İstanbul Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
400
Min
750
Max

Mekan Özellikleri

 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Çocuk eğlence alanı
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri

İmkanlar

Bando tedariğI
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept

Mira Sultan Düğün Salonu

Saray konsepti hiç bu kadar kusursuz yansıtılmamıştı! Mira Sultan Düğün Salonu eşsiz saray konsepti ve 30 TL'den başlayan muhteşem fiyatları ile sizin de aşkınızın kapısını çalacak. Büyükçekmece - İstanbul konumlu bu mekanda kusursuz bir davet için düğün sürprizleri, canlı orkestralar, salon çıkış anı efektleri, sine vizyon gösterileri ve daha sayamadığımız bir çok etkinlik sizlerle buluşacak. Sultanları kıskandıracak bu düğünün başrolü siz olacaksınız!

Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

500 ile 750 kişi arasında hizmet kapasitesine sahip Mira Sultan Düğün Davet bünyesinde gold saray teması işlenmektedir. Organizasyon türünüze karar verildikten sonra salonda bazı değişikliklere gidilecek ve istediğiniz form verilecektir. İki katlı olan salonda altın renginde bir tavan ve bu tavanı tamamlayan kristal avizeler göze çarpan ilk detaylar arasında.

İkinci katın duvar kısmında ise yine altın renginde ışıklı duvar dekorları bulunuyor Geniş pastel tonlarında perdeler ve bu perdeleri tamamlayan boncuklu tüller ile bezenen camlar Mira Sultan Düğün Davet alanını tamamı ile bir sultan odasına dönüştürüyor. Geniş mermer pistin çevresinde kolon bulunmuyor ve siz değerli konuklara rahat bir hareket alanı sağlanıyor.

Davetli masaları aralarında bulunan kolonkar oymalı saray motifleri ile işlenmiş ve kolonların 2 yüzeyinde kırmızı metal şamdanlıklar bulunuyor. Konuk masaları ise altın rengi suplalar ve şamdanlar ile dekore edilecek bu konsepte uygun masa kumaşları ile tamamlanacaktır. Sandalyeler de altın renginde, fakat üst kattaki sandalyelerde beyaz renk tercih edilmiştir.

Mira Sultan Düğün Fiyatları

Yemekli veya kokteyl davetlere özel farklı fiyat listesi bulunan bu düğün mekanı, organizasyon hizmetlerini 30 TL'den başlatıyor. İstenirse, 50 TL civarında kırmızı et menü tercih edilebilir. Daha farklı menüler içinse daha uygun fiyatlar söz konusu. Mira Sultan Düğün Salonu ile organizasyonunuzu planlamak için ve daha detaylı fiyatlar için teklif almanız yeterli.

Olanaklar

Salonda yemekli veya kokteyl şeklinde davetler gerçekleştirebilirsiniz. Yemekli davetlerde et veya tavuk tercihinde bulunabileceğiniz menüler sunulauyor. Bunlardan birini tercih ettiğiniz takdirde düğün gecesi şefi masalarınızı donatacaktır. Kokteylli davetlerde ise aperatifler ile tatlı ikramlarımız masaya servis ediliyor.

Bu huzurlu geceye canlı orkestra eşlik edecek ve sizlere unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacaktır. Romantik dans ve yöresel halk oyunları melodileri Mira Sultan Düğün Salonu sahnesinden taşacaktır.

Mira Sultan Düğün Salonu Nerededir?

İstanbul’un Büyükçekmece semtinde bulunan salonumuza özel aracınız ile ulaşmak için Avrupa otoyolu veya E80 üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma için Hamza Yerlikaya’dan kalkan Küçükçekmekce-Beylikdüzü hattındaki otobüslere binip oradan 34C numaralı otobüslere aktarma yaparak da ulaşım sağlayabileceksiniz.34A veya 34AS numaralı otobüsleri de tercih edebileceğiniz bu güzergâhta bir çok seçeneğiniz olacak. Adresimiz: Pınartepe mahallesi.Atatürk 4 caddesi.Yavaş iş merkezi no:51-a Gürpınar / Beylikdüzü'dür.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon yetkilileri mekan dışından da gelebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mekanın geniş kapsitesi sayesinde her türlü davet kutlama ve düğün organziasyonu gerçekleşebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekanın konumu ve geniş salon özelliği en güzel avantajlar arasında.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekan süsleme, masa ve sandalye tasarımı, dekorasyon ve klima gibi hizmetler başlangıç seçenekleri arasında.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Menü içeriklerinde kişiye özel değişiklik gerçekleştirme imkanı, dekorasyonun daha kişisel tasarlanması gibi hizmetler de burada.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı olduğu bir fotoğraf grubu bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanın 750 kişilik kapalı salonu bulunuyor. Bu salonun dans pisti kolonsuz.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

DJ, düğün orkestrası, piyanist gibi farklu müzik dallarından ekipler bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çoğunlukla et yemeklerinin bulunduğu mekanda tavuk yemekleri de oldukça leziz.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Ortalama olarak 22:00 civarında sona erecektir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Altın sarısı ve beyaz rengin uyumuna şahit olacaksınız.

Mira Sultan Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Mira Sultan Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Mira Sultan Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Mira Sultan Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Mira Sultan Düğün Salonu kapalı alan kapasitesi 400 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Sultanlara layık bir düğün oldu gerçekten çok memnun kaldık. Süslemeler sunum hepsi göz kamaştırıcıydı. Hizmet kalitesi ise yüksek. Tavsiye ediyoruz.

 2. Puan

  Mira Sultan’da biz de düğün yaptık mekanın konsepti ve tasarımı çok hoşuma gitti masa sandalye ve duvar süslemeleri aynı Osmanlı saraylarını andırıyor çok otantik ve başarılı bir salon hizmet olarak da yüzümüzü güldürdüler biz çok memnun kaldık teşekkür ederiz ve tavsiye ederiz herkese

 3. Puan

  Şık ve farklı bir salon arıyorsanız Mira Sultan’ı önerebilirim dekorasyonundan bile ne kadar kaliteli olduğu anlaşılıyor hizmette de kendilerini aşmışlar çok memnun kaldık teşekkürler

Yorum yaz