İstanbul Evlilik Teklifi Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
5000 ₺
Her Şey Dahil Paket
10000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Tente çadır kiralama
Mekan giydirme
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Dj temini
Ek süsleme ve dekorasyon
Fide / çIçek

Mis Organizasyon Hakkında

Mis Organizasyon, İstanbul Esenyurt ilçesinde sizleri bekliyor. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz ve temanızı geliştirebileceğiniz evlilik teklifi organizasyonu firma sayesinde gerçekleştiriliyor. Uzun zamandır heyecanla beklediğiniz anın tüm detaylarını sizin için düşünüyor. Firmanın evlilik teklifi organizasyonu fiyatları 5.000 TL’den başlıyor.

Firma Özellikleri

Mis Organizasyon, üstün hizmet kalitesi ile İstanbul’un en gözde organizasyon firmaları arasında dikkat çekiyor. Etkinlikten en az 3 ay önce iletişime geçerek randevu oluşturuluyor. Evlilik teklifi için konsept tasarlayarak özel güne hazırlık yapılıyor.

Hayalinizi organizasyon ekibi ile paylaşmanız, gerçekleşmesi için yeterli oluyor. Dilerseniz demo masayı önceden görebiliyor ve masaya eklemeler yapabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra mekanlarda tema geliştirme talepleri de değerlendiriliyor. Şehir dışına evlilik teklifi organizasyon hizmeti de sunmasıyla, geniş kitlelere hitap ediyor.

Sunduğu Hizmetler

Yaratıcı ve unutulmaz bir evlilik teklifi etmek isteyenler Mis Organizasyon firması ile çalışıyor. Sizin tercih ettiğiniz mekanda hizmet sunuluyor. Dilerseniz kapalı bir alanda anlaştığınız bir mekanda evlilik teklifi için hazırlıklar yapılıyor. Seçilen mekan, konseptinize uygun süslemelerle şık bir hale getiriliyor. Masa - sandalye süsleme, mekan giydirme, şık suplalar, çiçek aranjmanları gibi her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülüyor.

Açık alanda bir teklif planlıyorsanız alana uygun tente çadır kiralama hizmeti sunuluyor. Işıklandırma ve ses detayları da bulunuyor. Harfler, balonlar, baskılı fotoğraf ve yazı içeriği olan pankart gibi detaylar da pakete dahil edilebiliyor. Barkovizyon, hava fişek şovu, volkan gibi ek avantajlar da sunuluyor. Catering hizmeti de talep edilebiliyor. Özel anlarınızı kayda alan bir fotoğraf ve video çekim ekibi de sizlerle oluyor.

Mis Evlilik Teklifi Organizasyon Fiyatları

Evlilik teklifi haricinde düğün, nişan, sünnet düğünü, kına gecesi ve mezuniyet partisi gibi organizasyonlar da firma tarafından düzenlenebiliyor. Firmanın evlilik teklifi organizasyonu fiyatları 5.000 TL ile 10.000 TL arasında değişiyor. Başlangıç ve her şey dahil iki paket seçeneği ile sizlere hizmet veriyor.

Sizler de ücretsiz teklif alarak firma ile ortak bir çalışmaya imza atabilirsiniz. Bunun için DüğünBuketi.com üzerinden ücretsiz teklif formunu doldurmanız yeterli oluyor.

Nasıl Gidilir?

Mis Organizasyon firmasına ulaşım 142B, 142T, 147, ES2, HT29 otobüs hatları ve BL-101 minibüs aracılığıyla sağlanabiliyor. Özel araç ve taksi de sıkça tercih edilen vasıtalar arasında yer alıyor.

Adres: Akkoza Begonya Sitesi, Sanayi, 34538, Esenyurt / İstanbul.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Araç kiralama, barkovizyon, catering, çiçek, dekor, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 3 ay kadar önce iletişime geçebilirsiniz.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Demo masa, konsept, tema geliştirme, şehir dışında hizmet seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Mis Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Mis Organizasyon organizasyon fiyatları Mis Organizasyon organizasyon fiyatları Mis Organizasyon organizasyon fiyatları ise 5000 - 10000 TL arasında değişmektedir.

Mis Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Mis Organizasyon

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    müstakbel eşim bana evlilik teklifini burada yaptı. her detayı o kadar güzel düşünülmüş ki çok mutlu oldum. düğünümüz için de mis organizasyondan destek almayı düşünüyoruz 🙂

Yorum yaz