İzmir Nikah Şekeri ve Hediyelik Fiyatları

Başlangıç Paketi
2 ₺
Her Şey Dahil Paket
5 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Kokulu taş
Lavanta keseleri
Sabun
Kişiye özgü
Kişiye özel üretim
Kişiye özgü süsleme tasarımı

Miss Koku Nikah Şekeri ve Hediyelik Hakkında

Miss Koku Nikah Şekeri ve Hediyelik, paylaşılması en güzel olan duygularınızı en sevdiklerinizle, en güzel şekilde paylaşmanızı sağlıyor. Firma İzmir Çiğli konumunda bulunuyor. En özel günlerinde sıradan tercihlerden uzak lezzetiyle farklı hediyelikleri çiftlere sunuyor. Ürünler 2 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Firma Özellikleri

Alışılmış şekerlemelerin tarzından uzak, renkli kurabiye tasarımlarıyla hem lezzetli hem de farklı bir ürün hizmeti sunuyor. Renk çeşitleri ve çeşitli şekilleriyle çiftlere özel hazırlanan kurabiyeler en özel günlerin vazgeçilmez ürünü oluyor.

Çiftlere yalnızca hediyelik kurabiye ürünleri sunulmuyor. Bunun yanı sıra; ‘’Aromatik sabun şişeleri, Kolonya şişeleri, kokulu taş’’ gibi hediyelik ürün hizmetleri de sunuluyor. Tercih edilen kolonya ve sabunlar çiftlerin arzu ettikleri kokulara göre hazırlanıyor.

Sunulan Hizmetler

Tercih edilen ürünler çiftlere özel organizasyon tasarımlarıyla kişiselleştirilerek daha anlamlı bir hale getiriliyor. Çiftlerin seçtiği süsler, çiftlerin isminin ve davet tarihinin yazılı olduğu süs çerçevesi ve davetlilere özel notlarla hediyelik ürünler oluşturuluyor. Kolonya şişesi tercih eden çiftler için istek üzerine şişe içi süslemesi de organizasyona dahil edilebiliyor. Böylelikle daha özel ve anlamlı bir hediye olarak ürün çiftlere sunuluyor.  Miss Koku Nikah Şekeri ve Hediyelik, konumuna uzak kalan müşterilerine şehirler arası hizmet olanağı da sunuyor.

Verilen ürün hizmetinden yararlanmak isteyen çiftlerin siparişlerini özel davetlerinden en geç 3 hafta önce oluşturmuş olmaları gerekiyor. Oluşturulan siparişler tercih edilen ürün ve organizasyona uygun şekilde eksizsiz hazırlanarak 1 haftalık süre içerisinde teslim ediliyor. Sipariş oluşturmak isteyen çiftler için ürün limiti en az 30 adet olarak belirleniyor. 30 adet ve üzeri ürünler çiftlere sevdikleriyle en güzel günlerini paylaşmaları için titizlikle hazırlanıyor.

En uygun bütçeyle çeşitli hediyelik ürün imkanı çiftlere sunuluyor. Hızlı teslimat, onaylı lezzet kalitesi ve titiz bir organizasyon düzeniyle çiftlere en özel günlerinde destek oluyor.

Miss Koku Nikah Şekeri ve Hediyelik Fiyatları

Miss Koku, çiftlere en özel davetlerinde bütçe dostu oluyor. En uygun fiyatlara çok çeşitli ürün seçeneğini çiftlerin beğenisine sunuyor.  Türlü hediyelik ürün seçeneğiyle hizmet veren Miss Koku’da fiyatlar 2 TL gibi uygun bir alt limit üzerinden şekilleniyor.

En güzel günlerinizde sevdiklerinizle aşkınızı paylaşmak istiyorsanız, size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilir, ‘’Fiyat Teklifi Al’’ formunu ücretsiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

Adres Bilgisi

İzmir’in Çiğli bölgesinde bulunuyor. Ürünler kargolama ile evlere ulaşabiliyor. Merkezi konumdaki firmayı ziyaret edebilirsiniz.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Her şehire hizmet sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nikah şekeri ve hediyelik hizmeti sunuyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kolonya ve sabun şişeleri, kurabiye ek olanaklardır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Lavanta kesesi, standart süsleme bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Tercih edilen ürünler ve kişiye özel tasarım bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel tasarım, standart süsleme içerisine kurdele ve nazar boncuğu dahildir.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 haftada teslim ediliyor.

Mis Koku Nikah Şekeri ve Hediyelik organizasyon fiyatları ne kadar?

Mis Koku Nikah Şekeri ve Hediyelik organizasyon fiyatları Mis Koku Nikah Şekeri ve Hediyelik organizasyon fiyatları Mis Koku Nikah Şekeri ve Hediyelik organizasyon fiyatları ise 2 - 5 TL arasında değişmektedir.

Mis Koku Nikah Şekeri ve Hediyelik Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Mis Koku Nikah Şekeri ve Hediyelik

Yorum yaz