Mine Düğün Salonu

Alkışların havada uçuşacağı kahkahalara bir an olsun ara verilmeyecek bir düğün Mine Düğün Salonu’nda yaşanır. Hayatın belki de en özel günlerinden olan düğün gününüzde hazırladığımız davet salonu ile peri masallarını kıskandıracaksınız. Hayranlık uyandıracak bu özel gece için organizasyon sorumlumuz ve alanında uzman kadromuz profesyonel bir çalışma yürüterek bu özel geceyi inşa edecekler.

Her anını keyifle yaşayacağınız bir düğün için Mine Düğün Salonu ailesi ile tanıştığınıza asla pişman olmayacak ve iyi kileriniz arasına ekleyeceksiniz. İç ısıtan dekor fikirlerimiz dikkatinizi çekecek ve bu çizgileri düğününüze yansıtmak isteyeceksiniz.1994 yılından bu yana her gün her organizasyon için aynı heyecan ve özveri ile çalıştık. Çalışmaya da devam edeceğiz! Sizler Mine Düğün Salonu’nu tercih ettikçe biz önümüze daha da güçlü bakacağız.

Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

700 kişilik salonumuz ile sizlere hizmet veriyor ve farklı düğün konsept fikirlerini uygulamaktan büyük keyif alıyoruz. Organizasyon sorumlumuz eşliğinde aradığınız kalitede bir düğün konseptine karar verildikten sonra sizler için çalışmaya başlayacağız. Bu hazırlıklara dilerseniz yakından tanıklık edebilir dilerseniz de siz diğer hazırlıklarınız ile ilgilenirken sizlerle irtibat halinde olarak etkinliklerden sizleri haberdar edeceğiz.

Düğün hizmetlerimiz arasında düğün çekimleri, farklı pozlarda tamamen orijinal düğün kareleri, düğün filmi ve sinevizyon gösterisi gibi birçok hizmetimiz bulunmaktadır.

Düğün günü geldiğinde sabah saatlerinden itibaren başlayacak heyecanınız o gün siz değerli çiftimize bambaşka bir gün yaşatacaktır. Sevdiklerinizde bu heyecana ortak olacak fakat çiftimiz organizasyon konusunda asla telaşlanmayacak. Çünkü Mine Düğün Salonu ile her şeyin kusursuz olacağını biliyor olacaksınız.

Gelin yoluna çıkıp dostlarınız ve tüm sevenlerinizin huzuruna çıkma saati geldiğinde gelin yolumuzda sizleri çiçekler, kırmızı halı ve sis gösterisi bekliyor olacak. Mutluluğa ilk adımlarınızı attıktan sonra düğün dansı başlayacak ve tüm sevenleriniz bu muazzam dakikalara tanıklık edecek.

İkramlarımız ise konuk masalarında düğün başlangıcında servis edilecek. Asitli veya asitsiz içecekler ile eşlik edilecek kuru pastalar tatlı ve tuzlu olarak masalarda yerlerini alacak. Düğün pastanızda kesildikten sonra tuzlu ikramlarımız eşliğinde masalarınıza servis edilecek.

Geniş iç dizayna ve ferah bir ortama sahip olan salonumuzda pistimizin çevresinde de kolon bulunmamaktadır. Bu sayede pistimizde rahatça dans edebilecek ve yöresel dans performanslarınızı tüm yakınlarınız ile doyasıya sergileyeceksiniz.

Mine Düğün Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Bayrampaşa semtinde bulunan salonumuz konum olarak çok merkezi bir bölgededir. Bayrampaşa metro istasyonuna 500 metre mesafede bulunan salonumuza M1B metro hattı ile ulaşabilirsiniz. Dolmuşlar ile Terazidere veya Esenler hattını kullanarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunlar haricinde birçok otobüsün geçtiği bir güzergâhta bulunmaktayız. Özel aracınız ile ulaşım sağlamak isterseniz Adnan Menderes Bulvarı ve Avrupa otoyolu üzerinden bir rota izleyerek salonumuza rahat bir ulaşım sağlayacaksınız. Günün her saati ulaşım kolay sağlanabildiği için saatler öncesinden yola koyulmanıza gerek kalmayacak.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Mine düğün salonunda biz de kına gecemizi yaptık özellikle konsept bir kına istiyorsanuz mutlaka gidin görün derim kızlar 😉

  2. Puan

    600 davetlimizin olduğu bir düğün organizasyonu gerçekleştirdik. mekandaki düzen ve atmosfer harikaydı. ulaşım anlamında da çok kolay bir noktadaydı tüm misafirlerimiz rahat etti. Mekan sahipleri ile başta ne konuştuysak onunla karşılaştık.

Yorum yaz