Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Merve Sunay Photography Hakkında

Üniversite eğitiminden sonra fotoğrafçılık üzerine kendini geliştiren ve bu konuda profesyonelleşen Merve Sunay Photography olarak İstanbul Üsküdar ilçesinde hizmet vermektedir. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı Merve Sunay Fotoğrafçılık, özel günlerinizin güzel bir anısı olacak fotoğraf ve videolarınızı uygun fiyatlı seçenekleriyle çekmek için sabırsızlanıyor. Fiyatları ile de göz dolduran bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, ortalama olarak 1.000 TL'ye hizmet sunmakta.

Özellikler ve Hizmet Kapsamı

İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar mevkiinde yer alan bu fotoğrafçı ile 1,5 ay öncesinden yani yaklaşık 6 hafta öncesinden iletişime geçmelisiniz. Dünya çapında hizmet verişi ve fotoğrafçılık alanında profesyonelleşmesi ile dikkatleri bir hayli çekiyor. Merve Sunay Fotoğrafçılık kapsamında şehir dışı çekim, yurt dışı çekim ve dış mekan çekim hizmeti bulunuyor. Ve tabii ki de kendi gibi profesyonel bir ekiple çalışıyor. Ayrıca sizlere ait görsel ve videoların orijinal kopyasını en az 4 hafta içerisinde sizlere teslim ediyor.

Evlenecek adayların sonradan bakıp o zamana götürecek görüntülerin en kusursuz ve kaliteli bir şekilde sizlere sunuyor. Firma başta düğün belgeseli olmak üzere, düğün hikayesi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi ve save the date gibi çekim türleri bulunuyor.

Düğün Fotoğrafçısı Merve Sunay Photography Fiyatları

İşini ustalıkla yapıyor ve her zaman olumlu geri dönüşler alıyor. Kısacası, müşteri memnuniyetini ön planda tutup harika işler başarıyor. Sizler de bu düğün fotoğrafçısı ile çalışmak çalışmak istiyorsanız 1000 TL’den az uygun fiyatlardan başlayan seçenekleri olduğunu bilmelisiniz. Fiyatlar çekim türüne göre değişiklik göstermektedir. Size özel fiyatlardan yararlanmak için Ücretsiz Teklif Al formunu doldurmanız yeterli.

Ne Tür Mekanlarda Çekim Yapılabilir?

İşini son derece bir ciddiyet çerçevesinde yapan bu dış çekim fotoğrafçısı, aynı zamanda eğlenceli bir çekim olması için de elinden geleni yapıyor. Sadece hoş görüntüler değil; bunların yanında çekim boyunca keyifli vakit geçirmenizi de sağlıyor. Genel olarak dünya çapında hizmet vermesiyle bilinen bu düğün fotoğrafçısı, trash the dress ve evlenme teklifi çekimi de yapıyor.

Nerededir?

Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı Merve Sunay Fotoğrafçılık için açık adres şu şekildedir; Selimiye Mahallesi, Şeref Kuyu Sok. Kışla Cad. Saray Apt. No:63/4 Selimiye- Üsküdar/İstanbul. Nasıl gidilir diye öğrenmek isterseniz DüğünBuketi ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve çevresine hizmet sunulmakta. Talep doğrultusunda farklı coğrafyalarda çekim olanağı da mevcut.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Trashday, belgesel çekim, evlenme teklifi çekimi.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Bütün konseptlere ek olarak burada en cazip video kurguları ve düğün belgeseli montajları bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi içeriğinde dış çekim olanağı bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Daha kapsamlı olan bu paket, farklı şehirlerde hatta farklı ülkelerde dahi dış çekim yapılmasını mümkün kılıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İstediğiniz mekana giderek, arzu ettiğiniz temada veya arzu ettiğiniz dekoratif aksesuarlarla çekim yapabileceksiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta

Merve Sunay Photography düğün fiyatları ne kadar?

Merve Sunay Photography düğün fiyatları Merve Sunay Photography düğün fiyatları Merve Sunay Photography organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Merve Sunay Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Merve Sunay Photography

Yorum yaz