü sizler için daha kolay hale getiriyor.

Firma ile ortak bir çalışma yürütebilmek için en az 3 ay önceden randevu oluşturmanız gerekiyor. Demo masayı sünnet düğünü öncesinde görebiliyorsunuz. Böylece değişiklik yapma avantajınız bulunuyor. Konsept ve tema geliştirerek sünnet düğününü kendi istediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz.

Sunduğu Hizmetler

Mis Organizasyon, masa - sandalye temini ve göz alıcı süslemeleri ile dilediğiniz konsepti yaratıyor. Masa süsleme ve dekorasyon, sünnet düğünü için oldukça önemli detaylardan biri olarak değerlendiriliyor. Balonlar, renkli tüller, çiçek aranjmanları gibi birçok önemli detay da hazırlanıyor.  Bunlara ek süslemeler de talep edebiliyorsunuz.

Sünnet tahtı, halay mendili, sünnet sepeti, sünnet örtüsü gibi çeşitli detaylara ihtiyaç duyuluyor. DJ temini ile ortamın enerjisi yükseliyor. Sahne, ses ve ışık da DJ performansını olumlu etkiliyor. Havai fişek şovu ile çocuklar da sizler de görsel şölene tanıklık ediyorsunuz.

Video ve fotoğraf çekimi için de profesyonel bir ekip bulunuyor. Araç kiralama, kapalı çadır ve kına çadırı da hizmetler arasında yer alıyor.

Mis Sünnet Düğünü Organizasyon Fiyatları

Firma, sünnet düğünü haricinde kına gecesi, baby shower ve doğum günü, mezuniyet partisi, evlilik teklifi gibi önemli organizasyonların da üstesinden geliyor. Her şey dahil paket kapsamında sünnet düğünü organizasyonu fiyatları 5.000 TL’den başlıyor ve 10.000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Standart ve her şey dahil paket içeriklerini belirleme şansınız bulunuyor. Çocuğunuz ve sizin için özel olan bu günü profesyonel bir ekiple organize etmek için ücretsiz teklif formunu doldurarak size özel fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mis Organizasyon, Esenyurt ilçesinin merkezi noktasında bulunduğu için ulaşımda kolaylık sağlıyor. 142B, 142T, 147, ES2, HT29 otobüs hatları ve BL-101 minibüsü firmaya yakın durakların önünden geçiyor. Özel aracınızla gitmek isterseniz açık adres:

Akkoza Begonya Sitesi, Sanayi, 34538, Esenyurt / İstanbul.

Sorular

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 3 ay kadar önce iletişime geçebilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Araç kiralama, barkovizyon, catering, çiçek, dekor, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Demo masa, konsept, tema geliştirme, şehir dışında hizmet seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Mis Organizasyon sünnet düğünü fiyatları ne kadar?

Mis Organizasyon sünnet düğünü fiyatları Mis Organizasyon sünnet düğünü fiyatları Mis Organizasyon organizasyon fiyatları ise 5000 - 10000 TL arasında değişmektedir.

Mis Organizasyon Kaç kişilik sünnet düğünü kapasitesine sahiptir?

Mis Organizasyon

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Oğlumun sünneti için Mis organizasyonla anlaştık. Eksiğimiz ve ihtiyaç duyduğumuz tüm hizmeti bizim yerimize gerçekleştirdi. Müziğe kadar her şeyi ayarladılar ve bize sadece eğlenmek kaldı. Teşekkürler!

Yorum yaz