İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Mira Wedding Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy konumunda hizmet sunan Mira Wedding kaliteli ve disiplinli hizmetleriyle dikkat çekiyor. Farklı tasarımlarıyla zihinlerde yer ediniyor. Firmanın gelinlik fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Uygun fiyatlarıyla dikkat çekerken güler yüzlü personeliyle de güvenilirliğini ispatlıyor.

Gelinlik, Abiye ve Nişanlık Modelleri

Gelinlik modellerinin yanında abiye ve nişanlık hizmeti de sunan Mira Wedding, birçok bakış açısının rehberi oluyor. Düğün konseptinize uygun tasarımları beğeniye sunan firma özel dikim veya hazır model seçeneklerini öne çıkarıyor. En güzel gelinlik modellerini tek çatı altında toplayan firma zevklerinize önem veriyor. Klasik, Fransız dantelli, işlemeli, kabarık, askılı veya straplez modelleri vücut tipinize uygun şekilde öne sürüyor.

Otel düğünleri için fırfırlı, kabarık ve taşlı modelleri öneren firma salon düğünlerine kuyruklu veya sade modelleri öneriyor. Modaevinde en çok tercih edilen gelinlikler kaburga, prenses, A kesim ve tesettür modeller oluyor.

Abiye ve nişanlık modellerinde daha çok renkleri kumaşlarla dans ettiren firma zarif görünmenizi sağlıyor. Kısa, uzun abiye, arkası uzun önü kısa, iki parça, simli, pullu veya balık model abiye çeşitlerini beğeniye sunuyor.

Mira Wedding Gelinlik Fiyatları

Firma birbirinden farklı modelleri bünyesinde barındırıyor. Paket sistemle çalışan modaevinin fiyatları ve hizmetleri değişiklik gösteriyor. 1000 TL’den başlayan fiyatlar paket içeriğine göre 3000 TL'ye kadar artabiliyor.

Değişkenlik gösteren fiyatlar ve paket içerikleri hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilir ya da DüğünBuketi.com danışmanlarını arayabilirsiniz.

Hizmetleri

Hazır model gelinlik hizmetinin yanında özel dikim seçeneğiyle de öne çıkan Mira Wedding, yüzleri gülümsetmeye devam ediyor. Randevu sistemiyle çalışan ekip her detayı kayda alıyor, hafta sonu hizmet anlayışıyla olumlu dönüşler alarak pozitif etki bırakıyor.

Hazır model ürünlere tamir ve tadilat işlemi uygularken özel dikimlerde vücut tipinizi göz önünde bulunduruyor. En fazla 3 prova alarak duvak ve gelin kesesi hizmetini de yelpazesine ekliyor. 4 hafta önceden iletişime geçilen firmadan 3 haftalık bir süreç sonunda ürünler teslim alınabiliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mira Wedding, İstanbul Bakırköy konumunda yer alıyor. Firmaya toplu taşıma veya özel araçla ulaşım sağlanıyor. Açık adres şöyle:

Zeytinlik Mahallesi, Fişekhane Caddesi, Cumhuriyetçi Sokak, Cumhuriyet Apartmanı No:1 – 1 Capacity AVM C Kapısı Karşısı Bakırköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ilinde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Abiye, nişanlık, duvak ve gelin kesesi diğer hizmetler arasına giriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önceden iletişime geçilmesi yeterli oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Hafta sonu hizmet ek avantajlar arasına giriyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır model gelinlik, boy kısaltma, daraltma ve duvak hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel dikim, tamir ve tadilat, gelin aksesuarları gibi olanaklar bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta içerisinde ürünler teslim ediliyor.

Mira Wedding organizasyon fiyatları ne kadar?

Mira Wedding organizasyon fiyatları Mira Wedding organizasyon fiyatları Mira Wedding organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Mira Wedding Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Mira Wedding

Yorum yaz