Ankara Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Kişiye özel dikim

Mehtap Moda Evi Hakkında

Gelin adaylarını, en özel günlerine, büyük bir özenle hazırlayan Mehtap Moda Evi, Ankara ili Çankaya ilçesinde yer alıyor. Kızılay’da bulunan gelinlik ve moda evi, sizi, mutluluğa adım attığınız düğün sürecinizde yalnız bırakmıyor ve tarzınıza en uygun model seçeneklerini karşınıza çıkarıyor. Farklı tarzlarda birçok gelinlik modelinin bulunduğu firma, gelin adaylarını 3000 TL civarındaki uygun gelinlik fiyatları ile de memnun etmeyi başarıyor.

Gelinlik Modelleri

Mehtap Moda Evi, gelin adaylarına, birçok tarzı bir arada sunuyor. Düşük omuz, kabarık, balık, klasik ya da hakim yaka gelinlik çeşitleri ve daha fazlasını bulabilirsiniz. İstekleriniz ve tarzınız belirlendikten sonra size sunulan seçeneklerden başka firma tarafından özel dikim hizmeti de veriliyor.

İsteğinize göre klasik ya da modern tasarımlara aynı anda ulaşırken gelinliğinizle kombine edebileceğiniz aksesuarlar da en yeni seçeneklerle karşınıza çıkıyor. Düğün günü taşıyacağınız buketiniz, duvağınız ve keseniz gibi aksesuarlar, seçtiğiniz modele uygun olacak ve sizi en şık şekilde davetlilerinizin karşısına çıkaracak şekilde özenle hazırlanıyor.

Ankara gelinlik ve moda evi firmaları arasında sunduğu çeşitlilikle öne çıkan firma, tüm bu süreci uzman ekibi ile beraber yönetiyor ve sizlerin güvenini daha çok kazanıyor.

Mehtap Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Mehtap Moda Evi, profesyonel ekibi ile beraber siz değerli gelin adaylarını mutluluğa adım atacakları ilk güne, büyük bir özenle hazırlıyor. Gelin adaylarının giyim ve aksesuar olarak her şeylerini düşünen firma, gelinlik fiyatları ile de uygunluğunu gösteriyor. Modellere göre farklılık gösteren fiyatlar 3000 TL ile 5000 TL arasındaki fiyatlardan başlıyor.

En özel teklifi almak ve fiyatlar konusunda daha detaylı bilgi sahibi olmak için sitemizde bulunan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Gelinlikle alakalı tüm hazırlık sürecini büyük bir profesyonellikle yöneten firma, gelin adaylarının tarzlarına büyük önem veriyor. Bu yüzden özel dikim hizmeti de verilen gelinlik ve moda evi firmaları arasında yer alıyor. Yüzlerce tarzda seçeneği bir arada bulurken, dilerseniz en baştan kendi tarzınızı konuşturabilirsiniz.

Hafta sonları da hizmet veren Mehtap Moda Evi,  abiye ve nişanlıklarla da öne çıkıyor. Birçok abiye ve nişanlık modelinin bulunduğu firmada, kiralama hizmeti de veriliyor. Gelinliğinize karar verdikten sonra aksesuar seçiminde size birçok çeşit sunan firma, düğün gününüze harika kombinlerle çıkmanızı sağlıyor. Tüm bu hizmetler ise 3 hafta gibi kısa bir sürede tamamlanmış oluyor.

Nerededir? Nasıl Giderim?

Ankara ili Çankaya ilçesinde yer alan gelinlik ve moda evi, ulaşım açısından oldukça kolay bir noktada bulunuyor. Kızılay’da yer alan firma, çoğu toplu taşıma aracının geçiş güzergahında yer alıyor.

Adres: Atatürk Bulv. And Çarşısı No:69/60-61 Kızılay Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara'da hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Abiye ve nişanlık hizmetleri de veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak 1 ay önce iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kiralama ve özel dikim hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi içerisinde seçeceğiniz model ve provalar yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içerisinde özel dikim hizmeti ve aksesuarlar yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Özel dikim seçeneği bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün teslim süresi 3 haftadır.

Mehtap Moda Evi organizasyon fiyatları ne kadar?

Mehtap Moda Evi organizasyon fiyatları Mehtap Moda Evi organizasyon fiyatları Mehtap Moda Evi organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Mehtap Moda Evi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Mehtap Moda Evi

Yorum yaz