Çamlıca Salonu

Çamlıca tepesi manzarasına hakim, tamamı gün ışığı alan ve kendine ait açık bir terası bulunan Çamlıca salonumuz VIP toplantılarınız ve özel etkinlikleriniz için öncelikli tercihiniz olacaktır.

Kolonsuz salonumuz 168 metrekarelik yerleşime ve 2.65 metre tavan yüksekliğine sahiptir. Çamlıca Salonumuzda perde, projeksiyon cihazı, laser pointer, flipchart, telefon, ses sistemi ve kontrol edilebilen klima sistemi mevcuttur.

Toplantılarınızı ve özel günlerinizi, konforlu ve verimli kılabilmek için profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Balo Salonu

Zarif mimarisi ve şık dekorasyonu ile Mercure Balo Salonumuz düğün, nişan, kına, gala yemeği gibi özel davetlerinize ve iş toplantılarınıza ev sahipliği yapıyor!

Kolonsuz salonumuz 225 metrekare genişliğe ve 3.45 metre tavan yüksekliğe sahiptir. Görsel ve işitsel son teknolojik ekipmanlarla donatılmış salonumuzda özel günlerinizin ve toplantılarınız kusursuz geçmesi için tüm ayrıntılar üzerinde incelikle düşünülmüştür.

En özel günlerinizi size ve misafirlerinize unutulmaz kılmak için profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Üsküdar Salonu

Üsküdar Salonumuz 222 metrekarelik yerleşime ve 3.22 metrelik tavan yüksekliğine sahiptir. Salonumuz gerektiğinde ikiye bölünerek ayrı 2 salon olarak kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Kolonsuz Üsküdar Salonumuzun kendine ait geniş bir fuayesi bulunmakta olup, salonumuzda 2 perde, 2 projeksiyon cihazı, laser pointer, flipchart, telefon, kontrol edilebilen merkezi klima sistemi ve 2 ses sistemi mevcuttur.

Bakırköy Salonu

Bakırköy Salonumuz 160 metrekarelik yerleşime ve 3.05 metrelik tavan yüksekliğine sahiptir. Bakırköy Salonumuzun kendine ait geniş bir fuayesi bulunmakta olup, kolonsuz salonumuzda perde, projeksiyon cihazı, laser pointer, flipchart, telefon, kontrol edilebilen merkezi klima sistemi ve ses sistemi mevcuttur.

Kadıköy Salonu

Kadıköy Salonumuz 200 metrekarelik yerleşime ve 3 metrelik tavan yüksekliğine sahiptir. Salonumuzun kendine ait geniş bir fuayesi bulunmakta olup, talep edilmesi durumunda fuaye alanı ile salon birleştirilebilmekte ve salon yerleşimi 352 metrekareye çıkarılabilmektedir. Kolonsuz salonumuzda perde, projeksiyon cihazı, laser pointer, flipchart, telefon, kontrol edilebilen merkezi klima sistemi ve ses sistemi mevcuttur.

Beyoğlu Salonu

Beyoğlu Salonumuz 180 metrekarelik yerleşime ve 3 metrelik tavan yüksekliğine sahiptir. Bakırköy Salonumuzun kendine ait geniş bir fuayesi bulunmakta olup, kolonsuz salonumuzda perde, projeksiyon cihazı, laser pointer, flipchart, telefon, kontrol edilebilen merkezi klima sistemi ve ses sistemi mevcuttur.

Erenköy Salonu

65 metrekarelik yerleşimi ve 3 metrelik tavan yüksekliği ile kolonsuz Erenköy Salonumuz eğitim ve iş toplantılarınız için idealdir. Salonumuzun kendine ait fuayesi bulunmakta olup, salonumuzda perde, projeksiyon cihazı, laser pointer, flipchart, telefon, kontrol edilebilen merkezi klima sistemi ve ses sistemi mevcuttur.

Ataköy Salonu

50 metrekarelik yerleşimi, 3 metrelik tavan yüksekliği ile kolonsuz Ataköy Salonumuz eğitim ve iş toplantılarınız için idealdir. Salonumuzun kendine ait geniş bir fuayesi bulunmakta olup, salonumuzda perde, projeksiyon cihazı, laser pointer, flipchart, telefon, kontrol edilebilen merkezi klima sistemi ve ses sistemi mevcuttur.

Pera & Galata & Tepebaşı Salonları

Aynı katta yanyana konumlandırılmış ve her biri 46 metrekarelik yerleşime sahip olan bu salonlarımız, eğitim ve iş toplantılarınız için idealdir. Salonlarımızın kendine ait fuayesi bulunmakta olup, her birinde perde, projeksiyon cihazı, laser pointer, flipchart, telefon, kontrol edilebilen merkezi klima sistemi ve ses sistemi mevcuttur.

Toplantılarınızı ve özel günlerinizi, konforlu ve verimli kılabilmek için profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

 

 

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Geniş ve ferah toplantı salonları var, konum olarak da uygun bir bölgede bulunduğu için sıklıkla tercih ediyoruz. Tavsiye ederiz.

  2. Puan

    Firma olarak tercih ettiğimiz tam donanımlı bir mekan. Şimdiye kadar aldığımız hizmetlerden memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

  3. Puan

    Teknolojik donanımları iyi bir salon aynı zamanda ses sistemleri de çok kaliteli sunum vs yapacak olan şirketler değerlendirebilir ikramları ve servisleri de güzel biz düzenli olarak kullanıyoruz çok memnunuz.

Yorum yaz