Merter Polis Evi Hakkında

2009 yılında İstanbul Zeytinburnu’nda kapılarını hizmete açan Merter Polis Evi, PEKOM ismi ile de bilinmektedir(İstanbul Polis Eğitim ve Kongre Merkezi.) Merter Polis Evi, faaliyet gösterdiği lokasyon sebebi ile Zeytinburnu Polis Evi olarak da bilinir. Misafirhane olmasının yanı sıra eğitim ve toplantı merkezi olarak tasarlanmıştır. Bu yüzden hem toplantı hem eğitim hem de kutlama gibi etkinliklere uygundur. Özellikle düğün organizasyonlarına uygun açık ve kapalı geniş ve konforlu mekanlara sahiptir. Merter Polis Evi, düğün, nişan, kına, sünnet düğünü ve mezuniyet gibi etkinlikleri gerçekleştirebiliyor. Devlet misafirhanesi statüsünde bir kurum olduğu için oldukça uygun bir fiyat politikasına sahiptir. Özel düğün salonu fiyatları ve otellerin düğün fiyatları ile karşılaştırıldığında Merter Polis mutluluğa ilk adımını atacak çiftler için oldukça ekonomik düğün fiyatları sunmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası’nın Zeytinburnu ilçesinde, Merter semtinde faaliyet gösteren sosyal tesis 450 kişiyi ağırlayabildiği büyük bir balo salonuna ve bir düğün için gerekli tüm organizasyon altyapısına sahiptir. Merter Polis Evi devlet misafirhanesi statüsünde olmasına rağmen 5 yıldızlı bir otel standartlarında hizmet vermektedir. Disiplinin esas olduğu polis teşkilatının değerli mensupları tarafından kurulmuştur. Merter Polis Evi’nin deneyimli ve nitelikli kadrosu, düğün organizasyonu ve diğer özel gün organizasyonlarınızda da disiplinlidir. Tüm detaylar üzerinde tek tek durarak büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Merter Polis Evi, güler yüzlü ve samimi kadrosu, kalite ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile en mutlu günlerinizde her açıdan sizin yanınızda yer almaktan büyük bir mutluluk duymaktadır.

Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

İstanbul Zeytinburnu’nda kapılarını hizmete açan Merter Polis Evi, devlet misafirhanesi statüsünde bir kurum olması sebebi ile sadece polis teşkilatı mensuplarına, polis teşkilatı mensuplarının yakınlarına, emekli teşkilat mensuplarına, kamu personeline ve teşkilata mensup memurun onay verdiği onaylı misafirlere hizmet vermektedir. Düğün, sünnet düğünü, nişan, kına ve mezuniyet töreni gibi çok kişinin katılımı ile gerçekleşecek organizasyonlar için kullanılan balo salonu 220 kişilik olup, seyyar kapılar sayesinde 450 kişiye kadar davetli alabilmektedir. 70 kişilik kapasiteye sahip toplantı salonu ise yine seyyar kapılar sayesinde 110 kişiye kadar hizmet verebilmektedir. Yaz sezonunda açık alanda da hizmet veren mekan havuz başında 450 kişilik davetli ağırlama kapasitesine sahiptir.

Misafirhane olarak konaklama kapasitesi toplam 116 odadan oluşan Merter Polis Evi 108 standart oda ve 6 suit oda ile konaklama hizmeti vermektedir. Son derece konforlu olan odalar yüksek standartlara sahip otel odaları şeklinde dizayn edilmiştir. Odaları, ihtiyaç duyulabilecek her eşyanın en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Kartlı giriş sistemi ve merkezi ısıtma-soğutma sisteminin yanı sıra 24 saat boyunca internet mevcut. Ayrıca 24 saat boyunca sıcak su, çelik kasa, mini bar, Fransız balkon ve LCD TV bulunmaktadır. Tek kişilik, 2 kişilik ve 3 kişilik odaların yanı sıra aile odaları, suit odalar ve VIP odalar da mevcuttur.

Merter Polis Evi’nde Sunulan İmkanlar

5 yıldızlı bir otel konforunda tasarlandığı ve tüm detayların kalite ile birleştiği Merter Polis Evi, hizmet anlayışında da yüksek standartla sahip bir tesis olarak göze çarpıyor. Hizmet sektörünün en önemli kriterlerinden olan nezaket ve disiplin, Merter Polis Evi’nin tüm kadrosu tarafından özümsenmiş bir kurum kültürü niteliğinde. Organizasyonlarda hiçbir şeyi şansa bırakmayan deneyimli kadrosu sayesinde unutamayacağınız bir düğün Merter Polis Evi’nde sizleri bekliyor. Modern ve şık bir çizgiye sahip konsepti ve bakımlı açık alanları konfor ve güler yüz ile birleştiğinde çok iyi bir düğün mekanı alternatifi olarak öne çıkıyor. Zengin bir mutfağa sahip tesis, düğün organizasyonları için gerek süsleme, gerek canlı müzik gerekse fotoğraf çekimi için oldukça deneyimli ve yetenekli bir kadro ile çalışıyor. Her detayla titizlikle ilgilenen tesis çalışanları sayesinde organizasyonunuz boyunca her şey tam zamanında gecikmeden gerçekleşiyor. Hizmet kalitesi ve disiplin ilkesine bağlı çalışan deneyimli kadro dakikliği ile dikkat çekiyor.

