İstanbul Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

 • Sandalye süsleme / kiralama
 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı

Merve Düğün Salonu

İstanbul Pendik konumlu bu mekan, hayallerinizin ötesinde bir düğün salonu olmaya aday. Genç kalplerin, aile kurmak için attıkları bu adımda onların yanında olmayı yürekten isteyen Merve Düğün Salonu ile İstanbul’un kalabalığından, trafiğinden ve gürültüsünden uzak bir düğün salonu konseptine erişeceksiniz. Fiyatları yalnızca 10 TL'den başlayan bu mekanda yerinizi hemen ayırtın.

Hizmet Kapasitesi

İstanbul’daki organizasyonlarınızda 750 kişilik kapasitesi ile birlikte hizmet veren salonda çeşit organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğinizi biliyor muydunuz? İstediğiniz her şeyin tam olmasını istiyorsanız, Merve Düğün Salonu’ndan daha iyi bir mekan bulamazsınız! Çünkü bu davet alanı hem yüksek tavanlı hem de kolonsuz yapısıyla göze çarpan ilk mekanlardan.

Merve Düğün Salonu Fiyatları

Bu davet alanı, fiyatları ile de göze çarpan Pendik mekanları arasında yer alıyor. Ortalama olarak 10 TL'den başlayan fiyatları bulabileceğiniz mekanda, fiyat listesi kokteyl veya yemekli taleplere göre de değişebiliyor. Detaylar için, ekibimizle irtibata geçerek ücretsiz bir şekilde teklif almayı unutmayın.

İmkanlar

İstanbul'un en köklü düğün salonlarından biri olan Merve Düğün Salonu uzun yıllardan beri evlenecek çiftlere ve diğer müşterilerine profesyonel organizasyon hizmetî vermektedir. Bu tür organizasyonların insan hayatında tekrarı olmayacağını bilincinde olarak çalışmalarına bu yönde devam eden mekan, sizleri de bekliyor.

Ferah, güler yüzlü ve lezzetli bir ortamda organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için pek çok deneyimli personelle çalışan mekan, özel günlerinizde görev almak adına can atıyor. Mekan, bütün ihtiyaçlarınızı karşılamak için ekiple birlikte gece gündüz demeden çalışıyor. Sizin yerinize başınıza gelebilecek bütün aksilikleri önceden düşünüyor ve ona göre planlıyor.

Merve Düğün Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

Salon, İstanbul’un Pendik bölgesinde bulunmaktadır. Pendik bölgesinde çevre ilçelerden ulaşım son derece kolay olduğu için ulaşım açısından da müşteri memnuniyetini önemseyen mekana çeşitli araçlarla ulaşabileceğiniz gibi kendi araçlarınızla da ulaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak sizlere tahsis edilen otopark, mekan yetkililerinin en güzel hizmetlerinden bir diğeri.

Toplu taşıma araçları ile gelmek istiyorsanız da 48A, 133Ş, 19E, 19SB ve 133T numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Salonun bulunduğu durakta inerek 50 metre yürüme mesafesinin ardından kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Mekanın açık adresi de şöyle: Hatboyu Sk. No:5, Kaynarca Mahallesi, 34890 Pendik/İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon ekibi mekan dışından da temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, sünnet düğünü, kına gecesi gibi davetler de burada organize edilebilir. Ayrıca toplantı ve şirket yemekleri için de burası uygun.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekanın ücretsiz otoparkı, en güzel avantajlardan.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekanın hizmetleri arasında, içecek ve tatlı ikramı, dekorasyon ve ses hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiselleştirilmiş dekorasyon, catering hizmetleri, supla ve şamdan seçenekleri burada bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekan tarafından kaliteli çekimler gerçekleştirilmekte.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanda ortalama olarak 750 konuk ağırlayabilecek bir davet alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Orkestranın repertuarı geniş olduğu için her türlü müzik dinletisi gerçekleştirilebiliyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Et çeşitlerinden oluşan menünün yanında özel hassasiyetleri olan konuklarınız adına vegan, vejetaryen, diyet menüleri de mevcut.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Saat 23:00 - 24:00 civarında tüm hizmetler sonlanıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Özellikle sarı ve beyaz tonlarının tercih edildiği mekanda, çiçek süslemeleri ve sahne tasarımı sizin fikirleriniz doğrultusunda gelişiyor.

Merve Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Merve Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 10 TL, Merve Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 30 TL,

Merve Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Merve Düğün Salonu kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Düğün günü, biz gelinler için ömrümüzün sonuna kadar hatırlayacağımız, iyisini de kötüsünü de hiç unutmayacağınız, bir gün olduğu için, her şey mükemmel olsun isteriz. Biz bu konuda Merve Düğün Salonunu seçtik ve yanılmadık.

 2. Puan

  Merve düğün salonunda mahallemizin tüm genç kızları evlendi ben de burayı seçtim ve seçtiğime de çok memnun oldum yılların deneyimi ve kalitesi tartışılmaz…

Yorum yaz