Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Merve Dağlı Fotoğrafçılık Hakkında

2012 yılında fotoğrafçı olma hayalini gerçekleştirmek için çıktığı yolda en mutlu gün fotoğrafçısı olarak adını duyurmuş Merve Dağlı Fotoğrafçılık, profesyonel bir hizmet sunuyor. İstanbul Üsküdar ilçesinde çiftlerin en güzel ve özel anlarında yanında olan düğün fotoğrafçısı, farklı alanlarda yaptığı çekimlerle de geniş bir kitleye hitap ediyor. Dış çekim paket fiyatları 1500 TL'den başlıyor.

Sunduğu Çekim Olanakları

Başta Üsküdar ilçesinde adını duyurmuş olan firma, İstanbul genelinde yoğun tempoda çalışan bir ekibe sahip oluyor. Bu tempodan haz alarak, çiftlerin en mutlu günlerini her baktıklarında aynı heyecanı yaşayacakları şekilde fotoğraflıyor. Dış çekim yaparken doğanın her imkanından faydalanan düğün fotoğrafçısı, çiftleri en doğal halleriyle buluşturuyor.

İstanbul dışındaki tüm şehirlere hizmet vermesiyle de bilinen ekip, isteğe göre ve duruma göre yurt dışında çekim yapma olanağı da sağlıyor.

Merve Dağlı Fotoğrafçılık Üsküdar Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Genel olarak ücret kriterini ve fiyatları çekim türü ve olanaklara göre belirleyen firma, her çiftin bütçesine uygun imkanlar dahilinde hizmet veriyor. Mekanın başlangıç paketi fiyatları 1500 TL'den başlamaktadır. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı için her şey dahil paket fiyatları ortalama 2000 TL'den başlamaktadır.

Ancak farklı taleplere göre paketiniz genişletebilir, değiştirebilirsiniz. Ücretlerde buna göre değişiklik sağlayacaktır. Düğün fotoğrafçısı için ücretsiz bir şekilde bilgi almak istiyorsanız ‘’Ücretsiz Teklif Al" butonuna tıklayarak karşınıza çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli oluyor.

Yapılan Çekimler

Düğün günü erkenden yanınızda olan Merve Dağlı Fotoğrafçılık düğün belgeseli ve düğün klibi hazırlığını kusursuz bir şekilde tamamlıyor. Bunun yanı sıra düğün hikayesi ile en mutlu gün fotoğrafçısı adının hakkını veriyor. Save the date ve trashday çekimleri ile düğün gününüze dair her şeyin eksiksiz bir şekilde devam etmesine katkıda bulunuyor.

Nişan çekimi, katalog çekimi ve konsept çekim gibi hizmetleriyle de başarılı işlere imza düğün fotoğrafçısı, çiftlerle ortak olarak karara vardıkları mekanlarda çekim yapıyor.

Nerede?

İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Üsküdar’da fotoğrafçılık sektörüne giriş yapan Merve Dağlı Fotoğrafçılık, 2012 yılından beri faaliyetine devam ediyor. Çekim hizmetlerinde nam salan ve dış çekim hizmetleriyle de sınır tanımayan fotoğrafçının tam adresi:

Kısıklı Mahallesi, Nurbaba Sokak, No:26, Üsküdar / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ülkenin her şehrine hizmet sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Save the date, nişan çekimi ve trashday çekimi yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 hafta önceden iletişim kurulması gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ekip temini, şehir dışı ve yurt dışı çekim hizmetleri bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün belgeseli, stüdyo fotoğraf çekimi ve dış mekan çekimi yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış mekan çekimi, fotoğraf albümü ve orijinal fotoğraf teslimi hizmeti bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çiftler ile ortak bir karara varılan mekanlarda çekim yapılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta sonra.

Merve Dağlı Fotoğrafçılık düğün fiyatları ne kadar?

Merve Dağlı Fotoğrafçılık düğün fiyatları Merve Dağlı Fotoğrafçılık düğün fiyatları Merve Dağlı Fotoğrafçılık organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Merve Dağlı Fotoğrafçılık Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Merve Dağlı Fotoğrafçılık

Yorum yaz