Kapalı alanda balo salonu ve toplantı salonu ile açık alanda ise etrafı yemyeşil çimle kaplı havuz başında özel günleriniz için kusursuz bir hizmet veren Merter Polis Evi; Düğün, nişan, kına, sünnet ve mezuniyet etkinliklerinizi gerçekleştirebileceğiniz son derece gösterişli bir tesis. Geniş ve şık bir girişe sahip balo salonunun dans pisti oldukça büyük ve konforlu. Ses sistemi, sahne ve ışıklandırmanın yanı sıra canlı müzik yapan orkestra ve fotoğrafçılar da son derece profesyonel. Teknik detaylara bu kadar önem veren ve kaliteyi ön planda tutan Merter Polis Evi; salon süslemesi için farklı renk seçenekleri sunmasıyla da görsel detaylara verdiği önemi gözler önüne seriyor.

Konaklamalı misafirleriniz için otel konforunda konaklama imkanı sunan sosyal tesis İstanbul Avrupa Yakasının en nezih muhitlerinden birinde yer alıyor. Konumu itibarıyla nefis bir manzaraya sahip tesisin mutfağı ve menüleri de son derece iştah kabartıcı. Özel araçla gelen misafirler için otoparkı bulunan Merter Polis Evi toplantı salonunda ise tercüme sistemi ve akıllı tahta teknolojisini kullanıyor.

 Kaliteli Hizmet Uygun Fiyatlar

Merter Polis Evi düğün salonu, toplantı salonu ve havuz başı olmak üzere hem açık alanda hem de kapalı alanda hizmet veriyor. Düğün ve diğer özel gün organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz son derece kalite ve nezih bir tesis. Toplam 116 odası, hafta içi ve hafta sonu açık 350 kişilik restoranı, pastanesi, açık yüzme havuzu, spor salonu, saunası, fin hamamı, mescidi mevcut. Ayrıca internet cafesi, oyun salonları, kuru temizlemesi, otoparkı, bay ve bayan kuaförü de var. Kısacası bir tesiste olmasını isteyeceğiniz hizmetlerin tamamını fazlasıyla sunuyor. Müşteri memnuniyeti ilkesi ve hizmet kalitesinden ödün vermeyen işletme anlayışı, daima güler yüzlü ve nazik kadrosu ile Merter Polis Evi beklentilerin üzerinde bir tesis olarak öne çıkıyor.

Düğün ve diğer organizasyonlarınız için Merter Polis Evi birbirinden lezzetli 6 farklı menü çeşidi sunuyor. Merter Polis Evi’nin 2019 fiyatları; teşkilat mensubu ve kamu personeli için en küçük paket 33,50 TL, onaylı misafir için 50,25 TL; en kapsamlı paket teşkilat mensubu için 80 TL onaylı misafir için ise 120 TL olarak belirlenmiş. Birbirinden leziz 6 farklı menü, hem içeriğinin zenginliği hem de görsel sunumları ile birbiriyle yarışıyor. Konaklamalı misafirler için 116 odası bulunan sosyal tesisin 1 kişi için bir gecelik konaklama ücreti 2019 fiyatlarına göre teşkilat mensuplarına 28 TL olarak belirlenmiş.

Fiyatlar Cebinizin de Dostu!

Merter Polis Evi’nin 2019 fiyatlarında; salon kiralama ücreti hafta içi ve hafta sonuna göre farklılık gösteriyor. Cumartesi ve Pazar günü organizasyonlarında daha yüksek fiyata sahip olan salonlar hafta içi organizasyonlarında daha uygun fiyatlara kiralanıyor. Merter Polis Evi’nde paket dahilinde olmayan canlı çiçek, şamdan, barkovizyon ve volkan gibi hizmetler de sunuluyor. Bu hizmetlerden istediğiniz herhangi birini veya hepsini ek ücret ödeyerek organizasyonunuza dahil edebiliyorsunuz.

