İzmir Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
350 ₺
Hafta İçi
450 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
250 ₺
Hafta İçi
350 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
300 ₺
Hafta İçi
400 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
60
Max
Açık Davet Alanı
300
Min
450
Max
Kır Bahçesi Alanı
300
Min
400
Max
Havuz Başı Davet Alanı
50
Min
60
Max
Otopark
30
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Yapay çIçek süsleme
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Kır bahçesi
 • Konaklama
 • Şehir merkezinde
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Havuz başı alanı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Klima
Yemek servisi
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Alkol servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Mes Mudita Event Hall Hakkında

Mes Mudita Event Hall, İzmir Çeşme’de siz konuklarını bekliyor. Mekan doğa ile iç içe büyüleyici bir atmosfer sunuyor. İzmir’de kır düğünü yapabileceğiniz ilk on mekan arasında yer alıyor. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri konuklar tarafından beğeni kazanıyor. Kusursuz hizmet anlayışı ile geniş hizmet yelpazesi sunuyor. Kır düğünü fiyatları kişi başı 250 TL’den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Mes Mudita Event Hall farklı davet alanları ile size birçok seçenek sunuyor. açık ve kapalı davet alanlarından dilediğiniz tercih edebiliyorsunuz. Konuk sayınıza uygun oturma planı ile büyük ve butik etkinlikler için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Mekanda düğün, nişan, kına gecesi, kutlama ve diğer özel gecelerinizi planlayabilirsiniz. Tatil ve kahvaltı etkinliklerinde de bu mekanı listenize yazabilirsiniz.

Mekanın açık alanında 300 – 450, kır bahçesinde 300 - 400 konuk ağırlanabiliyor. Kapalı alan ve havuz başı ise 50 – 60 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyor. Şehir merkezindeki mekana ulaşım oldukça kolaydır. Aynı zamanda konuklarınıza kolaylık sağlaması için otopark hizmeti de veriliyor.

Sunulan Hizmetler

Mes Mudita Çeşme mekanı geniş hizmet yelpazesi ile çiftlerin en çok tercih ettiği mekanlar arasında yer alıyor. Kır düğünlerine özel süslemeler ile mekan hoş bir ambiyans sunuyor. Şık supla ve şamdanlar, yapay çiçek detaylarına yer veriliyor. Servisler, masa ve sandalye giydirmeleri uyum içinde oluyor. Dilerseniz ek süsleme talep edebiliyorsunuz.

Mekan sabah kahvaltıları, özel ana yemekler konusunda da başarısını ispatlıyor. Kır düğünü için kırmızı ve beyaz et ağırlıklı ana yemekler hazırlıyor. Dilerseniz kokteyl menü seçeneklerini de değerlendirebiliyorsunuz. Menü tadımı ve değişiklik avantajları da sunuluyor. Dj ve müzik grubu performansı, after party hizmetleri herkesin beğenisini kazanıyor. Detaylı planlama ile organizasyon sorumlusu hayallerinizi gerçekleştiriyor.

Mes Mudita Event Hall Kır Düğünü Fiyatları

Mekanın yemekli ve kokteyl fiyatları değişiyor. Taleplerinize ve konuk sayınıza göre paket seçenekleri sunuluyor. Kır düğünü fiyatları kişi başı yemekli 350 TL’den, kokteyl 300 TL’den başlıyor. Yemeksiz menü seçenekleri ise 250 – 350 TL bandında yer alıyor.

Mekan hakkında detaylı bilgi alarak kampanyalardan faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

MesMudita Event Hall İzmir Çeşme konumunda yer alıyor. Mekana İzmir – Çeşme Otoyolu üzerinden ortalma bir saat içinde ulaşabilirsiniz. Otogardaki Çeşme otobüsleri, 42, 46, 760 numaralı otobüs hatlarını kullanarak ulaşmakta mümkündür. Mekanın açık adresi: Musalla, Paracık Tepesi No:1, 35930 Çeşme/İzmir.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Havuz başı loca hizmeti bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Tesisin her tarafı çekim alanı olarak kullanılabiliyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

4 çeşit menü bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

00:00

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel

Mes Mudita Event Hall düğün fiyatları ne kadar?

Mes Mudita Event Hall düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 300 TL, hafta içi yemekli kişi başı 350 TL, Mes Mudita Event Hall düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 350 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 400 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 450 TL,

Mes Mudita Event Hall Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Mes Mudita Event Hall açık alan kapasitesi 300 - 450 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 60 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 50 - 60 kişiliktir,

Yorum yaz