Meşale Düğün Sarayı

Düğün hazırlıklarınız tamamsa konsept fikirlerinizi Meşale Düğün Sarayı ile paylaşın hayalinizden daha mükemmel bir gecenin prens ve prensesi olun! Düğününüzde olmasını istediğiniz her detayı inşa ederek şehrin yoğunluğundan sıyrılıp düğün gecesinde peri masalı yaşamanızı sağlıyoruz. Bunun için özel olarak çalışan organizasyon ekibimiz ve salon yöneticimiz oluşturmak istediğiniz konseptleri özenle dinleyip kendi tasarımlarını da sizlerle paylaşacaktır.

Davetlerinizde eğlenin nabzı hiç düşmeden aşkınıza layık bir düğün, parlak geleceğimizin göz bebeği evlatlarınız için doğum günü veya sünnet, düğüne sayılı günler kala yıllarca konuşulacak kına gecesi veya yeni doğmuş yavrularınız için mevlit organizasyonları gerçekleştirebileceksiniz. Unutmayın ki sizler için değerli olan her davet bizler içinde daha da değerli olacaktır! Bu bakış açısı çerçevesinde çalışan ekibimiz salon bünyesinde gerçekleşen her hizmeti sizlere ulaştırmak için özenle çalışacaktır.

Meşale Düğün Sarayı Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

500 ile 750 kişi arasında koltuk kapasitesine sahip olan salonumuzda konuk masalarından dans pistine kadar her alan özenle karar verilmiş dekorasyonlar sonucunda oluşturulmuş. Uzun yıllar sektörün içinde olmamızın verdiği bilgi birikimleriyle bugün salonumuzu bambaşka bir noktaya taşımış bulunmaktayız. Düğünlerinizde daha gece başlayıp salona girmeden hizmete başlanacak ve gelin hazırlanma odasında keyifli zamanlar geçirmeniz için servis personelimiz yiyecek/ içecek servisinde bulunacaktır. Nedimelerinizle geçirdiğiniz kıymetli zamanın ardından geceye ışıklı bir gelin yolundan yürüyüp konuklarınızı selamladıktan sonra hayatınızın geri kalanında edeceğiniz mutlu dansların ilkini ederek başlayacaksınız. Ayrıca geniş pistimizin hemen arkasında bulunan orkestra için ayrılan bölümden güzel notalar yükselerek dansın hemen ardından dilediğiniz tarzda müzikler müzisyenlerimiz tarafından sizler için çalacak.

Düğünün temel taşlarından biri olan pastanızsa keyifli danslarınıza kısa bir ara vererek piste getirilecek ve şık bir platform üzerinde sunulacaktır. Alkışların tempo tuttuğu bu anda birçok fotoğrafla anılar hafızalarda yerini alacak ve sizde sevdiğinizle birbirinden şık pozlar vereceksiniz.

Kına gecesi organizasyonlarında ise görkemli bir kına tahtı tasarımcılarımız tarafından piste yerleştirilecek ve kına dans ekibimiz renkli gecenizi başlatacak. Bundan sonraysa kırmızının hâkim olduğu salonu müziğin büyülü atmosferi ele geçirerek doyasıya eğleneceksiniz. Bu sırada konseptinize uygun dekore edilmiş masalarda üzeri kalp desenli şekerlemeler ve kurabiyeler yerini alacak. Modern detayların hepsini kapsayan gecenizde yıldızların ışıltısını kıskandıracak kaftanınızla süzülürken gecenin bitmesini asla istemeyeceksiniz!

Meşale Düğün Sarayı Nerededir? Meşale Düğün Sarayı'na Nasıl Gidilir?

İstanbul’un merkez noktalarından Eyüp’te bulunan salonumuza ulaşmanın birçok kolay yolu var. Özel aracıyla gelecek konuklarımız Ayvansaray caddesini takip ederek ulaşabilecekleri gibi Atatürk Bulvar yolunu da kullanabilirler. Toplu taşıma kullanacak konuklarımız ise Gaziosmanpaşa veya Yıldıztabya taraflarından dolmuşlar ve 37Y numaralı otobüslerle çok kolay ulaşım sağlayacaklardır. Eminönü hattından kullanılabilecek 99 numaralı otobüslerde kolay ulaşım için alternatif oluşturacak niteliktedir.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Çok güzel bir hizmet aldık organizasyon sorumlusu arkadaşlara ve de tüm Meşale düğün salonu personeline çok teşekkür ederiz güzel bir akşam oldu bizim için…

  2. Puan

    Meşale Düğün Sarayında nişanımız oldu dekorasyonda bizim fikirlerimize danıştılar ve mekan süslemesi bizim isteğimize göre yapıldı mekan sahipleri çok ilgililer güzel bir hizmet aldık beğendik

  3. Puan

    Salon süslemeleri çok güzel ve temiz harika hizmet veriyorlar. Hiç bir talebimizi geri çevirmediler yardımcı oldular. Düğünümüz sayenizde daha da güzelleşti. Teşekkür ederiz.

Yorum yaz