İstanbul Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
200 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
120 ₺
Hafta İçi
120 ₺
Hafta Sonu

100 Kişilik davetler için başlangıç fiyatıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
75
Min
200
Max
Otopark
1000
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Asansör
 • Çocuk eğlence alanı
 • Engelliye uygun giriş
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Yüksek tavan
 • Nikah Için ayrı alan
 • Kapalı salon

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Isıtma sistemleri
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Klima
Orijinal fotoğrafların teslimi
Yemek servisi
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Memnun Balo Davet Hakkında

Evde nişan ve söz merasimlerine alternatif olabilecek, ev sıcaklığında bir samimiyetle ağırlayabilecek mekan önerimizle geldik. Memnun Balo Davet, İstanbul'un Avcılar ilçesinde, özel gün ve davetlerde güler yüzlü ağırlaması ve profesyonel hizmetleriyle öne çıkıyor. Çiftlerin beğenisini kazanan mekanın nişan fiyatları kişi başı düzende minimum 100 TL'den başlıyor.

Sunduğu Hizmetler

Memnun Davet Salonu, masa süsleme ve dekorasyon hizmetiyle ilk adımı atıyor. DJ, müzik grubu veya orkestra seçeneklerinden birini tercih ederek geceye eğlenceli dokunuşlar yapılıyor. En özel anların ölümsüzleşmesi için video ve fotoğraf çekim hizmeti de veriliyor.

Jeneratör sayesinde kesintisiz nişan ve söz merasimleri gerçekleştiriliyor. Isıtma sistemleri ve klima olması her mevsim davet düzenlemeyi mümkün hale getiriyor. Karşılama için hostesleri olan mekanda misafirlerin ilk andan itibaren ilgiyle ağırlanıyor.

Memnun Balo Davet bünyesinde nişan haricinde nikah sonrası yemek davetinizi de verebilirsiniz. Menüde değişiklik yapabildiğiniz yerde sadece sizin belirlediğiniz yemekler sunuluyor. Yemek servisi hizmeti de eksiksiz sunumlar için oldukça titiz bir şekilde yapılıyor.

Memnun Balo Davet Nişan ve Söz Fiyatları

Davet mekanında nişan ve söz merasimleri yemekli, yemeksiz, kokteyl seçenekleri eşliğinde yapılıyor. Yemekli davet fiyatları 200 TL'den başlıyor. Kokteyl fiyatları 120 TL'den yemeksiz fiyatları ise 100 TL'den başlıyor. Haftanın her günü aynı fiyatlardan başlangıç veriliyor.

Mekanın size özel kampanyaları hakkında bilgi almak için ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayarak ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Özellikleri ve Kapasitesi

200 kişilik nişanlara ev sahipliği yapan Memnun Davet Salonu, şehir merkezinde yer alıyor. Kapalı salonunda şık bir dekorasyona ve dizayna sahip. Yüksek tavanlı özelliğiyle ferah bir alan sunuyor. Nikah için ayrı bir alan hazırlığı da yapabiliyor.

Nişan ve söz merasimleri için hazırlanan salondaki masalara supla ve şamdanlar yerleştiriliyor. Klas bir görünüme sahip olan salonda teras alanı da bulunuyor. Soft içecek ve kurabiyelerin servis edildiği kokteyl menüye ek olarak iskender ve döner menü bulunan yemekli menülerle de mekanın tüm avantajlarından faydalabilirsiniz.

Nerededir?

Avcılar ilçesinde yer alan Memnun Davet Salonu, merkezi bir lokasyona sahip. Avcılar Anadolu Lisesi durağında duran birçok otobüs ile ulaşım kolayca sağlanabiliyor. İstanbul çeşitli noktalarından aktarma yaparak da gidilebiliyor. Özel araçla gitmeyi düşünenler için açık adres şu şekildedir;

Cihangir Mahallesi, Duygu Sokak, No: 1 Avcılar / İstanbul.

Sorular

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Var.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

DJ performans.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl: Soft içecek ve kurabiye tabağı. Yemekli Menü: İskender ve döner menü.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23.00

Mekan Kısıtlamaları Nelerdir?

Evcil hayvan kabul edilmiyor.

Memnun Balo Davet nişan ve söz fiyatları ne kadar?

Memnun Balo Davet nişan ve söz fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 120 TL, hafta içi yemekli kişi başı 200 TL, Memnun Balo Davet nişan ve söz fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 100 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 120 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 200 TL,

Memnun Balo Davet Kaç kişilik nişan ve söz kapasitesine sahiptir?

Memnun Balo Davet kapalı alan kapasitesi 75 - 200 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Yemekli bir nişana gittik mekan ferah otopark sorunu yok çalışanlar oldukça hızlı ses sistemi yeterli havalandırması var.

 2. Puan

  Havası hoş, çalışanlar gayet kaliteli

Yorum yaz