Mertis Düğün Salonu

Şehrin gürültüsünden uzak bir gecede yıldızlar altında düğününüzü gerçekleştirmeniz Mertis Düğün Salonu ile daha da kolaylaşacak. Kır düğünü konseptimizle baharın tatlı tomurcukları yerini yazın sarı, pembe çiçekli doğal süslemelerine bırakırken dekorasyonunuza doğallık eşlik edecek.

Düğün hikâyenize zarafet katmak için en güzel ortamı oluşturacak olan Mertis Düğün Salonu eğitimli bir ekibe sahiptir. Düğünün her aşamasında farklı personelin görevlendirilmesine imkân sağlayan geniş kadromuzla gece boyunca hizmetinizde olacağız. Ekibimizin her isteğinizi anında yerine getirmesinin dışında bir diğer önemli özelliği de birimler arası koordineli çalışmalarıdır. Böylelikle salon hazırlıklarınız tamamlanırken ikramlarda aynı anda hazırlanabilecektir.

Mertis Düğün Salonunun Hizmet Kapasitesi Hakkında Her Şey!

1200 kişilik hizmet kapasitesiyle yoluna devam eden Mertis Düğün Salonu her konuğunuza özel olarak ihtimam gösterecek. Konuklar için özel olarak hazırlanan ikramlarımız kır konsepti için seçtiğiniz tasarımla düzenlenmiş masalara servis personelimiz tarafından özenle yerleştirilecek. Sadece ikram değil çift lavabo, bebek emzirme odası, mescit gibi personelimiz tarafından kontrolleri yapılan odalarımızda konuklarınız için verilen hizmetler arasındadır.

Mertis Düğün Salonu sizlere gerçek mükemmelliğin kapısını aralayan tek adres. Bizimle ilgili yorumları dünya evine giren çiftlerimizden almanız sizler için oldukça tatmin edici olacaktır. Çünkü başarımızın canlı kanıtı aşkınız ve gecenize bıraktığımız mutluluk dolu hatıralar.

Mertis Düğün Salonu Ne Tür Etkinliklerde Sizlerle Buluşmaktadır?

Yıldızların gecenize ev sahipliği yapacağı ve gündüz güneşin ışığınıza ortak olacağı kusursuz davet alanımızda düğün, nişan, kına gibi etkinliklerde bir arada olacağız. Açık alanın vermiş olduğu ferahlık hissini yanımıza alarak etkinlik türünüze göre dekorumuzu değiştireceğiz. Organizasyon sorumlumuzsa ilk günden son saate kadar yanınızda olacak ve neye ihtiyacınız varsa onu yerine getirecek.

Canlı müziğimiz eşsiz müzisyenlerimiz tarafından sizlerle buluşurken gelin yolunuz mükemmel kır papatyalarıyla süslenecek. Geniş dans pistinizde ilk dansınızdan sonra ihtişamlı davet pastanız konuklarınızın ritim tuttuğu alkışlarıyla salona gelecek. Bunların yanında gecenizi nesiller boyu canlı kılmak adına tüm gece kamera kaydı ve fotoğrafçı hizmetlerimiz de sizlerle olacak.

Mertis Düğün Salonu Nerede Yer Alır? Mertis Düğün Salonu'na Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İzmir Bornova’da Atatürk Stadyumuna oldukça yakın olan salonumuza özel olarak ulaşım sağlamak için nadide İzmir’in merkez sayılacak herhangi bir noktasından Şehitler Caddesi doğrultusunda ilerlediğinizde bambaşka bir dünyaya açılan Mertis Düğün Salonuna ulaşacaksınız. Toplu taşıma kullanacak konuklarımızda ulaşım konusunda asla zorluk çekmeyecek çünkü Halkapınar ve Stadyum metrosunun tam ortasında kalan bir lokasyona sahibiz. Alsancak gardan da 63 ve 930 numaralı otobüslerden herhangi birine binip 11 dakika yürüme mesafesi uzaklığında inmiş olarak ulaşacaksınız. Yâda Aliağa- Menemen metrosuna binip Hilal durağında indiğinizde İzmir Metrosuna aktarma yoluyla Bornova durağında inerek de ulaşabileceksiniz.

Ulaşım seçeneği ve bol fırsatlı teklifleriyle Mertis Düğün Salonu yılın her ayı hizmetinizde olacak!

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Bornovada kır düğünü yapmak istiyorsanız, bizim size önerimiz Mertistir. İlgi alaka muhteşem ve ilgililerle çok iyi bir kimyamız oluştu…

Yorum yaz