İstanbul Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
200 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
120 ₺
Hafta İçi
120 ₺
Hafta Sonu

100 Kişilik davetler için başlangıç fiyatıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
75
Min
200
Max
Otopark
1000
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Asansör
 • Çocuk eğlence alanı
 • Engelliye uygun giriş
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Yüksek tavan
 • Nikah Için ayrı alan
 • Kapalı salon

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Isıtma sistemleri
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Klima
Orijinal fotoğrafların teslimi
Yemek servisi
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Memnun Balo Davet Hakkında

Sevdikleriniz ve yakınlarınızla birlikte düğünden ya da nikahtan sonra eğlenmeye devam mı etmek istiyorsunuz? Memnun Balo Davet bünyesinde nikah sonrası yemek ve eğlence organizasyonu düzenleyerek keyifli bir gece geçirebilirsiniz. İstanbul'un Avcılar ilçesinde yer alan mekanda, şık bir kutlama yemeği fiyatları uygun aralıklarda seyrediyor.

Mekan Özellikleri

Mekan içerisinde yer alan asansör ile Memnun Davet Salonu katına kolayca çıkılabiliyor. Engellilere uygun girişin bulunması, tüm davetlilere aynı özenin gösterilmesini garantiliyor. Şehir merkezindeki salon, yüksek tavanlı olması sayesinde ferah bir alan yaratıyor.

Nikah merasimleri için ayrı bir alan hazırlığı yapılıyor. Nikahınızı burada yaptıktan hemen sonra yemekli bir kutlama planlayabilirsiniz. 200 kişilik kapalı davet alanında geniş çaplı davetler verilebiliyor. Ayrıca teras alanı da bulunuyor.

Memnun Balo Davet'te nikah sonrası yemek haricinde nişan ve söz organizasyonu da yapılıyor. Mekan dekorasyonu organizasyon özelinde yapılıyor.

Memnun Balo Davet Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli, kokteyl ve yemeksiz eğlenceler düzenleniyor. Yemekli nikah sonrası eğlence fiyatları 200 TL'den başlıyor. Kokteyl eğlence fiyatları 120 TL olarak sunulurken, yemeksiz fiyatı 100 TL'den başlıyor. Tüm fiyatlar hem hafta içi hem de hafta sonu için geçerli oluyor.

Yapmayı düşündüğünüz organizasyona dair daha detaylı bilgi almak ve size özel fiyatları öğrenmek için ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Memnun Davet Salonu, yemekli organizasyonlar için biçilmiş kaftan. Yemek menüsünde iskender ve döner yer alıyor. Kokteyl seçimlerinde soft içecekler ve kurabiye tabağı bulunuyor. DJ performansı ile eğlenceli dakikalar yaşatıyor.

Nikah sonrası yemek ve eğlence davetiniz için masa süsleme ve dekorasyon hazırlığı yapılıyor. Video ve fotoğraf çekimi de yapılıyor. Fotoğrafların orijinal teslimleri tarafınıza yapılıyor. Karşılama için hostesler bulunuyor. Etkinlik sorumlusu davetinizle yakından ilgilenip eksikleri tamamlanıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul'un Avcılar ilçesindeki Memnun Balo Davet, şehrin merkezi bir lokasyonunda konumlanıyor. Çeşitli toplu taşıma araçlarıyla gidilebilen mekana özel aracınızla da ulaşım sağlayabilirsiniz. Otobüsle Avcılar Anadolu Lisesi durağında inerek yürüme mesafesiyle ulaşabilirsiniz.

Adres: Cihangir Mahallesi, Duygu Sokak, No: 1 Avcılar / İstanbul.

Sorular

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Var.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

DJ performans.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl: Soft içecek ve kurabiye tabağı. Yemekli Menü: İskender ve döner menü.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23.00

Mekan Kısıtlamaları Nelerdir?

Evcil hayvan kabul edilmiyor.

Memnun Balo Davet organizasyon fiyatları ne kadar?

Memnun Balo Davet organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 120 TL, hafta içi yemekli kişi başı 200 TL, Memnun Balo Davet organizasyon fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 100 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 120 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 200 TL,

Memnun Balo Davet Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Memnun Balo Davet kapalı alan kapasitesi 75 - 200 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Muhteşem bir yer gidip görülmesi eğlencesi süper bir yer

 2. Puan

  Güzel bir düğün salonu. Otopark sorunu yok ve vale hizmeti var. Personel gayet başarılı ve ilgili. Ses düzeni ve organizasyon ekibi muhteşemdi.Biz memnun kaldık.

Yorum yaz