Merkez Düğün Salonu

Yıllarca gözlerinizin içine bakarak gönlünüzde katladığınız sevdayı düğünle taçlandırma zamanı geldiğinde Merkez Düğün Salonu sizlere eşsiz bir ev sahipliği yapacak! Dizilerde iç çekerek izlediğiniz düğün sahnelerini yaşamak güçlü ekibimiz ve uygun fiyat içeriklerimizle hiçte zor olmayacak. Çünkü biz sizlere değer veren bir işletmeyiz! Amacımız sizlerin mutluluğuna yardımcı olarak yüzlerdeki tebessüme şahit olabilmek. Bunlara ulaştığımız zaman aşkınız için çıktığınız yolculuğun son durağı düğün gecenizde istediğiniz her detayın daha da üstüne çıkabilmek için çalışıyoruz. Farkımızı ortaya koyan düğün konseptlerini zevkinize göre tasarlamaktan mutluluk duyup uzun yıllar konuşulacak gecenizi adeta torunlarınıza anlatacağınız bir hikâye haline getirecek olmaktan da ekstra gurur duyacağız.

Merkez Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Sizlerin belirleyeceği davetli sayılarını ağırlayabilecek konuk kapasitesine sahip salonumuzda sizler için hazırladığımız o kadar çok sürpriz var ki! Güzel bir atmosfer oluşturmak için gecenin dinamiğini canlı tutacak birçok yenilik gecenize misafir olacak. Öncelikle salona giriş yapıp gelin yolunda yürüdüğünüz anda ilk olarak konfeti ve sis gösteri çiftlerimizi karşılayacak. Sonrasında aşkın dansını konuklarınız arasında ederken dilerseniz başladığı ilk günden bu geceye taşınan aşkınızın ufak bir gösterimi sine vizyonda gösterime sunulacak. Bunlar yaşanırken heybenizde hayatınızın en özel gecesine dair bolca anı bulunması ve tekrar tekrar izlemeniz adına hd kamera gece boyu kayıtta olacak. Fotoğrafçımız ise doğal ve en özgün pozlarınızı siz dansınızı ederken pozlayıp gece sonunda sizlere takdim edecek.

Salon içyapısında ferahlığı ön planda tuttuğumuz için pistin çevresinde hareket alanınızı kısıtlayan kolonlara rastlamayacaksınız. Konseptinize uygun dekore edilen masalarsa adeta bir papatya gibi salonun her alanını kaplayan bir görünüme sahip olacak. Pistin hemen arkasında orkestra için ayrılan kürsülü alandaysa mutlu gecelere şık müzikler yakışır anlayışıyla değerli müzisyenlerimiz seçtiğiniz en güzel parçaları sizler için seslendirecek. Yemekli veya yemeksiz davet gerçekleştirme seçeneği bulunan salonumuzda yemekli davetlerinizde tüm servis personelimiz alanında uzman olduğu için hiçbir kargaşa yaşanmayacak ve her konuk masasına menüler sıcak şekilde servis edilecek.

Merkez Düğün Salonu düğün, nişan, kına, sünnet, nikâh gibi sizler için önemli olan her davete titiz şekilde hazırlanacaktır. Servis personelimizin Türk misafirperverliğine uygun güler yüzlü tavırları da sunduğumuz hizmetleri pekiştiren bir nitelik taşımaktadır.

Merkez Düğün Salonu’na Hangi Tür Etkinlikler Yer Almaktadır?

 • Düğün
 • Kına
 • Nişan
 • Söz Merasimleri
 • Kurumsal Etkinlikler
 • Bayi Toplantıları
 • Şirket Yemekleri
 • Açılışlar
 • Seminerler
 • Eğitimler
 • Evlilik Teklifleri
 • Sünnet Düğünleri gibi birçok etkinlikte sizlere profesyonel hizmet sunan Merkez Düğün Salonu’nda dilediğiniz gibi organizasyonlarınızı kendiniz planlayabilirsiniz.

Seçeceğiniz yemekli ya da alkollü konseptlere göre ekstra hizmet taleplerinizde ise sizlere büyük indirimler sağlayan Merkez Düğün Salonu’nda düğün fiyatlarına çok şaşıracaksınız!

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Nişan organizasyonumuzda hiç bir anımızda yanımızdan ayrılmayan merkez düğün salonu personeline çok teşekkür ediyruz beklentilerimizi aşan unutulmaz bir gece oldu bizim için teşekkürler :))

 2. Puan

  Düğünümüz cam salonda oldu. Organizasyon çok güzldi. Ekip profesyonel bizi hiç üzmediler çok güzel ve eğlenceli bir gece geçiridk. Emeğine sağlık çocuklar.

 3. Puan

  ışıklandırmaları ve masa süslemeleri çok uyumlu çok temiz ve nezih bir salon ulaşımı da çok kolay düğün mekanı arayan çiftlere tavsiye ederim

Yorum yaz