Mert Düğün Salonu Hakkında

Mert Düğün Salonu Küçükçekmece'de ihtişamlı dizaynı ile özel günlerinizde kendinizi sultanlar gibi hissetmenize imkan sağlayacak!  Her türlü organizasyonunuzda yanınızda olan Mert Düğün Salonu, güler yüzlü hizmet anlayışı ve yılların verdiği tecrübe ile misafirlerinizi ağırlıyor. Küçükçekmece’de tercih edebileceğiniz güzel bir seçenek!

Mert Düğün Salonu özel gününüzü yaşamak isteyeceğiniz muhteşem bir işletme. Altın renginin görkemli ışıltısı ile romantizmin birleştiği salonda sadece siz değil tüm misafirleriniz harika hissedecekler.

Mekanın Salon Kapasitesi 1000 kişilik olup, gelin ve damat için ayrıca bir servis çalışanı bulundurulmaktadır. Geniş salonumuz ile davetlerinizi en güzel şekilde yerine getirebilirsiniz.

Mert Düğün Salonu Kaç Kişilik?

Mert Düğün Salonu 1000 kişilik kapasitesi ile büyük davetleriniz için sizleri bekliyor. İsterseniz 20 kişilik bir doğum günü kutlaması, isterseniz 1000 kişilik yemekli bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. Kapalı alan seçeneği sunan salonumuz tüm organizasyonlarınız için kaliteli hizmet imkanı vermektedir. 1000 kişilik geniş salon organizasyonlarınız için sizlere ev sahipliği yapıyor.

Davetlilerinizi rahat ettirebilmek için salonumuzda klima sistemi de bulunmaktadır.

Mert Düğün Salonu’na nasıl gidilir?

Mert Düğün Salonu ulaşım kolaylığı sağlayarak tercihleriniz arasında. İstanbul, Küçükçekmece’de bulunan mekana dilerseniz özel aracınız ile, dilerseniz toplu taşıma araçları ile ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece'de yer alan işletmeye İnönü caddesinden devam edilerek 75. Yıl Cumhuriyet Parkı’nın karşısındaki Karanfil Sokağa girilmesi ile rahatlıkla ulaşılabilir.

Toplu ulaşımla ise; Tepe üstü veya İnönü otobüs durağında inerek mekana ulaşmanız mümkündür.

Çok geniş bir mekana ve görsel olarak da tatmin edici bir ortam sahip Mert Düğün Salonu’nda sizlere sunulan yenilikçi alternatifler daha sonraki organizasyonlarınız için tercih nedeniniz olacaktır. Adres ve iletişim bilgilerine harita bölümünden ulaşabilirsiniz.

Mert Düğün Salonu’nun size sunduğu imkanlar nelerdir?

Mert Düğün Salonunda otopark mevcut olup, araç park sıkıntısı yaşanmamaktadır. Bunun yanı sıra mekanda sıcak – soğuk klima ve yemekli yada yemeksiz organizasyon imkanları bulunmaktadır. Ayrıca mekanın ulaşımı çok kolaydır. Mert Düğün Salonu Küçükçekmece’de olup misafirlerin organizasyona kolayca katılabilmesi için konumlanmıştır.

Sizinle beraber herkesin özel gününüze eşlik etmesi için internet canlı yayını, lazer gösterisi vardır. Müzik kalitesi, geniş salonu ve dans pisti, hızlı servis imkanı sağlamak için yeterli sayıda çalışanı ile sizin için anlamı büyük bu günde kendinizi daha özel hissetmenizi sağlar. Mert Düğün Salonu’nun sağladığı ayrıcalıklar ile organizasyonunuzu bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Kapalı alana sahip Mert Düğün Salonu, kolonlu bir yapıya sahip. Kolonlu yapıya sahip olmasına rağmen oldukça geniş yapısı ile misafirlerinizi rahat ettireceğinizden emin olabilirsiniz.  Mekanın geniş olması, sizleri fazlası ile tatmin edecektir.

Güler yüzlü hizmet anlayışı ile misafirlerinizi rahat ettireceğinizden emin olabilirsiniz.

Mert Düğün Salonu’nun salon hizmetleri nelerdir?

Mert Düğün Salonu düğün, nikah, sünnet düğünü, kına gecesi gibi tüm özel davetler ve tüm kurumsal toplantı organizasyonları için tercih edilebilecek harika bir mekandır. Her türlü organizasyonunuz için tercih edebilirsiniz. Sizinle ilgilenen organizasyon müdürü eşliğinde size sadece detayları belirlemek kalıyor.

Gelenek ve göreneklerimizden esinlenerek yaratılmış salonda misafirlerinize otantik havayı hissettirebileceğiniz bir ayrıcalığa sahiptir. Ayrıca içerisinde yer alan büfe ile alternatif yiyecek ve içecek hizmeti sunarak misafir memnuniyetinizi en üst seviyede tutmayı amaçlar.

Daha geniş bir bilgiye sahip olmak isterseniz iletişim kısmından yetkili kişi ile konuşup gününüzü planlayabilir ve net bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Organizasyon konusunda gerçekten çok deneyimli bir ekip gecenin tüm ayrıntılarına beraber konusup karar verdik ve hiçbir sorun yaşamadan mükemmel bir gece geçirdik… çok teşekkür ederiz 🙂

  2. Puan

    İlgi alaka süper bütün taleplerimiz karşılandı çok güzel bir organizasyon oldu. Şükran borçluyuz.

  3. Puan

    Beyaz ağırlıkla dekore edilmiş geniş bir salonu var gelin damat masasından tüm salon görülebiliyor ayrıca oturma düzeni de çok iyi ayarlanmış karışıklık ya da sıkışma olmadan herkes rahat rahat eğlendi biz baya memnun kaldık teşekkür ederiz

Yorum yaz