İzmir Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Kaftan / bindallı kiralama
Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Kına kıyafeti kiralama
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Miracle World

Her gelinin hayali olan bir gelinlik vardır. İzmir'in Konak ilçesinde bulunan Miracle World rüyalarınızdaki gelinlik modelini sizler için hazırlıyor. En güncel gelinlik modelleri ile hizmet veriyor. Tasarım gelinlik ve özel dikim gelinlik bulunan moda evi ayrıca gelin ayakkabısı, duvak, gelin tacı gibi gelinlik aksesuarları da bulunduruyor. Miracle World Gelinlik'in İzmir Konak mağazası fiyatları hakkında detaylı bilgi için ücretsiz formu doldurabilir, DüğünBuketi ücretsiz danışma ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Gelinlik Modelleri ve Aksesuarları

İzmir’de bulunan moda evi A kesim gelinlik, tesettür gelinlik, prenses model, balık model, kabarık gelinlik, helen model, dantelli ve uzun kollu gelinlik modelleri ile gelinleri buluşturuyor. En trend gelinlik modelleri ile hizmet veriyor. Özel dikim gelinlik hazırlayabilen moda evi bohem tarzda, 1960’lar, 1980’ler, 2000’ler, 2020 gelinlik modelleri ile sizin istediğiniz dikimi gerçekleştirebiliyor.

Yurt içi ya da yurt dışına hitap edecek birçok model bulunduran moda evi evliliğe yeni adım atacaklar için nişanlık modelleri bulunduruyor. Titizlik ve özenle yapılan ve her aşamasında gelinin dahil edildiği gelinlik dikimi profesyonel bir ekip ile gerçekleştiriliyor.

Miracle World Gelinlik Fiyatları

Yeni sezon gelinlik dikimi yapan ve hazır gelinlik modelleri bulunduran Miracle World moda evi uygun gelinlik fiyatları ile hizmet veriyor. Gelini ve hayallerini önemseyen moda evi ayrıca gelinlik aksesuarları bulunduruyor.

Hazır kalıp gelinlik modelleri fiyatları 3000 TL ile 5000 TL aralığında değişen paketlerle sunuluyor. Aksesuarların da dahil olduğu her şey dahil paketlerden seçerek uygun fiyata tüm düğün hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz.

Gelinlik modeli ve seçilen aksesuarlara göre değişen Miracle World gelinlik fiyatları için DüğünBuketi ücretsiz danışma ekibi ile iletişime geçebilir, ücretsiz formu doldurarak isteklerinizi belirtip fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Gelinlik Aksesuarları

Konak ilçesindeki moda evi dolgu topuk gelin ayakkabısı, spor gelin ayakkabısı, rahat gelin ayakkabısı isteyen gelinler için farklı gelin ayakkabısı modelleri bulunduruyor. Uzun gelin duvağı, kısa gelin duvağı, tesettür gelin duvağı, inci gelin tacı, çiçekli gelin tacı, prenses gelin tacı, tesettür gelin tacı modelleri kullanarak gelinliğinizi tamamlıyor.

Nerede? Nasıl Gidilir?

İzmir ili Konak ilçesinde bulunan firma merkezde olmasıyla kolay ulaşım imkanı bulunduruyor. Tramvay, otobüs, metro, taksi dolmuşlar ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Miracle World Adresi: Akdeniz Mah. Gazi Bulv. Doğan Güven İşhanı No:50/208 Konak/İZMİR

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir'de hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan elbisesi, kına elbisesi, abiye modelleri de firmanın bünyesinde mevcut.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Duvak gibi tamamlayıcı gelinlik aksesuarlarını da firmadan temin edebilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi içerisinde hazır kalıp gelinlik modelleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket seçtiğiniz gelinlik ve ona uygun bir duvak seçiminden oluşuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta içerisinde gelinliğiniz teslim ediliyor.

Miracle World organizasyon fiyatları ne kadar?

Miracle World organizasyon fiyatları Miracle World organizasyon fiyatları Miracle World organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Miracle World Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Miracle World

Yorum yaz