Ankara Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
Min
400
Max

Mekan Özellikleri

  • Supla
  • Şamdan
  • Yapay çIçek süsleme
  • Gelin - damat odası
  • Gelin yolu
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Isıtma sistemleri
Otopark
Servis elemanı

Ankara Midas Otel Hakkında

15 yılı aşkın süredir Ankara ilinin Çankaya ilçesinde hizmet vermekte olan Ankara Midas Otel, kalite ve lüksün harmanlandığı bir düğün oteli. 80 TL’den başlayan fiyatları ve deneyimli uzman kadrosu ile kapılarını açan mekan, sizlere benzersiz bir düğün vadediyor.

Mekanın Özellikleri ve Kapasitesi

Ankara Midas Otel; 250 kişilik Roof ve 150 kişilik Hera isimli 2 etkinlik salonuna ek olarak, Hermes isimli bir toplantı salonuna sahip. Etkinlik boyutlarına göre Hera ve Hermes salonlarının birleştirilebilmesi de mümkün. Açık alanı bulunmayan mekanın; kapalı alanda 400 kişilik, kokteyl düzeninde 400 kişilik ve konaklamada da 150 kişilik kapasitesi bulunuyor. 50 araca kadar otopark kapasiteli mekanda vale hizmeti de mevcut.

Otelde düğün organizasyonlarına ek olarak; mekanda açılış, bayi toplantısı, doğum günü, mezuniyet töreni, parti, kına gecesi ve babyshower gibi etkinlikler de yapılabiliyor. Merkezi konumu, lüks ve kaliteli detayları, şehir manzarası ve teras gibi donanımları ile mekanın oldukça kullanışlı olduğunu söylemek mümkün. Cam ve yüksek tavan ile kolonsuz salon detaylarının birleştiği etkinlik alanlarına sahip mekanda kaliteli ses sistemleri desteğiyle aynı anda birden fazla düğüne yer verilebiliyor. Engelli girişi de bulunan mekanda sizin ve misafirlerinizin konforu, mekanın öncelikli hedefi.

Ankara Midas Otel Düğün Fiyatları

Mekanın otelde düğün fiyatları, paket seçimlerinize ve etkinlik büyüklüklerinize göre değişkenlik gösteriyor. Mekanın hafta içi 80 TL’den, hafta sonu ise 100 TL’den başlayan fiyatları için detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak isterseniz ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler ve Olanaklar

Ankara Midas Otel, sunduğu imkanları ile de adından sıkça söz ettiren bir düğün oteli. Düğün gününüzden 10 gün önce menü tadımı yapabildiğiniz mekanda, menüde değişiklik seçeneğiniz de bulunuyor. Çocuk menüsü, diyabet menü, kosher menü, vegan menü ve vejetaryen menü gibi özellikli seçimler de yapabildiğiniz mekanda her detay siz ve misafirleriniz için özenle düşünülüyor.

Dekorasyon konusunda mekanın alanında öncü olduğunu söylemek mümkün. Mekan tarafından hizmetinize sunulan dekorasyon ekibi, hiçbir detayı atlamıyor. Yuvarlak veya dikdörtgen masa seçimleri isteğiniz doğrultusunda yapılırken; sandalye, peçetelik ve diğer tüm süslemelerin renk seçimleri de size bırakılıyor. Tüm bunlara ek olarak dışarıdan organizasyon firmasıyla anlaşarak da süsleme yaptırabilmeniz mümkün.

Adres ve Ulaşım Bilgisi

Gerek toplu taşımayla, gerekse özel araçla kolaylıkla ulaşılabilir bir düğün oteli olan Ankara Midas Otel için belirtilen açık adres ise şöyle:

Kavaklıdere Mh. Tunus Cd. No:20 Çankaya/Ankara.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi, nişan, sünnet düğünü ve mezuniyet partileri düzenlenebiliyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Dışarıdan kendi tercih ettiğiniz fotoğrafçı veya otelin anlaşmalı fotoğrafçısından hizmet alabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Farklı kapalı alan seçenekleri sunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı ve beyaz et menülerine ek olarak vejetaryen menü alternatifi de bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çiftin talebine göre süsleme yapılabiliyor.

Midas Otel düğün fiyatları ne kadar?

Midas Otel düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Midas Otel düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Midas Otel Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Midas Otel kapalı alan kapasitesi 250 - 400 kişiliktir,

Yorum yaz