Misafirhane statüsünde hizmet veren Merter Polis Evi hafta içi ve hafta sonu polis teşkilatı mensupları ile emekli polisleri ve yakınlarını ağırlıyor. Ayrıca kamu personeli ve teşkilat mensubu bir polis tarafından uygunluk verilmiş onaylı misafir statüsündeki konuklarına hizmet veriyor. Dilerseniz telefon ile rezervasyon da yaptırabiliyorsunuz. Merter Polis Evi düğün ve diğer organizasyonlar için de polis teşkilatı mensubu veya yakını olma gibi şartlar arıyor. Düğün fiyatları açısından son derece avantajlı seçenekler sunan Merter Polis Evi’nin fiyatları için dilerseniz sayfamızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.Düğün fiyatları ve fiyat listesi ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Merter Polis Evi Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Avrupa Yakasında misafirhane statüsünde hizmet veren Merter Polis Evi İstanbul’un en eski yerleşim alanlarından olan, sahil ilçeleri içinde farklı bir değere sahip Zeytinburnu’ndadır. Merter Polis Evi Zeytinburnu’nun en seçkin ve nezih semtlerinden biri olan Merter’de faaliyet gösteriyor. Adres tarifi ve ulaşım açısından oldukça merkezi bir konumdadır. Özel araç ya da taksiyle kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Merter Polis Evi’ne giderken Düğün Buketi’nin haritalar bölümündeki en kısa ve trafiğin az olduğu güzergahı gösteren navigasyon sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca toplu taşıma ile hızlı ve kolay şekilde ulaşabilirsiniz. İsterseniz İETT’nin toplu taşıma seferlerinden otobüs, metro, metrobüs veya tramvayı kullanabilirsiniz. Otobüs ile gitmek için 33B, 41 AT, 85C hatlarını kullanabileceğiniz gibi 92B, 92C, 500L ya da 500T hatlarından da faydalanabilirsiniz. Metrobüs ile gitmek isterseniz 34 ya da 34G hattını tercih edebilirsiniz. Metro ile ulaşmak için M1A, M1, T1 ve T2 hattını, tramvayla gitmek isterseniz de T1 hattını kullanabilirsiniz. Eğer Topkapı-Bakırköy otobüsüne bindiyseniz Merter metro istasyonuna sadece 900 metre uzaklıkta olan Nakliyeciler durağında inmeniz yeterli olacaktır.

Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

Nezih ve seçkin bir ortamda düğün yapmak isteyenlerin tercih edebileceği bir mekan. Aynı zamanda kaliteye, görselliğe ve lezzete önem verenlerin hiç düşünmeden tercih edebileceği, yüksek kalite standartlarında hizmet veriyor. Merter Polis Evi; hem düğün fiyatları hem de sunduğu hizmet paketleri ile İstanbul düğün salonları arasında yeni evlenecek çiftlerin karşısına farklı bir alternatif olarak çıkıyor. Merter Polis Evi, ilk olarak 2009 senesinde kapılarını misafirlerine açmıştır. Devlet misafirhanesi statüsündeki; düğün, nişan, kına, sünnet düğünü ve mezuniyet töreni gibi özel gün ve geceler için polis teşkilatı mensupları, yakınları ve kamu personeline 5 yıldızlı otel standartlarında bir organizasyon gerçekleştirme fırsatı sunuyor.

Düğün, nişan, kına, sünnet düğünü ve mezuniyet törenleri için kusursuz bir organizasyon sunan Merter Polis Evi mutfağı, servis personeli, organizasyon görevlileri, orkestrası ve fotoğrafçılarıyla unutulmaz anlarınıza farklı bir değer katıyor. Merter Polis Evi görselliğe önem veren organizasyon anlayışı ile son derece şık ve görkemli bir ortam sunuyor. Memnuniyet odaklı işletme politikası ile de hem size hem de davetlilerinize son derece sıcak bir atmosfer yaratıyor. Toplantı, tanıtım ve eğitim gibi organizasyonlarınızı da gerçekleştirebileceğiniz Merter Polis Evi, son teknoloji ile donatılmış işlevsel toplantı salonunu hizmetinize sunuyor. Yaz aylarında ise havuz başını organizasyonlar için kullandıran sosyal tesiste havuz başında kına, nişan, düğün, sünnet ya da mezuniyet töreni gibi organizasyonlar gerçekleştirebilirsiniz. Bazı misafirlerinize konaklama imkanı da sunan Merter Polis Evi İstanbul Zeytinburnu’nda boğazın seyrine doyum olmayan manzarası ile siz değerli misafirlerini ağırlamak için bekliyor.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Organizasyonumuzu biraz erken bitirdiler daha düğün bitmeden boş sandalyelerin süslerini çıkardılar beklentilerimizi karşılamadı

 2. Puan

  Havuz başında yemekli davet verdik. Hizmet kalitesi yüksek tertipli bir mekan olmuş. Çok memnun kaldık.

 3. Puan

  Merter polisevinde biz de düğünümüzü yapmıştık polis evi olduğu iiçin hem fiyatı uygun hem de hizmeti çok kaliteli çok ilgilendiler çok destek oldular teşekkür ederiz tüm hizmetler için

 4. Puan

  Son derece kaliteli ve de güler yüzlü bir hizmet Merter Polis evini tüm düğün salonu arayan çiftlere öneririm

Yorum yaz