Bursa Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
1000
Min
5000
Max
Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
750
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Çim zemin
  • Orman Içinde
  • Teras
  • Yüksek tavan
  • Havuz başı alanı
  • Doğa manzaralı
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Otopark
After party alanı

Merinos Davet Hakkında

Bursa ili Osmangazi ilçesinde bulunan Merinos Davet, kır düğünü düşünen çiftlerin ilk adresi oluyor. Açık ve kapalı alanları bulunan mekan, sizlere unutamayacağınız anlar yaşatmayı vadediyor. Görülmeye değer manzarası ve geniş bahçesiyle tüm organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Kokteyl veya yemekli düğün gerçekleştireceğiniz mekanda fiyatlar 100 TL’den başlıyor.

Özellikleri

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, kına, doğum günü, mezuniyet töreni, nişan, sünnet düğünü gibi birçok etkinliği Merinos Davet’te kolayca düzenleyebiliyorsunuz. Merinos Davet’te 1 tane 1000 kapasiteli açık hava terası ve 4 tane 3000’den fazla kapasiteli kapalı salonu bulunuyor.

Mekanda tiffany model sandalye ve yuvarlak, dikdörtgen ve beyaz masalar bulunuyor. Ayrıca cam vazolar, 5 kollu şamdanlık ve mumlar bulunuyor. Minimal ve modern bir dekorasyonu benimseyen Merinos Davet sizlerin özel günlerinde yanında oluyor.

Şehir merkezinde yer alan Merinos Davet’te bahçe, havuz başı, teras, kolonsuz salon ve yüksek tavanlı geniş bir pist bulunuyor. Düğün gününüzü yemekli veya kokteyl şeklinde organize edebilirsiniz. Merinos Davet, yemek menüsünde kırmızı et, beyaz et, kuzu eti ve lüks kırmızı et seçeneklerinden birini tercih etme imkanı sunuyor. Menüde tatlı seçeneği olarak düğün pastası bulunuyor.

Merinos Davet Bursa Kır Düğünü Fiyatları

Merinos Davet’in fiyatları seçeceğiniz pakete göre ve hafta sonu, hafta içi tercihlerine göre değişiklik gösteriyor. Kokteyl menüleri ve yemekli menü fiyatları 100 - 150 TL fiyatları arasında oluyor.

Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayıp, size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Olanaklar

Merinos Düğün Salonu profesyonel ekibiyle ve kalitesiyle misafirlerinin memnuniyetine öncelik veriyor. 1000 araç kapasiteli otoparkı bulunan mekan misafirlere kolaylık sağlıyor. Çiftler menü tadımı ve isteği doğrultusunda menüde değişiklik yapabiliyor. Mekanda bulunan organizasyon sorumlusu her isteğinizi dikkate alıyor ve gününüzün harika geçmesini sağlıyor.

Merinos Davet, son teknoloji ışık ve ses sistemiyle canlı müziğin güzel duyulduğu bir ortam sunuyor. Mekanda ücretsiz hizmet olarak araç süsleme, sınırsız video çekimi ve fotoğraf kayıt alma hizmetleri bulunuyor. Gelin ve hazırlık odası da bulunan mekanda çiftlerin hazırlanmasına kolaylık sağlanıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kolay ulaşımı ve uygun fiyatlarıyla çiftlerin tercihi olan Merinos Düğün Salonu, Bursa'nın Osmangazi ilçesinde hizmet veriyor. Misafirler özel araçlarıyla ya da metroyu kullanarak mekana ulaşım sağlayabilirler. Merinos Davet, Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde bulunuyor.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon firması dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, nişan, doğum günü, kurumsal etkinlikler, kına, mezuniyet töreni, sünnet düğünü ve parti gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menüde değişiklik yapabilme hizmeti ve otopark bulunuyor

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yemek servisi, organizasyon sorumlusu, after party alanı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf ve video çekimi hizmetlerinden sınırsız bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

1.623 kişilik Osmangazi salonu, 813 kişilik Orhangazi salonu, 3000 kişilik Fuaye salonu, 1000 kişilik, Yıldırım Bayezid, açık alanda düğün yapmak isteyenler için 1000 kişilik teras bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Canlı müzik bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Lüks kırmızı et, kuzu et, kırmızı et ve beyaz et menü seçenekleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23.30'a kadar sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Şamdanlık, vazo ve mumluk bulunuyor.

Merinos Davet düğün fiyatları ne kadar?

Merinos Davet düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 100 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, Merinos Davet düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 150 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Merinos Davet Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Merinos Davet açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 1000 - 5000 kişiliktir,

Yorum yaz