Ankara Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
1 ₺
Her Şey Dahil Paket
3 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Davetiye basımı
Davetiye tasarımı
Düğün davetiyesi
Nişan ve söz davetiyesi
Sünnet düğünü davetiyesi
Şehir dışı hizmet ve gönderimi
Adrese teslim

Mert Davetiye Hakkında

Kurulduğu 2014 senesinden bu yana, Mert Davetiye Ankara'nın Çankaya ilçesinde de hizmet veriyor. Davetiyeler sizin istediğiniz modellerde tasarlanıyor ve hayal gücünüze göre değişiklik gösteriyor. Düğün, nişan, sünnet davetiyeleri ile sevdiklerinize en özel günlerinizin haberini birbirinden farklı ve orijinal davetiye modelleri ile ulaştırıyor. 1 TL’den az fiyatları ile karşınıza çıkan davetiye modelleri arasında bütçesine uygun ve hayalini kurduğunuz davetiyeyi tasarlatabilirsiniz.

Özellikleri

Mert Davetiye bünyesinde; Kraft davetiye, flower davetiye ve nur davetiye şeklinde üç farklı düğün davetiyesi modeli bulunuyor. Cut - out basım ve renkli zarflı modelleri de çiftlerin istekleri doğrultusunda hazırlanıyor.

Baskılar Amerikan Bistrol kağıtlarına yapılıyor ve isteğe göre değişiklik gösteriyor. Düğün davetiyesinin yanı sıra dilerseniz nişan davetiyeleriniz de burada yapılabiliyor. Marka, her bütçeye uygun olacak şekilde davetiye basma özelliği ile dikkat çekiyor. Uygun fiyatlı modellerden lüks modellere kadar geniş bir seçenek skalası mevcut.

Sunulan İmkanlar

Yaptıracağı modele hala karar veremeyenler için numune paketler göndermesi, Mert Davetiye firmasının dikkat çeken özelliklerinden. Numune paketin içinde 25 farklı düğün davetiyesi modeli bulunuyor ve bu sayede karar verme aşaması hızlanıyor. Ayrıca Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslimat hizmeti bulunuyor.

Mert Davetiye Fiyatları

Davetiye fiyatları, tercih edilen modellere göre değişiklik gösteriyor. 3 farklı model bulunuyor ve artı olarak, uygun fiyatlıdan lüks modellere kadar birbirinden farklı pek çok model seçeneği de bulunuyor. Başlangıç fiyatı yaklaşık 1 TL olarak belirleniyor.

Kapıda ödeme seçeneği, havale seçeneği ve kartla ödeme seçeneği olmak üzere 3 farklı ödeme yöntemi bulunuyor. Minimum 250 adet sipariş verilebiliyor. Sipariş verildikten 1 hafta sonra ürünler elinize ulaşmış oluyor.

Size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Mert Davetiye Ankara merkezi olarak bilinen Çankaya ilçesinde konumlanıyor. Merkez firma Karaman ilinde olsa da İzmir, Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerde de hizmetinize yetişiyor. Bu şehirler haricinde de talebe göre gönderim sağlanıyor. Tüm özel günler için yanınızda yer alıyor.

Adres: Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Türkiye'nin her yerine hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan ve sünnet düğünü davetiyeleri de hazırlanması.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Karar veremeyenler ya da modelleri görmek isteyenler için içinde 25 farklı davetiye modelinin bulunduğu numune paketi gönderilmesi.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kraft davetiye, flower davetiye ve nur davetiye şeklinde üç farklı düğün davetiyesi modeli bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 hafta.

Mert Davetiye düğün fiyatları ne kadar?

Mert Davetiye düğün fiyatları Mert Davetiye düğün fiyatları Mert Davetiye organizasyon fiyatları ise 1 - 3 TL arasında değişmektedir.

Mert Davetiye Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Mert Davetiye

Yorum yaz