Kalitenin Adı, Menderes Kır Düğün Salonu

Menderes Kır Düğün Salonu adından da anlaşılacağı üzere kır düğünlerinin en iyi adreslerinden biridir. Hayatın günlük koşturmacası, kapalı alanlarda geçirilen mesai ve yaşam hızının her geçen gün artması sonucu yorulan bedeniniz için en güzel düğün alternatifi kır düğünüdür. Yemyeşil çimlerin verdiği pozitif enerji ve coştukça coşturan müzikler ile eğlencenin tadına varacaksınız. Yediğiniz birbirinden lezzetli yemekler veya ikramlar ile de damak zevkinin huzuruna varacaksınız.

Yemekler, ambiyans, sunum ve deneyimli çalışanlar ile kusursuz bir organizasyon sizi bekliyor.  3300 m2 üzerine kurulan tesis, yeşillikler içinde 1800 m2 ve 1500 m2’lik iki çim alanı ile hizmet vermektedir. Her iki çim alanda da çocuk oyun alanı bulunan tesiste en muhteşem düğünleri gerçekleştireceksiniz.  Tesiste çocuk bakım odaları da bulunmaktadır.

Düğününüzün en harika şekilde gerçekleşmesi için büyük özen ve titizlik gösteren tesis, güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yaklaşık olarak 800 ve 1000 kişilik iki çim alanda isterseniz yemekli isterseniz de kokteyl şeklinde kır düğünlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 2700 m2 otopark alanı ile park sorunu yaşamayacağınız aşikardır. İzmir’de her şeyin mükemmel bir biçimde gerçekleşeceği bir kır düğünü hayal ediyorsanız doğru adrestesiniz.

Siz İsteyin, Biz Rüyalarınızı Gerçekleştirelim!

Düğününüzün nasıl olması gerektiği ile ilgili hayalleriniz olması son derece normaldir. Hayallerinizi siz anlatıyorsunuz, tesis dinliyor ve en iyi şekilde gerçekleştirmek canla başla çalışıyor. Bir hayal ile başlayan bu sonsuz yolculuğun, en iyi kır düğününe neden siz de sahip olmayasınız?  Menderes Kır Düğün Salonu sizin mutluluğunuzu en ön planda tutmaktadır.

Menderes Kır Düğün Salonu ile Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

Menderes Kır Düğün Salonu ile birbirinden değerli ve muhteşem organizasyonlara imza atacaksınız. Evlenmek isteyenlere en iyi kır düğününü sunan tesis, nişan, sünnet, kına gecesi gibi özel günlerinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Tüm sunulan hizmetlerin en iyi şekilde karşılanması için gerekli tüm altyapı ve teknolojik gereksinimlere sahip olan tesis, birçok etkinliğe ev sahipliği yapmış ve misafirlerinin büyük memnuniyeti ile popüleritesini hızla arttırmıştır.

Menderes Kır Düğün Salonu'nda Sunulan İmkanlar

Kır düğününüzün en iyi adreslerinden biri olan Menderes Kır Düğün Salonu sunduğu imkanlarla da göz doldurmaktadır. Yaklaşık 800 ve 1000 kişilik iki alternatif alanı bulunan Menderes Kır Düğün Salonu'nda 2 adet çocuk oyun parkı ayrıca çocuk bakım odası ile 500 kişilik otopark bulunmaktadır. Tesis engelsiz ve düz konumu sayesinde engelli dostu olarak hizmet vermektedir. Menderes bölgesinin en çok tercih edilen mekanlarından biri olarak göz dolduran tesise uğramadan kır düğününüze karar vermeyin.

Menderes Kır Düğün Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kır düğününüz için en iyi alternatiflerden biri olan Menderes Kır Düğün Salonu, Cüneytbey Mahallesi, İbrahim Turan Caddesi 129-1 Menderes / İzmir adresinde hizmet vermektedir. En güzel kır düğünleriniz için Menderes Kır Düğün Salonu sizlere eşsiz fırsatlar sunmaktadır.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Hayalimdeki kır düğününü gerçekleştirdiniz size ne kadar teşekkür etsem az 🙂

Yorum yaz