İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
500 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Mes Kuaför Hakkında

İstanbul Üsküdar şehir merkezinde yer alan Mes Kuaför, en özel gününüzde sizleri özel kılmaya yıllardır devam ediyor. Alanında profesyonel ekibi ile gelin adaylarının hayallerindeki modelleri gerçekleştirmeye çalışıyor. Sonucu memnuniyetle biten her hizmeti güvenle tercih edebiliyorsunuz. Burada gelin saçı ve makyajı fiyatları ise sadece 500 TL’den başlayarak ekonomik anlamda da destek oluyor.

Özellikleri

Mes Kuaför, salonunda müşterileri için her zaman en iyisini kullanıyor. Konforlu koltuklarla sizlere rahatlık içinde stressiz saatler geçirip rahatlamanızı sağlıyor. Aynı zamanda alanında profesyonel çalışma ekibi ile tasarım odaklı modeller sunuyor. Gelin saçı ve makyajı uygulamalarında kullanılarak cildinize ve saçınıza zarar vermeyecek ürünler tercih ediliyor. Bulunduğunuz her yere gelerek şehir dışı hizmetlerde de bulunabiliyor.

Mes Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Burada alacak olduğunuz hizmetten memnun olmanız ve gülerek ayrılmanız ekip için en önemli şey oluyor. Bu sebeple her bütçeye uygun fiyatlar sunarak mutlu gününüzde sizlere yük değil yardımcı olmaya çalışıyor. Gelin saçı ve makyajı modellerinizi 500TL’den başlayarak 1000 TL'ye kadar yaptırabiliyorsunuz.

DüğünBuketi.com gelinlerine özel olarak sunulan fiyatları öğrenmek için 'Ücretsiz Teklif Al' formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Mes Kuaför, yıllardır verdiği hizmetler ile gelin adaylarının tercihini kazanıyor. Yapmakta olduğu modellerde daima yeni trendleri takip ederek kişiye özel en uygun saç modelini tasarlıyor. Topuz modelleri, yarı topuz ve salık saç modelleri esas alınarak dalgalı, düz, bukleli, kıvırcık pek çok tasarım model ortaya çıkarıyorlar. Dilerseniz daha önce yapılmış modellerden seçerek de uygulatabiliyorsunuz.

Gelin makyajı modellerinde yüzünüze uygun vurgulanması gereken noktalar belirlenerek belirli bölge odaklı yoğun makyaj uygulanabiliyor. Gölgeli göz makyajları ile gözlerinizin güzelliği ön plana çıkarılıyor veya gözler doğal tonlarda kalarak dudak makyajınız belirgin tutuluyor. Yoğun ve gösterişli makyaj sevenler için ise takma kirpik, ipek kirpik, porselen makyaj, simli farlar ile gösterişiniz arttırılabiliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Üsküdar konumunda bulunan Mes Kuaför, ulaşımda merkezi bir lokasyona sahip olmasıyla da tercih edilirliğini arttırıyor. Otobüs, Marmaray, minibüs gibi toplu taşıma araçlarıyla ulaşılabiliyor. Özel aracınız ile düğün gününüzden önce salonu ziyaret etmek ve gelin saçı, gelin makyajı, ek hizmetler hakkında bilgi almak isterseniz adresten faydalanabilirsiniz.

Alemdağ Cd. Yan Yol Sk. N:5/1 Kısıklı, Üsküdar / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'un Üsküdar ilçesinde hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Ağda, cilt bakımı, el - ayak masajı, manikür, pedikür, takma kirpik, saç kesim, boyama işlemleri, ombre, sombre, ipek kirpik uygulaması gibi hizmetler veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ücretsiz prova, mekan dışı hizmet ve tasarım modeller yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Seçtiğiniz model dahilinde saç ve makyajınız yapılıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Takma kirpik, saç aksesuarı, duvak bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Saç aksesuarlarınız dilediğiniz konsepte uygun seçilebiliyor.

Mes Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

Mes Kuaför organizasyon fiyatları Mes Kuaför organizasyon fiyatları Mes Kuaför organizasyon fiyatları ise 500 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Mes Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Mes Kuaför

Yorum yaz