Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
250
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
250
Max

Mihver Davet Evi Hakkında

Bayrampaşa, İstanbul bölgesinde bir nikah salonu ve evlendirme dairesi arıyorsanız Mihver Davet Evi aradığınız mekan olabilir. Kaliteli hizmeti ile bilinen davet evinin fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor. Dünya evine Mihver’de girmeyi düşünüyorsanız DüğünBuketi.com ücretsiz danışmanlık hattını arayabilir ya da mekanla iletişime geçebilirsiniz.

Mekan Özellikleri

Romantik bir ortamda nikah kıymayı planlıyorsanız Mihver Davet tam size göre. Burada misafirlerinizi cam kaplı şık terasta veya kapalı davet alanında ağırlayabilirsiniz. Göl kenarına kurulmuş olan nikah salonunda mükemmel manzaralar sizleri karşılıyor.

Mihver Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi açık ve doğal tonlarla bezeli bir mekan. Burada özellikle beyaz rengin öne çıktığı konseptler kendisini gösteriyor. Salonun en güzel yanlarından birisi de yüksek tavanlı ve ferah olması. Gösterişli bir iç mekan tasarımına sahip olan Mihver Davet Evi en güzel gününüzü layığıyla yaşamanızı sağlıyor.

Mekanda isteğe göre uzun veya yuvarlak masalar kullanılabiliyor. Masalar ve sandalyeler seçtiğiniz konsepte göre giydiriliyor ve nikah masasını görecek şekilde konumlandırılıyor. Ayrıca masa şamdan seçenekleri de masaların güzelliğine güzellik katıyor. 500 - 750 kişi ağırlayabiliyor. Ayrıca ortalama 350 araçlık bir otopark da bulunuyor.

Mihver Davet Evi Nikah Salonu Fiyatları

Salonun organizasyon fiyatları nikahın yemekli veya yemeksiz oluşuna göre değişiyor. Yemeksiz nikahlar için özel paketler sunuluyor. Bu paketlerin fiyatı ise hafta içi 7.500 ile 10.000 aralığında belirleniyor. Hafta sonu nikahlarında ise bu fiyat 10.000 TL’nin üstüne çıkıyor.

Yemekli organizasyonlar için nikah salonu fiyatı kişi başı 100 TL’den başlıyor. Fiyatlar hakkında daha fazla bilgi almak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Mihver Davet Evi unutulmaz bir nikah töreni için gereken her şeyi sağlıyor. Mekanın kendi organizasyon sorumlusu bulunmakla beraber sahne sistemleri de işletme tarafından sağlanıyor. Mihver’de catering hizmeti de veriliyor. İsterseniz hazırlanan menüleri önceden tadabilir ve gerekli durumlarda değişiklik yapabilirsiniz.

Davetlilerinin yemek tercihlerine göre vejetaryen, vegan, diyabet veya çocuk menüsü gibi özel menüler de talep edebilirsiniz. Aklınızda özel bir konsept veya renk teması varsa bunu işletmeye iletmeniz yeterli. Mekanın deneyimli organizasyon ekibi sizin için nikah masası süsleme ve gelin yolu tasarımı gibi süslemeleri de tamamlıyor.

Nikah organizasyonlarının olmazsa olmazlarından fotoğraf ve video çekimi hizmeti de mekan tarafından veriliyor. Mekanda nikah dışında düğün, nişan, kına, doğum günü, sünnet düğünü, baby shower, mezuniyet ve kurumsal davetler de düzenlenebiliyor.

Mihver Davet Evi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mihver Davet Evi İstanbul, Bayrampaşa ilçesinde bulunuyor. Buraya toplu taşıma ile gelecekseniz 32, 32T, 32A, HT5 ve 36CY otobüslerini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda M1A/M1B metro hatları da mekanın yakınındaki Kocatepe istasyonuna gidiyor. Minibüs veya dolmuşa binecekseniz Cevatpaşa - Kocatepe - Edirnekapı dolmuşunu veya A-16 minibüsünü kullanmalısınız.

Mekanın açık adresi ise şöyle: Yıldırım Mahallesi, Hudut Yolu Üzeri, Şehir Parkı İçi, Adapark, Bayrampaşa / İstanbul.

Yorum yaz