Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

MG Pictures Hakkında

İstanbul'un sayılı fotoğrafçıları arasında yer alan bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, Beşiktaş konumunda bulunuyor. MG Pictures, eşsiz kareleriyle düğününüzü taçlandırmakla kalmıyor, düğün paket ücretleri ile de her bütçeye uygun hizmet vermekten kaçınmıyor. Yalnızca 2.000 TL'den başlayan fiyatları bulabileceğiniz bu firma hakkında detaylı bilgi yazımızda!

Çekim Türleri

Tamamen sizin istediğiniz ve önerdiğiniz mekanlarda çekim yapmaya hazırlanan MG Pictures, sevdiklerinize ve yakınlarınıza düğününüzü farklı yollardan duyurmanıza fırsat veriyor. Bunun için yapılan save the date çekiminin yanı sıra düğün günü boyunca çekilen fotoğraf ve videolardan oluşan düğün hikayesi her anınızı içerisinde bulunduruyor. Aynı zamanda düğününüzün en eğlenceli anlarından ufak kesitler içeren bir düğün klibi de firma tarafından hazırlanıyor.

MG Pictures Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Çekilecek olan düğün fotoğraflarınız için MG Pictures ile en az 6 hafta öncesinden iletişime geçmiş olmanız gerekiyor. Yoğun olan dönemlerde gün belirlemede sıkıntı yaşamamak için önceden anlaşma sağlamak çok daha iyi olur. Anlaşma yapılan düğün fotoğrafı paket fiyatları 2.000 TL’den başlıyor. Birçok farklı hizmeti bir arada sunan düğün fotoğrafçısı, çiftlerin belirlemeleri de devreye girerek her şey dahil fiyatları 3.000 TL ve üzeri olarak açıyor.

Uygun fiyat aralıkları ve profesyonel çekim hizmetini kaçırmamak için hemen şimdi ücretsiz bir şekilde formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Verdiği Hizmetler

Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak verdiği hizmetlerin yanı sıra sizinle anlaşmaya varılan her mekanda ve bölgede çekim yapmaya özen gösteriliyor. Düğününüzden hemen sonra yapılan sahil boyunda, orman içerisinde veya deniz kenarında trashday çekimleri fotoğraf albümlerinin temelini oluşturuyor. Fotoğrafların bir kısmında aksesuarlar ile dekorasyon oluşturan MG Pictures, özel günleriniz için deneyimli bir ekip temini de sağlıyor.

Şehir dışı ve yurt dışı çekim hizmetiyle de çağrılan her yere giden düğün fotoğrafçısı, kendinden emin bir şekilde basamakları tırmanıyor. Size sunduğu kusursuz hizmetle de memnuniyetinizi sağlamada zorluk yaşamıyor. Düğün fotoğrafçısı kendini tek bir alanla sınırlı tutmadan, kına ve nişan haricinde de okul fotoğrafçılığı, ürün fotoğrafçılığı ve prodüksiyon çekimleri hizmeti de veriyor.

MG Pictures Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

Adnan Saygun Caddesi Güzel Konutlar Sitesi F Blok No:1-C Ulus Beşiktaş / İstanbul adresinde varlığını sürdüren MG Pictures, birçok vasıta aracılığı ile ulaşılabilen bir noktada bulunuyor. M6 numaralı metro ile bulunduğu konuma gidilebiliyor. Bunun yanı sıra U1, DT2 ve 59RS numaralı otobüslerle de çok rahat bir şekilde ulaşım sağlanıyor. Bunların haricinde alternatif olarak taksi veya kişisel aracınızla da gidebilirsiniz.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Yurt içi ve yurt dışı her şehre hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına ve nişan çekiminin yanı sıra okul fotoğrafçılığı, ürün fotoğrafçılığı ve prodüksiyon çekimleri hizmeti veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak 6 - 7 hafta öncesinde iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekanın merkezi konumu, sizlere sunulan dekorasyon içerikleri ve sizleri asla yarıda bırakmayacak uygun fiyat politikası, bu firmanın ek avantajlarından.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim ve stüdyo çekim imkanları, bu paket ile sunulurken, ilave olarak ekipman temini de en profesyonel hali ile sağlanmakta.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekimlerin, arzu edilen mekanda gerçekleştirilmesi, düğün esnasında yapılacak çekimler, başlangıç paketine ilave olarak bu paket içeriğinde mevcut.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gelin tagı, salıncak, yapay veya gerçek çiçek, güneş gözlüğü gibi aksesuarlar temin edilebilmekte.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 haftanın ardından en güzel albümün sahibi olacaksınız.

MG Pictures düğün fiyatları ne kadar?

MG Pictures düğün fiyatları MG Pictures düğün fiyatları MG Pictures organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

MG Pictures Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

MG Pictures

Yorum yaz