Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date

Mes Visual Hakkında

Bu anlamlı gününüze en az sizin kadar önem veren, Ankara Çankaya merkezli bir firma var karşınızda. Doğallıktan ilham alarak harika perspektif açılarıyla en yaratıcı pozlamaları beraberinde getiren, sadece sizlere özel fırsatların bulunduğu Mes Visual, kalabalık ve dinamik bir ekiple sizleri karşılıyor. Ürettiği birbirinden farklı temalar ile Mes Visual, sadece bir düğün fotoğrafçısı değil, aynı zamanda kına ve nişan gibi bütün organizasyonlarda yanınızda. Ortalama olarak 1.000 TL’den başlayan dış çekim fiyatları ile bütün ayrıntılar yazımızın devamında.

Olanaklar

Sizleri bekleyen şey, sıradan bir fotoğraf - video çekimi ya da basit bir düğün klibi değil. Burada bütün uygulamalar, sizin hayalleriniz ve zevklerinize göre şekilleniyor. İsterseniz modern bir mimarinin arka planıyla veya otantik ve tarihi iç mekanlarda, isterseniz sahilde, isterseniz de mistik bir ormanın derinliklerinde, her objektife uygun çekimleri gerçekleştirebilirsiniz. Anlaşacağınız mekanda buluşarak, birkaç saat boyunca ultra kaliteli ve son teknoloji ekipmanlarla gerçekleştirilen video ve fotoğraf çekimi Mes Visual ile mümkün.

Save the date çekimleri ise, Mes Visual’ın ayrıca özendiği olanaklardan. Belirlenen mekanda video ve fotoğraf çekimi yapılmakta. Birkaç dakikalık klip ve dijital fotoğraflar sizlere teslim edilmekte. Ayrıca basılı fotoğraflar da sizlere bir albüm halinde sunuluyor. Düğün hikayesi konsepti ile, kız isteme, kuaför, organizasyon detayları ve nikaha dair bütün anlarınız profesyonel biçimde kayıt altına alınıyor. Tabi isterseniz ayrıca kız isteme, nişan veya kına paketleri de mevcut.

Mes Visual Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Bu denli detaylı ve kişiye has özelliklerin olduğu bu düğün fotoğrafçısı, elbette uygun fiyat koşulları ile yine sizleri düşünüyor. Mes Visual’da ortalama olarak, 1.000 ila 1.500 TL’den sizlere sunulan paketler mevcut. Bu paketlerin içeriğinde, dijital - basılı fotoğraf albümü ve video klip bulunuyor.

Özellikler

Sadece düğün organizasyonuna dair çekimler değil, aynı zamanda markalar ve şirketler için de fotoğraf çekimleri yapılmakta. Profesyonelliğinden ödün vermeyen Mes Visual, portfolyosundaki ürün ve katalog çekimlerinin çeşitliliğiyle adeta büyülüyor. Ünlü restoran zincirlerinde de imzası bulunan Mes Visual, yemek çekimlerinde de sınır tanımıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Bahçelievler semtinde konumlanan bu düğün fotoğrafçısına metro, otobüs veya dolmuş ile ulaşım mümkün. Milli Kütüphane Metrosu’na sadece 750 metre uzaklıkta bulunan Mes Visual’a, Aşkaabat Otobüs Durağı’ndan geçen 448 ve 464 numaralı otobüs hatları ile de ulaşım mümkün. Açık adresi buraya bırakalım:

Yukarı Bahçelievler, 71. Sk. No:12/2, 06490 Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara ve çevresine hizmet verilmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kurumsal anlamda da başarılı olan Mes Visual, profesyonel ürün çekimi veya yemek çekimi de yapmakta.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Katalog çekimi, save the date ve düğün hikayesi ilave özelliklerden.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Backdrop'u sizin belirleyeceğiniz ve profesyonel ekipmanlarla yapılan harika bir stüdyo çekimi, başlangıç paketinde mevcut.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Unutulmaz bir manzara eşliğinde dış mekan çekimi ve düğün klibi her şey dahil pakette.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kapadokya, kumsal, deniz, otantik mekan veya orman gibi her çeşit konseptte çekim yapılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün 2 hafta içinde elinizde olacaktır.

Mes Visual düğün fiyatları ne kadar?

Mes Visual düğün fiyatları Mes Visual düğün fiyatları Mes Visual organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Mes Visual Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Mes Visual

Yorum yaz