Ankara Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
Min
400
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

  • Asansör
  • Engelliye uygun giriş
  • Konaklama
  • Şehir merkezinde
  • Teras
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Isıtma sistemleri
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Servis elemanı
Vale
Klima
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Midi Otel Hakkında

Midi Otel, otelde düğün organizasyonlarını Ankara ilinin Çankaya ilçesinde gerçekleştiriyor. Birçok düğün salonuna sahip olan mekan, sizlere düğün gününüzde konforu, lüksü ve huzuru aynı anda yaşatmak için sizleri sabırsızlıkla bekliyor. Düğün organizasyonlarında her gelin ve damada kapısını açmak isteyen otel, fiyatları ile bu isteği gerçekleştiriyor. Otelin uygun fiyatları bu yüzden sadece 30 liradan başlıyor.

Mekanın Özellikleri

Hotel Midi, otelde düğün organizasyonlarını 4 adet farklı dizayn edilmiş düğün salonunda düzenleyebiliyor. Bu alanların 3 tanesi terasa sahip olup konuklarını ferahlatıyor.

Salonlar sırasıyla kokteyl düzeni ile; 350, 300, 190, 180 kişi kapasite ile konukları ağırlıyor. Salonlar oturma düzeni ile de 280, 200, 110, 100 kişi kapasiteli oluyor. Konuklar, düğünlerinde hangi düzende olmak isterlerse o düzende salonlar ayarlanabiliyor.

Düğününüzfr şehir manzarasını izlemeniz sağlanıyor. Düğün sonrası ise otelde 150 kişi konaklama imkanınız bulunuyor.

Midi Otel Düğün Fiyatları

Midi Otel, otelde düğün fiyatları ile konuklarının bütçesini zorlamıyor. Otelin kişi başı yemekli fiyatı hafta içi 50 ile 80 lira arasında değişiyor. Hafta sonu ise 50 ile 100 lira arasında değişiyor. Kokteyl kişi başı fiyatı ise hafta içi 30, hafta sonu 50 lira oluyor.

Siz de mekanın ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Hotel Midi, otelde düğün organizasyonları için birçok hizmet sunuyor. Düğününüzde damak tadınıza uygun menüleri seçme imkanınız bulunuyor.

Otelin etkinlik sorumlusu ile görüşmeler yapabileceğiniz gibi dışarıdan organizasyon firması da getirme şansınız bulunuyor. Ayrıca, dışarıdan fotoğrafçı ve kameraman da getirilebiliyor. Masa ve sandalye süslemeleri ile de şık görüntü eksik edilmiyor.

Düğünde mutlu ve eğlenceli dakikalar için ses ve ışık sistemiyle hizmet sunuluyor. Düğün ardından eğlenceye devam etmek isterseniz mekanın barına gidip alkol servisi hizmeti ile eğlence devam ettirilebiliyor. Düğünden sonra ise merkezi konumda bulunan otelde dilerseniz otelden ayrılıp Ankara turuna çıkma şansınız bulunuyor. İsterseniz de otelde kalabilir ve spa, sauna, hamam, fitness salonu gibi alanlarda sunulan hizmetlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Nerededir?

Midi Otel, otelde düğün organizasyonlarını Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer alıyor. Ankara Kent Merkezi bölgesinde yer alan otel; Botanik Parkı’na, büyükelçiliklere, Atakule’ye , Seğmenler Parkı’na, Pembe Köşk’e yürüme mesafesi kadar yakın oluyor. Otele metro, otobüs ya da özel araçla rahatlıkla ulaşım sağlanıyor. Otelin açık adresi:

Karyağdı Sokak. No: 40 06540 Çankaya/ Ankara.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

150 kişi konaklama imkanına sahip oluyor. Açık büfeye, spor salonuna, sigara içilmeyen, klimalı odalara sahip olan otele havaalanından transfer servisiyle ulaşılabilir.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı getirilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti gibi etkinlikler de düzenleniyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Konaklama hizmeti sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde yemek servisi, menü tadımı ve değişikliği, dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilme, masa süsleme ve dekorasyon, servis elemanı, otopark, ses, sahne ve ışık gibi hizmetleri vardır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette; yemek servisi, menü tadımı ve değişikliği, dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilme, masa süsleme ve dekorasyon, servis elemanı, otopark, ses, sahne ve ışık, vale, organizasyon sorumlusu gibi hizmetleri vardır.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanın 4 adet davet alanı vardır. Davet alanlarının hepsi kapalı salondur. Salonların üçü teraslıdır, hepsi farklı dekore sahiptir. Salonlar; 350, 300, 190, 180 kişi kapasitelidir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Otelin kendisi yemek servisi yapıyor. Catering firması dışarıdan getirilmiyor. Çocuklara özel ve vejeteryan gibi özel menüler vardır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis 23.00' da, müzik 23.30' da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Masa süsleme ve dekorasyon hizmeti sunuluyor.

Midi Otel düğün fiyatları ne kadar?

Midi Otel düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Midi Otel düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Midi Otel Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Midi Otel kapalı alan kapasitesi 300 - 400 kişiliktir,

Yorum yaz