İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
750 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Gelin başı
Kalıcı makyaj uygulaması
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Mess Kuaför Hakkında

İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir konumunda yer alan Mess Kuaför kaliteli hizmetiyle öne çıkıyor. Dikkat çeken gelin saçı ve makyajı modelleriyle tercih edilmeye devam eden firma olanaklarıyla da adından söz ettiriyor. Firmanın fiyatları 750 TL’den başlıyor. Hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

Gelin Saçı ve Makyajı Modelleri

En güzel gelin saçı ve makyajı modellerini onaya sunan kuaför salonu birbirinden farklı tarza ve dileğe rehberlik ediyor. Topuz gelin saçından örgülü gelin saçına, açık saç modellerinden kısa gelin saçı modeline kadar birçok örneğe dikkat çekiyor. Kır düğünlerinde çiçekli gelin başı, salon düğünlerinde duvaklı gelin başı öne çıkıyor. Özel konseptli düğünlerde ise incili veya taçlı gelin saçı modelleri öne çıkıyor.

Gelin göz makyajı seçeneğiyle dikkat çeken Mess Kuaför, buğulu, dumanlı veya renkli makyajlara yer veriyor. Porselen gelin makyajı seçeneğiyle şık bir görünüm kazanmanızı sağlayan ekip doğal gelin makyajı seçeneğiyle güzelliğiniz duru bir görünüm kazanıyor. Esmer gelin makyajı veya ela göz makyajı alternatiflerini değerlendirebiliyor, zevkinize uygun renkleri kullanabiliyorsunuz. Gelinlik modelinize göre şekillenen saç ve makyaj, düğün konseptinize göre de değişebiliyor.

Mess Kuaför Fiyatları

Birçok farklı bakış açısına yol gösteren firma paket sistemle çalışıyor. Ekip rehberliğiyle kusursuz sonuçlara ulaşılan firmanın gelin saçı ve makyajı fiyatları 750 TL’den başlıyor.

Değişkenlik gösteren fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Randevu sistemiyle çalışan Mess Kuaför güler yüzlü ekibiyle beğeni topluyor. Gelin saçı ve makyajı dışında manikür, pedikür, takma kirpik ağda gibi hizmetleri sunan firma, ekstra hizmetleri beraberinde getiriyor. Yüz tipinizi analiz eden ekip kapalı gelin makyajı konusunda kusursuz sonuçlara imza atıyor.

Saç kesimi, saç boyama ve cilt bakımı gibi olanakları da sunan firma mutluluğunuzu ön planda tutuyor. Firma ile 3 hafta önceden iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Saç ve makyaj işlemleri ise, birkaç saat içinde size özel konseptlerde hazırlanıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mess Kuaför İstanbul Ataşehir lokasyonunda bulunuyor. Toplu taşıma araçlarının ulaşabildiği bir konumda bulunan firma kolay ulaşımıyla dikkat çekiyor. İçerenköy Mezarlığı Otobüs Durağı'na yürüme mesafesinde olan bu firmaya toplu ulaşım vasıtaları ile de erişiliyor. Kozyatağı, Kadıköy ve Üstbostancı güzergahlarından tek vasıta ile ulaşım mümkün. Navigasyon sistemi ve özel araçla ulaşmak için açık adres şöyle;

Başı Büyük Caddesi, Barış Apartmanı No:5 – A İçerenköy – 34752 Ataşehir / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul Ataşehir konumunda hizmet sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Saç kesimi, saç boyası ve cilt bakımı gibi hizmetleri içerir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Talep edilirse evde veya düğün salonunda da hizmet sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı, makyajı ve duvak tasarımı gibi hizmetleri içerir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve makyajına ilave olarak, manikür, pedikür, takma kirpik ağda gibi hizmetler de bu pakette bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel tasarım gerçekleştiren firmada konsept ve tema, sizin fikirleriniz doğrultusunda şekillenmekte.

Ürünün teslim süresi nedir?

Gelin başı ve makyajı ortalama olarak 2 saat içinde hazır olacaktır.

Mess Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

Mess Kuaför organizasyon fiyatları Mess Kuaför organizasyon fiyatları Mess Kuaför organizasyon fiyatları ise 750 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Mess Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Mess Kuaför

Yorum yaz