İzmir Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Kaftan / bindallı kiralama
Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Kına kıyafeti kiralama
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Melek Moda

İzmir’in meşhur Kemeraltı bölgesindeki Melek Moda uygun gelinlik fiyatları ile A kesim gelinlik, balık model, prenses model, tesettür gelinlik gibi her geline hitap edecek çeşitler bulunduruyor. Yalnızca gelinlik satışı yapmayan moda evi nişan elbisesi, kına elbisesi ve birçok abiye modelleri de sunuyor. Sitemizdeki ücretsiz formu istediğiniz gelinlik modelleri ve abiye modelleri ile doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Gelinlik fiyatları 1000 TL'den başlayan firmanın detayları yazımızda.

Gelinlik Modelleri

Ünlü Kemeraltı Çarşısı gelinlikçileri içerisinde yer alan Melek Moda sevdiğinizle evliliğe karar verdiğiniz ilk andan itibaren yanınızda oluyor. Nişan elbiseleri, kına elbiseleri ve harika abiye modelleri bulunan moda evi birbirinden güzel gelinlik modelleri ile gelinleri buluşturuyor.

Uzun kollu dantelli gelinlik, tesettür gelinlik, prenses model, A kesim, straplez, kabarık model, balık model gibi çeşitleri gelinlere sunuyor. Kaliteli kumaşları ile özel dikim gelinlik yapabilen moda evi hazır gelinlik modelleri ile de istediğiniz çeşitleri bulunduruyor.

En özel gününde nasıl bir gelinlik giyeceğine karar veremeyen gelinleri modacısı ile görüştürüyor ve birlikte en uygun gelinliği buluyorlar.

Melek Moda Gelinlik Fiyatları

Kaliteli kumaşları ile özel dikim gelinlik modelleri hazırlayan moda evi dikim aşamasında da titiz ve özenli çalışıyor. Gelinlerin istekleri doğrultusunda dikim işlemini şekillendiriyor.

Melek Moda gelinlik fiyatları seçeceğiniz gelinlik modeli ve hazır gelinlik ya da özel dikim gelinlik olmasına göre farklılık gösteriyor. 1000 TL ile 3000 TL aralığında başlangıç fiyatları sunan firma, bütçenize uygun seçim yapmanıza da olanak sağlıyor.

Sitemizde bulunan ücretsiz forma hayalinizdeki gelinliği yazarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Gelinlikler ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz DüğünBuketi ücretsiz danışma ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Gelinlik Aksesuarları

Hayalinizdeki gelinlik hazır. Peki gelin aksesuarları? Melek Moda sizler için gelinlik aksesuarları da bulunduruyor.

Upuzun gelin duvağı, prenses tacı, incili taç, farklı renklerde çiçekli gelin tacı ve tabii ki kısa duvak ile gelinlik tamamlanıyor. Tek renk gelin çiçeği ya da rengarenk gelin çiçeği buketi de gelinlerimizin ellerinde yerlerini alıyor.

Melek Moda Nerede?

Her detayı düşünüp mükemmel olması için uğraşan moda evi gelinlik modelleri, gelin aksesuarları ve abiye çeşitleri ile İzmir Kemeraltı’nda gelinlerini bekliyor.

Açık adresi: Kemeraltı Mah. Cumhuriyet Bulv. Gümrük İş Hanı No:38 D:1B

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir şehrinde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan elbisesi, kına elbisesi, bindallı, kaftan, gelinlik kiralama hizmetleri de mevcut.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Gelinliği tamamlayıcı akseusarlar bulunması firmanın avantajları arasında.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelinlik ve ona uyumlu duvak seçenekleri başlangıç paketinde sayılıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelinlik, duvak, gelin tacı, gelin buketi gibi seçenekler her şey dahil paket içerisinde yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Düğün konseptinize uygun bir gelinlik isterseniz özel tasarım konsept gelinliklere de göz atabilirsiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta içerisinde gelinliğinize kavuşabilirsiniz.

Melek Moda organizasyon fiyatları ne kadar?

Melek Moda organizasyon fiyatları Melek Moda organizasyon fiyatları Melek Moda organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Melek Moda Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Melek Moda

Yorum yaz