İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Epilasyon
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Kalıcı makyaj uygulaması
Kalıcı oje uygulaması
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Mim Kuaför Ataşehir

İstanbul ili Ataşehir ilçesinde bulunan Mim Kuaför uygun gelin saçı ve makyajı fiyatları bulunduruyor. Kadın, erkek, çocuk fark etmeksizin hizmet veren mekan sizinle birlikte davetlilerinize de hizmet verebiliyor. Porselen, tesettür ve sade makyaj modellerinin yanı sıra birçok gelin başı modeli yapabiliyor. Hayalinizdeki gelin saçı ve makyajı fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizde bulunan ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayabilirsiniz.

Özellikleri

İstanbul ilinde bulunan Mim Kuaför profesyonel ve işini severek yapan bir ekiple çalışıyor. Düğününüz ya da dış çekiminiz fark etmeksizin uzun saat koşuşturmalarına dayanacak gelin saçı ve makyajı yapıyor. Gelinlerinin hayallerini önemsiyor ve istedikleri gelin saçı modelleri ve gelin makyajı konusunda konuşuyor. Gelinin saç tipi, yaz tipi, gelinlik modeli, vereceği davet şekli ya da dış çekim mekanına uygunlunluğu konusunda uzlaşıldıktan sonra gelinin hazırlama işlemi başlıyor.

Gelin Başı ve Makyaj Uygulamaları

Ataşehir ilçesindeki kuaför birbirinden şık gelin topuzu modelleri, örgülü gelin başı, dağınık gelin saçı, tesettür gelin başı modelleri, uzun ve kısa modeller, duvaklı gelin başı modelleri gibi her gelin ve gelinlik ile bütünleşebilecek gelin saçı modelleri yapabiliyor. Ayrıca saç aksesuarları, incili, çiçekli, prensi gelin tacı, saç aralarına ışıltı ve zariflik katacak inci ve taş aksesuarlar ile saç modelinizi hareketlendirebiliyor.

Harika gelin başı modellerini gerçekleştirdikten sonra son dokunuşlar olan makyaj ile gelini en özel gününe hazır hale getiriyor. Gelinin ten rengini ve yüz tipini dikkate alarak pembe, şeftali, toprak tonlarında makyaj işlemi uygulayabiliyor.

Mim Kuaför Ataşehir Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

İstanbul ili Ataşehir ilçesindeki Mim Kuaför 1000 TL’den başlayan gelin başı ve makyajı fiyatları ile gelinlerini en mutlu günlerine hazırlıyor. Gelinlerin cildini önemsiyor ve kaliteli makyaj malzemeleri kullanıyor. Düğün günü herhangi bir sürpriz yaşanmaması için ücretsiz gelin başı ve makyajı provası gerçekleştiriyor. Mim Kuaför gelin başı ve makyaj fiyatları hakkında daha fazla bilgi alabilmek için DüğünBuketi ücretsiz danışma ekibi ile iletişime geçebileceğiniz gibi ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ili Ataşehir ilçesinde bulunan kuaför Mozaik Çarşısında gelinlerini bekliyor.

Mim Kuaför Adresi: Mozaik Çarşı Giriş Kat No: 8 Ataşehir / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve makyajı bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelin saçı, makyajı, takma kirpik uygulaması bulunuyor.

Mim Kuaför Ataşehir organizasyon fiyatları ne kadar?

Mim Kuaför Ataşehir organizasyon fiyatları Mim Kuaför Ataşehir organizasyon fiyatları Mim Kuaför Ataşehir organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Mim Kuaför Ataşehir Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Mim Kuaför Ataşehir

Yorum yaz