Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
430 ₺
Her Şey Dahil Paket
530 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
400
Max

Mekan Özellikleri

  • Yüksek tavan

İmkanlar

Isıtma sistemleri
Klima
Mekan dışı fotoğrafçı getirme

Menemen Evlendirme Dairesi

İzmir içerisindeki çiftlere sunduğu fırsatlar ve avantajlarla ön plana çıkan Menemen Evlendirme Dairesi, ikametiniz hangi ilçeye kayıtlı olursa olsun nikahınızı kıymaya hazır. Ekonomik, sade ve keyifli bir nikah töreni geçirmek istiyorsanız evlendirme dairesinin nikah salonu kesinlikle beklentilerinizi karşılıyor. Ayrıca bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek istemeyen çiftlerin de hem nikah hem düğün ile taçlandıracakları doğru yer oluyor. Menemen Nikah Dairesi nikah salonu kiralama fiyatları da uygunluğu ile göze çarpıyor.

Özellikleri

Gün içerisinde birden fazla nikah için kapılarını açan Menemen Evlendirme Dairesi, şık bir nikah töreni isteyen tüm çiftlerin odağında oluyor. Geniş ve modern bir nikah salonu ile doyasıya eğleniyorsunuz. Konuklarınızı da konforlu bir şekilde ağırlamanıza yardımcı olan evlendirme dairesi, ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılıyor.

Yüksek bir zemin üzerine yerleştirilen nikah masası ve sandalyeleri ile tüm sevdikleriniz salondan sizi izleyebiliyor. Nikah masasının süslenmesiyle de kaliteli bir ortam sunan nikah salonu, misafirlerinizin oturarak sizi izleyebileceği koltukların da konforlu olmasına özen gösteriyor.

Menemen Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

Menemen Nikah Dairesi kapsamında nikah töreni gerçekleştirmeye karar verdiyseniz ve başvuru işlemlerini yaptıysanız, belirli bir ücret de ödemeniz gerekiyor. Nikah salonu kiralama fiyatları 430 TL’den başlıyor. Eğer hafta sonu veya mesai saatleri dışında nikah işlemleriniz gerçekleştirilecekse 1.030 TL ücret ödemeniz gerekiyor. Ayrıca aile cüzdanı fiyatları 80 TL olarak belirlenen evlendirme dairesinin dışında gerçekleştirilecek nikahlar için 530 TL talep ediliyor.

Olanakları

Hijyen ve temizlik açısından son derece titiz davranan Menemen Evlendirme Dairesi, isteğe göre yiyecek içecek servisi de yapıyor. Mekanın ısıtma ve havalandırma sisteminin düzenli bir şekilde yapılması ile konforlu bir alanda ağırlanıyorsunuz. Belirli alanlara yerleştirilmiş dezenfektanlar ile kişisel hijyeninizi de rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bunun haricinde otopark alanı da bulunan nikah salonu, kendi aracı ile katılım gösterecek olan misafirler için sorunsuz bir park alanı sunuyor.

Nerede?

Çoğunlukla IZBAN aracılığı ile kolay ulaşım imkanı yaşatan Menemen Nikah Dairesi, ESHOT ulaşım ağı üzerinden de gidilebilen bir yerde bulunuyor. Kişisel araçlarla da çok rahat bir şekilde gidilebiliyor. Taksi veya şahsi araçlar ile gitmeyi düşünüyorsanız sizin için açık adresi bırakıyoruz: Ahıhıdır, Şht. Kemal Cd. No:5, 35660 Menemen / İzmir.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Kendi tercih ettiğiniz bir fotoğrafçı ile çalışabilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Nikah salonu kiralama, nikah töreni ve evlilik cüzdanını içeriyor.

Menemen Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ne kadar?

Menemen Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Menemen Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Menemen Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ise 430 - 530 TL arasında değişmektedir.

Menemen Evlendirme Dairesi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Menemen Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 200 - 400 kişiliktir,

Yorum yaz