Ankara Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
300
Max
Açık Davet Alanı
200
Min
300
Max
Kır Bahçesi Alanı
200
Min
300
Max
Havuz Başı Davet Alanı
200
Min
300
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin yolu
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Havuz başı alanı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Volkan şovu
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Mekan dışı organizasyon getirme

Meteoroloji Havuzlu Bahçe Hakkında

Ankara Keçiören mevkiinde bulunan Meteoroloji Havuzlu Bahçe, 2016 yılından beri müşterilerine kaliteli hizmet veriyor. Sade fakat şık ve nezih bir tasarıma sahip olan davet alanı, 300 kişilik kapasitesiyle nişan, kına, düğün gibi organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Kaliteli hizmet anlayışı ve her cebe uyan makul fiyatları ile beğeni toplayan mekanın fiyatları kişi başı 30 TL'den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasite Bilgisi

Ankara Keçiören mevkiinde bulunan Meteoroloji Havuzlu Bahçe Düğün Salonu bünyesinde düğün, kına gecesi, söz ve nişan töreni, sünnet düğünü ve diğer tüm özel davetlerinizi gerçekleştirebileceğiniz 300 kişilik misafir kapasitesi bulunuyor. Gökçek Parkı Şelalesi'nin tam yanında bulunan davet alanı tamamıyla camla kaplanarak dizayn ediliyor. Mekanda, istenildiğinde tüm camlarının açılabildiği son teknoloji sürgülü ısı cam sistemleri kullanılıyor. Bu özelliği ile açık hava ve kır bahçesi konseptinde kına ve düğünleriniz yapılabiliyor.

Mekanın tavan yüksekliği beş metre olduğundan, oldukça ferah bir alan yaratıyor. Aynı zamanda tavan led ışıklarla donatılıyor ve böylece gözlerinizi yormadan keyifli vakitler geçirebiliyorsunuz.  Salon içindeki ses ve ışık sistemi olabilecek en iyi kaliteyle sunuluyor. Camların tamamı perdelerle donatılarak da dışarıdan gelebilecek olan olumsuz bir ışık ya da görüntü kirliliği engellenmiş oluyor.

Olanakları

Meteoroloji Havuzlu Bahçe bünyesinde, organizasyon boyunca misafirleriniz çam kokuları eşliğinde temiz hava alırken çocuklar da güvenle koşup oynayabiliyorlar. Mekanda yemekli veya yemeksiz davetler düzenleyebiliyorsunuz.

Profesyonel bir ekibin hizmet verdiği mekanda çok çeşitli ve birbirinden lezzetli menüler oluşturabiliyor ve bu menüleri organizasyondan önce tadarak revize edebiliyorsunuz. Dilerseniz anlaşmalı müzisyen ve fotoğrafçılardan faydalanarak eğlence dolu bu günü ölümsüz bir hale de getirebiliyorsunuz.

Meteoroloji Havuzlu Bahçe  Düğün Salonu  Davet Fiyatları

Nezih, elit ve kaliteli hizmetinin yanında makul fiyatları ile de Ankara Keçiören mevkiinde müşterilerinin bir numaralı tercihi olan Havuzlu Bahçe Düğün Salonu, hafta içi ve hafta sonu 30 ₺’den başlayan fiyatları ile sizleri bekliyor. Bu fiyatlar, davetin günü, saati, konsepti gibi detaylara göre değişkenlik gösterebiliyor.

Paketlerin detaylı içeriği ve güncel fiyatlara ulaşabilmek için ‘Ücretsiz Teklif Al’ formumuzu doldurabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara Keçiören mevkiinde bulunan mekana, şahsi aracınızın yanında toplu taşıma araçları ve taksiyle de ulaşım imkanları bulunuyor. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşacaklar, 268, 411, 411-7, 415, 419-5 gibi otobüsler ve M4 metroyu kullanabiliyor. Özel araç ve taksi kullanacaklar için ise Havuzlu Bahçe Düğün Salonu aşağıdaki adreste yer alıyor:

Kalaba, Meteoroloji İşleri Genel Md. Girişi, 06120 Keçiören/Ankara, Türkiye

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması getirebiliyorsunuz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, mezuniyet partisi ve balo, kurumsal etkinlikler gibi birçok hizmeti bulunuyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Havuz başı alanıyla bir kır havası yaratan mekan aynı zamanda etrafı kapatılarak her mevsim düğün yapılabilme imkanı sunuyor. Kapasite ve nitelikli hizmet anlayışıyla da ön plana çıkan mekan, dışarıdan organizasyon getirmenize de olanak sağlıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Kokteyl menüler, servis elemanı, organizasyon sorumlusu, düğün pastası başlangıç paket içeriğinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Ses ve müzik sistemleri kullanımı, canlı müzik elemanı, fotoğraf hizmeti, yemek servisi, kişiye özel konsept her şey dahil paketin içerisinde yer alıyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısı ile anı ölümsüzleştirmeniz mümkün oluyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı davet alanları mevcuttur. Sürgülü ısı cam sistemleri ile inşa edilen mekanda açık hava ve kır bahçesi konseptinde kına ve düğünlerinizi yapabiliyorsunuz.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı olduğu müzisyenler mevcut bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Yemekli, kokteyş, beyaz et, kırmızı et, vegan, vejetaryen, çocuk menüsü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis saat 22.00'a kadar, müzik yayını ise saat 23.00'a kadar sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Tercih edilen organizasyona göre konsept uygulanmakla berabe mekanın tasarımında daha çok nezih ve seçkin olan altın tonları bulunuyor.

Meteoroloji Havuzlu Bahçe düğün fiyatları ne kadar?

Meteoroloji Havuzlu Bahçe düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Meteoroloji Havuzlu Bahçe düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Meteoroloji Havuzlu Bahçe Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Meteoroloji Havuzlu Bahçe açık alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 200 - 300 kişiliktir,

Yorum yaz